KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Shiseido

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2015. február 20.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Ecsetek

A hagyományos japán ecsetkészítés művészete és a Shiseido-kutatások ihlették. Használatával professzionális, egyenletes végeredmény érhető el mind folyékony, mind púder alapozóval.

Ár: AKCIÓS!! 7500 Ft helyett 6000 Ft , Eladó: szilvia0307
Állapot: kb 5x használt, Helyszín: Hévíz, fizetés: személyes átvétel
Ár: 4500 Ft+posta , Eladó: Evelin34
Állapot: 4-5 alkalommal használt, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: Fizetés banki átutalás után postán maradó küldeményként
Krémmánia Kedvencek a -től
babyface

2017. április 5.

amennyire vágytam rá akkora csalódás számomra... :( nem vagyok egy nagy sminkes, leginkább bb krémet használok, egyedül a hidegebb, téli időszakban váltok valamilyen testesebb alapozóra. próbáltam folyékony és krémes alapozóval is, ugyanaz a bajom vele mint a sminkszivaccsal, a túl tömzsi feje túl sok anyagot vesz fel ezért minimális az amit már eldolgozok a bőrömön viszont valami miatt mégis mesterkéltebb a hatás mint ha kézzel dolgozom el az alapozót. sietősebb hétköznapokon ez egy nagy minusz, így marad a kézzel eldolgozásos módszer. ha ez még nem lenne elég tisztítani is nehéz. sajnálom mert baromi drága volt.

update: autodidakta módon kikísérleteztem a tökéletes használatát: eddig a kézfejemről pacsmagoltam az alapozót, most közvetlenül a bőrömre kentem a szokásos adagot, majd ütögető mozdulatokkal, mintha egy blendert használnék bedolgoztam a kis ecsetkémmel és jelentem: csodálatosan működik! magam is meglepődtem mennyire szép a végeredmény egyátalán nem csíkoz, szépen bedolgozza az alapozót az utolsó cseppig, nem szívja fel mint mikor a kézfejemről próbálkoztam. a korrektort is először a bőrhibáimra kenem, majd kicsit megütögetem ezzel. szépen eldolgozza a korrektort anélkül, hogy leszedné. :) visszatornázta magát ötösre!

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. március 25.

Kb. két éve használom ezt az ecsetet, kiváló folyékony alapozóhoz.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 25.

Kb. két éve használom ezt az ecsetet, kiváló folyékony alapozóhoz.

annama

2017. március 10.

Szerintem csodálatos. Fantasztikusan puha, nagyon kellemes az érintése, az alapozót vékonyan ki tudom húzni vele. Mivel nagyon sűrű sörtés, szinte semmit sem vesz fel, nem pazarol úgy, mint a drogériás lapos ecsetem. Kimosni forró vízzel és szappannal szoktam, amikor megszárad, megkeményedik, de megdörzsölöm, és olyan puha, mint új korában. A szemem alatt a korrektort is nagyon szépen elteríti, vékonyan. Mivel viszonylag kicsi a feje, jól hozzáfér az orr körüli részekhez is, és nem ül bele a hajlatokba az alapozó. A krémpirosítót is ezzel szoktam felvinni, sokkal gyorsabban el tudom vele dolgozni, mint ujjbeggyel. Én nagyon szeretem, örülök, hogy beruháztam rá.

annama
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

Era514

2017. március 9.

Update: nyáron blenderre váltottam, amit nagyon megszerettem, de épp tönkre ment, és amíg nem jön meg az új addig ehhez tértem vissza. Az lett az eredmény, hogy még a barátom is megjegyezte, hogy sokkal több festék van az arcomon, mint szokott, nem túl szép. 😁 Szóval kicsit megrendült benne a hitem...

Ez az első alapozó ecsetem. Szeretem. A klasszikus háromszög szivacsot mindig is hülyeségnek tartottam, gusztustalan eredményt lehet elérni vele. Az ujjammal vittem fel az alapozót eddig, de az meg mindig sok volt és természetellenes hatást keltett a bőrön. Amióta ezt használom sokkal jobban fest rajtam ugyanaz az alapozó. Ajándékba kaptam, de nem valószínű, hogy másmilyent vennék helyette ha cserére szorulna, maximum ugyanilyen fejformával egy olcsóbb márkát.
Ja, és hetente egyszer mosom folyékony szappannal, fektetve szárítom és semmi baja. Én nem érzem, hogy gond lenne a takarításával, nekem pont a kevésbé tömör ecseteket nehezebb mosni a semmilyen tartásuk miatt.

Era514
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Lunacska

2017. január 9.

Sigma, RT ecsetek mellett sajnos manapság eltörpül nagysága, pedig pár éve még elsőszámú kiskedvenc volt a lapos macskanyelv ecsetek mellett. Folyékony, krémes anyagokhoz kiváló, lehetne kicsit kerekebb, nagyobb a feje és jobban tisztítható.

Lunacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

souzanna

2016. december 8.

Shiseido Synchro Skin alapozóhoz vettem meg. Az ecset tökéletesen kézre áll, a sörték puhák, könnyű eldolgozni az alapozót.

Egyetlen problémám, hogy szerintem csak folyékony alapozóval működik és iszonyatosan nehéz tisztítani. Akinek van valami ötlete, hogy hogyan lehet maradéktalanul kitisztítani, az kérem, ossza meg velem, mert emiatt elég erősen elégedetlen vagyok minden egyes mosási kísérlet alkalmával.

souzanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

igarel

2016. november 30.

Sok alapozó ecsetem van, több formában, de nekem ez lett a kedvencem! Ez az egyenes, de mégis ferde fej nagyon megkönnyíti az alapozó felvitelét. Kis fejének köszönhetöen a szemem alatt és az orrom melletti részekhez is könnyen hozzáférek vele és nagyon szépen keni az alapozót! Korrektort is vele szoktam eldolgozni ha használok, ahoz is szuper! Kis méretének köszönhetően mindehova jön velem, mert simán belefér a neszeszerembe és nem kell gondolkoznom, hogy mit vegyek ki helyette, mint például a KAP alapozó ecseténél, amit szintén szeretek, de olyan nagy (és nehéz), hogy csak otthon használom, de ezáltal ritkán is akad a kezembe.
Amit fontos tudni szerintem az az, hogy az iparfümérián (mostmár NOTINO) több ezer forinttal olcsóbban lehet megvenni mint a Douglas vagy Müller boltokban! Úgyhogy ha valaki gondolkozik rajta, hogy megveszi ott szerintem sokkal jobban megéri és tapasztalataim szerint eredeti termékeket árulnak, ugyanolyan jó minőségű mint amiket a drogériákban láttam kitéve!

igarel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

biusjj

2016. szeptember 6.

Imádom!!! Ha lehetne 10*ot adnék neki.

UPD.: Marad a millió csillag. 2 éve megvan és mindennapos használat mellett sem hullott ki egy szála sem. Alapozóhoz, púderhez egyaránt tökéletes, és mivel kicsi könnyen vihetem is magammal.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Imádom!!! Ha lehetne 10*ot adnék neki.

dzsuditta

2016. július 28.

Ezen az oldalon jutottam hozzá anno ehhez a kis "csoda ecsethez" és nagyon szeretem! Talán a feje egy picivel nagyobb lehetne és nekem is akadtak nehézségeim a tisztításával, de ez nem von le semmit az érdemeiből :)

dzsuditta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Ciprus

2016. július 5.

Hát én imádom alapozáshoz használom már vagy 3 éve a tisztítása igaz az nehézkes

Ciprus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.