KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Shiseido

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2015. február 20.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Ecsetek

A hagyományos japán ecsetkészítés művészete és a Shiseido-kutatások ihlették. Használatával professzionális, egyenletes végeredmény érhető el mind folyékony, mind púder alapozóval.

Ár: AKCIÓS!! 7500 Ft helyett 6000 Ft , Eladó: szilvia0307
Állapot: kb 5x használt, Helyszín: Hévíz, fizetés: személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
Lunacska

2017. január 9.

Sigma, RT ecsetek mellett sajnos manapság eltörpül nagysága, pedig pár éve még elsőszámú kiskedvenc volt a lapos macskanyelv ecsetek mellett. Folyékony, krémes anyagokhoz kiváló, lehetne kicsit kerekebb, nagyobb a feje és jobban tisztítható.

Lunacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

souzanna

2016. december 8.

Shiseido Synchro Skin alapozóhoz vettem meg. Az ecset tökéletesen kézre áll, a sörték puhák, könnyű eldolgozni az alapozót.

Egyetlen problémám, hogy szerintem csak folyékony alapozóval működik és iszonyatosan nehéz tisztítani. Akinek van valami ötlete, hogy hogyan lehet maradéktalanul kitisztítani, az kérem, ossza meg velem, mert emiatt elég erősen elégedetlen vagyok minden egyes mosási kísérlet alkalmával.

souzanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

igarel

2016. november 30.

Sok alapozó ecsetem van, több formában, de nekem ez lett a kedvencem! Ez az egyenes, de mégis ferde fej nagyon megkönnyíti az alapozó felvitelét. Kis fejének köszönhetöen a szemem alatt és az orrom melletti részekhez is könnyen hozzáférek vele és nagyon szépen keni az alapozót! Korrektort is vele szoktam eldolgozni ha használok, ahoz is szuper! Kis méretének köszönhetően mindehova jön velem, mert simán belefér a neszeszerembe és nem kell gondolkoznom, hogy mit vegyek ki helyette, mint például a KAP alapozó ecseténél, amit szintén szeretek, de olyan nagy (és nehéz), hogy csak otthon használom, de ezáltal ritkán is akad a kezembe.
Amit fontos tudni szerintem az az, hogy az iparfümérián (mostmár NOTINO) több ezer forinttal olcsóbban lehet megvenni mint a Douglas vagy Müller boltokban! Úgyhogy ha valaki gondolkozik rajta, hogy megveszi ott szerintem sokkal jobban megéri és tapasztalataim szerint eredeti termékeket árulnak, ugyanolyan jó minőségű mint amiket a drogériákban láttam kitéve!

igarel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

Era514

2016. október 20.

Update 2: nyáron blenderre váltottam, amit nagyon megszerettem, de épp tönkre ment, és amíg nem jön meg az új addig ehhez voltam kénytelen visszatérni. Az lett az eredmény, hogy még a barátom is megjegyezte, hogy sokkal több festék van az arcomon, mint szokott, nem túl szép. 😁 Szóval szegény nálam végleg elvérzett, csak azért nem dobom ki, mert tartaléknak jó lesz vészhelyzetekre.

Update: Sűrűbb állagú, tartós alapozóra váltottam, és itt el is fogyott a tudomány, ugyanis ezt már nem lehet belőle kimosni. De tényleg nem. És csak bebüdösödik. Gusztustalan. Szóval híg alapozóhoz tökéletes, minden egyéb esetben pénzkidobás.

Ez az első alapozó ecsetem. Szeretem. A klasszikus háromszög szivacsot mindig is hülyeségnek tartottam, gusztustalan eredményt lehet elérni vele. Az ujjammal vittem fel az alapozót eddig, de az meg mindig sok volt és természetellenes hatást keltett a bőrön. Amióta ezt használom sokkal jobban fest rajtam ugyanaz az alapozó. Ajándékba kaptam, de nem valószínű, hogy másmilyent vennék helyette ha cserére szorulna, maximum ugyanilyen fejformával egy olcsóbb márkát.
Ja, és hetente egyszer mosom folyékony szappannal, fektetve szárítom és semmi baja. Én nem érzem, hogy gond lenne a takarításával, nekem pont a kevésbé tömör ecseteket nehezebb mosni a semmilyen tartásuk miatt.

Era514
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

biusjj

2016. szeptember 6.

Imádom!!! Ha lehetne 10*ot adnék neki.

UPD.: Marad a millió csillag. 2 éve megvan és mindennapos használat mellett sem hullott ki egy szála sem. Alapozóhoz, púderhez egyaránt tökéletes, és mivel kicsi könnyen vihetem is magammal.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Imádom!!! Ha lehetne 10*ot adnék neki.

dzsuditta

2016. július 28.

Ezen az oldalon jutottam hozzá anno ehhez a kis "csoda ecsethez" és nagyon szeretem! Talán a feje egy picivel nagyobb lehetne és nekem is akadtak nehézségeim a tisztításával, de ez nem von le semmit az érdemeiből :)

dzsuditta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Ciprus

2016. július 5.

Hát én imádom alapozáshoz használom már vagy 3 éve a tisztítása igaz az nehézkes

Ciprus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

gyeneserita14

2016. június 11.

ha valamivel lehet alapozni akkor ez az !

gyeneserita14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

ha valamivel lehet alapozni akkor ez az !

leila0803

2016. május 30.

Ezzel, illetve kézzel vagy rosszabb minőségű ecsettel felvinni az alapozót, hát kérem, nem ugyanaz! Nagyon szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, teljesen más a fedés. A Dougles-es eladónő megrovó nézése megmaradt bennem, amikor azt mondtam, hogy a másik ehhez képest nem tud semmit. :):P
Update: szuper tenyleg! a kezzel felvitelhez kepest szerintem kb. 8-10-szer tovabb tart az alapozom, szoval miota megkaptam ajandekba szerintem sporoltam vagy 20ezer Ft-ot. ES olyan idot allo, mintha tegnap vettuk volna. :)

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

umpalumpa

2016. május 15.

16.04.09: Már régóta szerettem volta egyet magamnak.Drágálltam nagyon, így amikor egy kedves KM-esnél olyan áron láttam, hogy vétek lett volna kihagyni, lecsaptam.
Első reakcióm rá, hogy milyen kis aranyos, pedig láttam Dögleszben, de kézben más.
Nagyon kedvelem az RT alapozóecsetet, de ez még annál is szebben teríti ugyanazt az alapozót. Kicsit kellemesebb is a simogatása. Hasonló a tapasztalatom (pár napos, de sztem ez nem fog változni), mint az előttem íróknak, hogy kicsit több anyagot nyel el, mint szeretném és alaposabb mosást igényel, mert nehezen adja ki a festéket. Ez a leglassabban száradó sminkeszközöm. A törülközőtartóra gumizom fejjel lefelé, mint a többit is mosás után, és majdnem 18 óra szükséges a teljes száradásig. Emiatt nem lesz minden nap bevethető. Pozitív tulajdonsága még a kicsi feje, mert szem körül, orrnál is jól odafér.
Nem tökéletes, de amennyiért vettem, jó üzlet volt és szeretem használni.
05.15: Kedvenc lett. Megelozte az RT alapozoecsetemet. A tisztitasa tovabbra is nehezebb, de a leheto legtokeletesebben teriti a bb-t es alapozot. Ha tonkremegy eselyes, h ujra beszerzem. Csillagos 5-osre javitom.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Nem tökéletes, de amennyiért vettem, jó üzlet volt és szeretem használni.