KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. január 4.

Kategória:   Samponok

Syoss száraz sampon.

minden vihető a képrőlSyoss Szárazsampon
Ár: 500ft cserélhető is , Eladó: HEN1
Állapot: sosem próbált, Helyszín: budapest, fizetés: személyes, v posta előre utalás után
Evelin123

2017. január 16.

Az égvilágon semmit nem használ. Maradok a hintőpornál..

Evelin123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Az égvilágon semmit nem használ. Maradok a hintőpornál..

Juliette Cavill

2017. január 12.

Fújtam, viszonylag többet kellett ahhoz, hogy működjön. Kis idő elteltével viszont rettenetesen irritálta a fejbőrömet, így nem veszek többet belőle.

Juliette Cavill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

ursuska

2017. január 11.

Kicsit fura, hogy a zöld és a kék változat egy adatlapon van, mert én úgy emlékszem nem ugyanaz az összetevő listájuk. Amúgy én a kék változatot használtam eddig és nekem nagyon bejött. Úgy használom, hogy először kifésülöm a hajamat, majd a tincseket egyesével megemelve "alájuk" fújok a termékből. Minden fújás előtt alaposan felrázom. Majd hagyom kicsit hatni, addig mondjuk sminkelek, vagy bepakolok a táskámba, majd egy törölköző segítségével kicsit átdörgölöm a hajamat (bár én eddig nem vettem volna észre,hogy fehér poros lett volna) majd kicsit átfésülöm, hogy ne legyen gubancos, Kicsit még áttúrom a hajtöveket, hogy ne lapoljanak le ás voila, egyáltalán nem zsíros kinézetű a hajam, nem lapos, nem látszódnak fehér foltok. A hatása akár másnapra is megmarad.

ursuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

LiliMinda

Korcsoport: < 18
2017. január 7.

Megfordult nalam a kek es a zold is
Mindkettot szerettem de a kek megis jobban bevalt
Ha utana rafujsz hajlakkot akkor kicsit porosnak tunik de csak kozelrol latszik szoval nem gaz
Ujraveszem

LiliMinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 7.

Megfordult nalam a kek es a zold is
Mindkettot szerettem de a kek megis jobban bevalt
Ujraveszem

Edina97

2017. január 6.

A zöldet használom. Nekem tetszik az illata is és jól végzi a dolgát. Nekem vörös hajam vam, így azon is úgy tűnik mintha poros lenne de egyáltalán nem feltűnő, csak ha valaki belemászik a fejembe, az meg nem jellemző. Szeretem.

Edina97
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Angyalkaja

Korcsoport: < 18
2017. január 5.

Zöldet használom, nekem tökéletes, 2 napot is tudok vele tolni, középbarna hajamból se kell még hajszárítóval se kifújni, elég ha törölközővel beledolgozom a hajamba, aztán kifésülöm. Az illata kicsit szúnyogirtó szerű, de belefér.

Angyalkaja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 5.

sziluetta

2016. december 29.

Amíg nem találtam jobban ezt használtam, a kék változatot. Hát nekem nem jött be, összeragadt tőle a hajam, foltot hagyott, ami mellesleg alig tudtam eltüntetni és szerintem wc illatosító szaga van.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

EroBatto

2016. december 16.

Először a kék változatával kezdtem, az annyira nem jött e ezért kipróbáltam a zöldet és WOW! Csodát tett! Gyors és intenzív a hatása. :) Igaz hogy befehéredik a haja töve tőle, de elolvastam a csomagolást és ott írja hogy a maradékot le kell hajszárítózni és a fehérség el is tűnt. :D Nagyon zsírosodik a hajam, akár fél napa alatt, ezért nagyon kényes nálam ez a téma. Nem tudnék élni szárazsampon nélkül. Úgy érzem megtaláltam a megoldást számomra. A zöldet mindenképpen újra fogom venni. <3

EroBatto
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

kumcsyka

2016. november 21.

Először nagyon tetszett a termék, nekem az illata is kifejezetten tetszik. Jól végzi a dolgát, bár én annyira nem szeretem a száraz samponokat, mert mindegyik után olyan furcsa tapintású és érzetű lesz a hajam. Arról ne is beszéljünk, hogy ez is szárítja a fejbőrömet, és ezért használata után rendkívül viszket.

kumcsyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

Kylie

2016. november 16.

Eleinte nagyon imádtam, hasznos volt (egy-két nappal eltolta a hajmosást), bár szürkíti a hajat, de a második flakonom már egyáltalán nem használt. Az illata pedig túl erős.

Kylie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol