KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Stiefel Laboratories

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Birdy, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatóanyag: 0,5 mg izotretinoin és 20 mg eritromicin grammonként.

Segédanyagok: butil-hidroxitoluol,hidroxipropilcellulóz, etanol

Kapható a gyógyszertárakban.

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

Krémmánia Kedvencek a -től
SzAgika08

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 23.

Bőrgyógyász írta fel a krémet, mert ami néhány pattanás előjött, hiába nem csináltam vele semmit kisebesedett és csúnya hegek maradtak a helyén. Május óta használom minden este, egész arcra. A hegek nagyon szépen múlnak, sokkal kevesebb a pattanásom is azóta, mióta használom talán 3 veszélyesebb volt. Felvitelkor mindig csukva van a szemem mert nagyon csípi már akkor is amikor az államra kenem, hát még feljebb, valamint nekem elég szúrós szaga van. De ezeket leszámítva a hatásával teljesen megvagyok elégedve. Este fürdés után felkenem, alszok egyet, reggel langyos vízzel megmosom az arcom, reggeli rutin, jó vastag hidratálókrém majd smink, így nekem nem is nagyon szárítja.

SzAgika08
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Nittuska

2016. április 23.

Hatása 0

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

Hatása 0

dina1326

2016. március 16.

Én éjszakára használom (bőrgyógyász javaslatára), hogy az aknékat megelőzze, a foltokat halványítsa, pattanásokat leszárítsa.
Eredémény: nagy aknékat elkerülöm vele, de szárítja a bőrömet és minden reggelre egy-egy pici pattanás megjelenik az arcomon...
Textúrája nem tetszik, mert maszkot ad az arcnak, reggelre az egész "mócsingos" lesz az arcomon. Amikor felkenem kifejezetten tetszik, hogy csípi az arcbőrömet, mert így érzem a fertőtlenítő, antibiotikumos hatását.

dina1326
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 16.

nashko77

2016. március 3.

Mozogni sem bír alatta az arcom, de mindegy is, mert pár percen belül lehámlik az egész a bőrömmel együtt. Viszont amíg felkenem, rettenetesen csíp. Mintha lenne egy kis folthalványító hatása, így egyefene, 2 csillag.

nashko77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 3.

andori

2016. február 28.

Nagyon csúnya pattanások jelentek meg az arcomon, ahol nekem soha életemben eddig nem voltak (utóbb kiderült, hogy hormonális problémák miatt...). A bőrgyógyász írta fel, azok segített, hogy újak ne jöjjenek ki, viszont a régiek foltja ott maradt és sajnos papírszáraz lett tőle a bőröm, még hidratálóval is. :( ezzel együtt legalább a pattanásaimat eltüntette...

andori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

panneszka

2016. február 25.

Nekem használt. Iszonyatosan szárította a bőrömet, de a pattanásokat pusztította. Pár hónap alatt viszont szerintem megszokhatta az arcom, mert közel sem használt annyira mint előtte.

panneszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

misskremes

2016. január 8.

Már régóta használom, nagyon szárítja a bőrt, de a pattanásokra jó. Főleg inkább a nagyobbakra ajánlott használni és csak a problémás területre

misskremes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 8.

pixybaba

2015. január 25.

Nem oldja meg a problémát véglegesen. :(

pixybaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Nem oldja meg a problémát véglegesen. :(

Szoliter

2014. december 17.

Pár hete használom ezt a bőrgyógyász által felírt gélt. Az orvos szerint a bőröm mélyebb rétegeiben csomókban felgyülemlett faggyú, genny van. (aknés bőr) Ez a gél segít megoldani a csomókat, antibiotikum van benne. (orvostól hallottam) Nekem használ, a 4*-ot azért adtam mert rettenetesen szárítja a bőrt. Éjszakára kenem fel, nem csak a konkrét pattanásra, hanem arra a területre ami problémás. Vékonyan kell felvinni, és kevés mennyiséget, jól eloszlatva. Kissé csíp, (a szemet is, hiába a pofi-részre kenem). Másnap reggel langyos vízzel kell lemosni, a törölközővel nem szabad az arcot dörzsölni, inkább itatva töröljük le az arcunkról a vizet. Hidratálni kell a bőrt napközben. (én este is felkenem a hidratálót, 2-3 óra után a magát a gélt).

Szoliter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

crazy cat lady

2014. július 5.

14-15 évesen használtam, nem segített semmit a pattanásaimon, csak kiszárította a bőrömet és nagyon vörös lett tőle az egész fejem.

crazy cat lady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Alkoholok: Alcohol
Emulgeálószerek: Hydroxypropylcellulose
Tartósítószerek: BHT

Makrolidek családjába tartozó SZÉLES SPEKTRUMÚ ANTIBIOTIKUM. Külsölegesen akné közepes- és súlyos formáiban használják, mert a Staphylococus aureus, gram pozitív baktériumra baktericid módon hat. Ez a baktérium felelős a bőrőn kialakuló pattanások, furunkulusok és más fertőzések kiallakulásáéert, de úgyanakkor a szervezetben mindenhol súlyos elváltozásokat okoz. Bőrőn keresztűl csekély mennyiségben szívódik fel, mellékhatásaival így nem kell számolni.