KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. január 4.

Kategória:   Samponok

Syoss száraz sampon.

fruzskai

2018. augusztus 21.

A legjobb szárazsampon a világon- de szigorúan a kék változata (annyira fura, hogy a többség a zöldet szereti). Nekem festett és se nem vékony se nem vastag szálú hajra ettől tökéletesebb szárazsampont még nem sikerült találni. Könnyű kifésülni, volument is ad és nem fulladok meg a kifújt porban. Kedvenc!

fruzskai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

A zöld színűt használom rendszeresen. Az egyetlen szárazsampon,amitől a sötétbarna hajam nem úgy néz ki,mintha ráöntöttem volna egy kiló hintőport. Az illata valóban elég erős és fullasztó, de kárpótol a hatékonysága, rosszabb napjaimon életmentő. Viszont brutális gyorsan fogy, emiatt nagyon gazdaságtalan, hiába próbálnék spórolni vele.

Csanadivivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Kitty9526

2018. augusztus 9.

Nagyon sokat kell elhasználni egy alkalommal, borzasztóan gyorsan fogy.
Mind a kettőt próbáltam. A citromosnak borzasztóan erős "illata" van. Fullasztó.
Nem mondom, hogy hatástalan, mert nem az, de egy ilyen meleg nyári napot, amikor nekem igazán szükségem lenne egy jó szárazsamponra, hogy +1 napot bírja a hajam, ahhoz gyenge. Egy kis plusz volument is ad a hajtöveknek, de nem tart ki sokáig. Ha már nem lesz ilyen meleg a kéket lehet újraveszem, mert muszáj szárazsampont használnom, hogy ne kelljen 2 naponta hajat mosni. Akkor updatelek.

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Nagyon sokat kell elhasználni egy alkalommal, borzasztóan gyorsan fogy.

sailorluna

2018. augusztus 9.

a kékhez volt szerencsém. hullámzó a hatásossága, jó esetben egy plusz napot tudott adni a hajamnak, viszont néha fél nap után megint full zsír volt az egész. érzésre nem szerettem, piszkosabbnak érzem tőle a hajamat, de legalább nem látszott rajta. kicsit fullasztó a hajtógáza, az illata enyhén wc frissítős, zavaróan sokáig meg is marad a hajban. alapos kifésüléssel és törölközős dörzsöléssel ki lehetett szedni a fehér maradványokat. azt szerettem benne, hogy dúsított, de igen hamar kifogyott. kicsit drága a hatásához és a mennyiségéhez képest, nem fogom újravenni.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Jajj nem. Fél tubust rá kell fújnom a hajamra, pedig az államig ér és vékonyszálú. Hatását nem tapasztaltam és használata után minden, de minden tiszta, fehér szemcse. Ááá.

KingaSimon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Molly01

2018. július 28.

A kéket vettem meg egy leértékelés alkalmával, nem rossz, de vagyok tőle elájulva. Sokat kell belőle fújnom ahhoz, hogy zsírosodás ne látszódjon, viszont így meg néha fehéret fúj a sötét hajamra, ami nem túl szép látvány.

Molly01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

katonka

2018. július 25.

Nem vagyok odáig a syoss termékékért...de a zöldet újra vettem :)
Normális eldolgozással nem látszik a vörös hajamon és mintha a hajtöveket is megemelné :)

katonka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Nem vagyok odáig a syoss termékékért...de a zöldet újra vettem :)

gyulzsuzsi

2018. július 8.

Zöldet próbáltam, a két csillag csak azért, mert kifésülés után nem maradt fehér nyom a hajamban, de ennyi az össz királysága. A dolgát nem végezte, utána használnom kellett a Batiste-ot, ami a tényleges zsírtalanítást elvégezte.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Kyngu

2018. július 5.

Most vettem meg először, eddig a Batiste szárazsampont használtam. Engem első használatra sem győzött meg a syoss. Elhasználom, de nem tetszik amilyen állagot ad a hajamnak, nem ér sokat...

Kyngu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

skin

2018. június 25.

A zöld változata van még. Nem olcsó ,de nekem ez vált be. Tényleg teszi a dolgát nem csak órákig tart a hatása,simán kihagyhat az ember pár napot vele hogyha nem akar vagy nem tud hajat mosni .Az illata nem tetszik ugyan de szerencsére nem is tartós kifújás után el is illant. Azonban érdemes jól szellőző helyen használni !

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol