KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Shiseido

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2015. február 20.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Ecsetek

A hagyományos japán ecsetkészítés művészete és a Shiseido-kutatások ihlették. Használatával professzionális, egyenletes végeredmény érhető el mind folyékony, mind púder alapozóval.

Cover FX 170 Precision Foundation Brush alapozó ecset-új!
Ár: 6900 , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta
Shiseido neszesszer
Ár: 1000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen

incitatogranit

2018. január 8.

Kiváló minőségű és pluszban nagyon szép kis alapozó ecset. Minimum 4 éve megvan, mondjuk nem használom napi szinten csak hetente maximum kétszer de még mindig ugyanolyan mint amikor megvettem. Valóban egyetlenegy szőrszálat se vesztett. A kimosása kicsit macerás de a minőségért cserébe ezt megbocsájtható.

incitatogranit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Cannes

2017. november 13.

Tízéve meg van ímádom .A tísztítása nem könnyú de egy nagyon jó darab.

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 13.

Tízéve meg van ímádom .A tísztítása nem könnyú de egy nagyon jó darab.

whitemerci

2017. november 12.

Sokszor nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e vagy sem, de az biztos, hogy most egy elég hosszú szabadságon van. Nekem kicsi, ha nem mosom ki minden egyes használat előtt rendesen (makulátlanul tisztára), akkor bizony nem viszi fel szépen a folyékony alapozót, elkezd csíkozni. Nehéz kimosni, főleg kíméletesen. Amit saját bőrön megtapasztaltam, hogyan lehet növelni az ecset élettartamát: - minden kimosott ecsetből kirázom a vizet, majd tiszta törölközőben kíméletesen félszárazra törlöm, formára igazítom, és fejjel, azaz szőrrel lefelé lógatva levegőn szárítom (nem hajszárítóval, sem radiátor felett). A rézsútos, szőrrel lefelé lejtős fektetve szárítás is megfelelő, de úgy hogy ne formálja el a szőrszálakat, olyan helyre tegyük, ahol csak a nyél van rögzítve, az ecset feje pedig szabadon rézsútosan lefelé néz :). Persze a gyári hibás ecsetek ettől függetlenül hullajtják a szőrüket így is úgy is.
Visszatérve az ecsethez, én sűrűn hanyagolom, van nála jobb alapozó ecset is.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Visszatérve az ecsethez, én sűrűn hanyagolom, van nála jobb alapozó ecset is.

Nico

2017. szeptember 30.

Kevés festéket vesz fel, gyorsan és szépen lehet vele dolgozni. Egyébként sokkal kisebb, mint amire számítottam, de éppen ettől olyan kényelmes a használata.

Nico
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

biusjj

2017. szeptember 13.

Upd 2.: 3 éve van meg, minden nap használom púderezéshez (MAC Studio Fix púder) és a 3 év alatt nem hullott, potyogott, tökélete még mindig! I M Á D O M!!

Imádom!!! Ha lehetne 10*ot adnék neki.

UPD.: Marad a millió csillag. 2 éve megvan és mindennapos használat mellett sem hullott ki egy szála sem. Alapozóhoz, púderhez egyaránt tökéletes, és mivel kicsi könnyen vihetem is magammal.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Imádom!!! Ha lehetne 10*ot adnék neki.

Zsofffii

2017. szeptember 5.

Ahogy a neve is mondja, tökéletes!
4 éve csak ezt az ecsetet használom alapozásra! Szinte egy szőrszál sem esett ki belőle!
Puha, nem bök... szépen lehet vele dolgozni!
Drága, de megéri hiszen évekig hű társunk lesz! :)

Zsofffii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Ahogy a neve is mondja, tökéletes!
Puha, nem bök... szépen lehet vele dolgozni!
Drága, de megéri hiszen évekig hű társunk lesz! :)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 26.

Kb. két éve használom ezt az ecsetet, kiváló folyékony alapozóhoz.
Sajnos a tisztítást, amit gondosan és kíméletesen végzek, nálam sem viseli jól, megállíthatatlanul elkezdett hullani a szőre, ezért nem kaphat maximum pontszámot.
A bizalmam iránta ennek ellenére töretlen, megvettem már az utódját, kap még egy utolsó esélyt, de ha ez is szőrvesztő lesz, akkor bánatomra végleg elválnak az útjaink.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 26.

Kb. két éve használom ezt az ecsetet, kiváló folyékony alapozóhoz.

Ili83

2017. június 6.

Imádom, tényleg gyönyörűen lehet vele dolgozni és gyorsan. Csak tisztítani ne kéne. Az nálam egy kicsit hosszadalmas , de így is odáig vagyok érte.

Ili83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Blackbird

2017. június 5.

Most,hogy jön a hűvös,és visszatértem a folyékony alapozóhoz,elővettem újra. Estee Lauder Double Weart használok,ami bizony gyors,és ha lehet korrekciómentes munkát igényel.Maga a tökély.Pontos,precíz munkát lehet végezni vele,igaz ,kicsit pepecselős.Viszont nem voltam rest a youtube-on rákeresni,hogy hogy Shiseido-s sminkesek hogy használják ,mik a kis trükkjeik.Gyorsabb,és látványosan szebb,mint a kézzel való munka. Ajánlom.Egyszeri befektetés,évekig használható. Webáruházakban jóval olcsóbb,mint a parfümériákban.
Up. Alig másfél év telt el,és hullik.Vagy pontosabban vedlik. Rendesen tisztítom, igaz használatban is van. Ha ez ennyit bír,akkor sajnálatos.Több,mint sajnálatos. Lepontozom. Évekig bírják a jó a jó ecseteim,eddig messze ő teljesített alul szőrtartásban..

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

lauran

2017. május 4.

Maximum maximorum. Eddig csak sminkelgettem. Ezzel az ecsettel sminkelek. Minden kence gyönyörűen egybeolvad a bőrömmel. Sok bókot kapok, milyen szép a bőröm. Ez lesz a sminkcuccaim alapdarabja. Valaki segítsen, hogyan legjobb tisztítani.

lauran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.