KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. január 4.

Kategória:   Samponok

Syoss száraz sampon.

minden vihető a képrőlSyoss Szárazsampon
Ár: 500ft cserélhető is , Eladó: HEN1
Állapot: sosem próbált, Helyszín: budapest, fizetés: személyes, v posta előre utalás után
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: bumbii
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

im

2017. november 13.

A kék van meg. A fönti INCI nem teljes, a kékét megírom megjegyzésben. (A zöldé is ugyanez egyébként, csak előrébb van benne a niacinamid.)
Pozitívumok:
- A porlasztó finom, jól szétoszló permetet bocsát ki, nem ül fehér réteg a hajamon akkor sem, ha véletlenül nagyon közelről fújom be.
- Valóban dúsabbnak tűnik tőle a hajam.
- Könnyen ki tudom fésülni, nem ragacsos.

Negatívumok:
- Fújás, eloszlatás, fésülés – és jön a viszketés. Nem tart sokáig, de zavar.
- Az illat nem fullasztó ugyan, de sokkal jobban uralkodik rajtam, mint a parfümöm. Hogy ez a parfüm vagy a száraz sampon hibája, azt döntse el mindenki maga.
- A legnagyobb bajom ezzel a termékkel az, hogy nem elég hatékony: nem szívja föl az összes zsírt a hajamról, így hiába fújom át vele a hajam reggel, délutánig nem tart ki a hatása, csapzottak a tincseim.

Összességében:
Azt gondolom, ennek a száraz samponnak abból adódik a hátránya, ami az előnye: finom port fúj, nem hagy fehér réteget, vagyis valószínűleg kevés/kevesebb benne a keményítő. A niacinamidtól nem vártam semmit, csodát pláne nem. Nem rossz darab egyébként, de annyira nem győzött meg, hogy újravegyem, és nem bántam meg, hogy a Baleát (világos hajra) választottam.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Pozitívumok:
- Valóban dúsabbnak tűnik tőle a hajam.
- Könnyen ki tudom fésülni, nem ragacsos.

Negatívumok:
- Fújás, eloszlatás, fésülés – és jön a viszketés. Nem tart sokáig, de zavar.

Összességében:

lantika1108

2017. november 11.

A zöld van meg, és nagyon szeretem. Nekem az illata a buborékfújóra emlékeztet, nekem nem hagy fehér foltot és egy napot lehet vele nyerni. Célnak megfelel.

lantika1108
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

Ndr

2017. október 18.

Hat nem tudom.. lehet jo lenne de szerintem egyik sotet haju embernek se jok a szarazsamponok. Mindig poros hatasu marad a vegen a fejbor hiaba fujom le hajszaritoval, ugyhogy tenyleg csak veszhelyzetben alkalmazom, lehet hogy mast probalok ha ez elfogy

Ndr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

kisizé

2017. október 8.

a volumen verziót vettem meg, de az illatán kívül semmi nem tetszik... tényleg ragacsos hatást eredményez, olyan mint egy hajlakk :/ nem ajnálom

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

melinda888

2017. július 29.

A kéket használtam, de egyáltalán nem nyert meg, a felét ráfújhattam a hajamra akkor talán nyertem vele egy fél napot, de többet semmiképp. Nekem ezért az árát sem érte meg. Viszont ami plusz pont hogy nem hagy fehér foltot a hajon, de ezen kívül más pozitívumot nemigen tudnék mondani.

melinda888
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

Vadkuku

2017. július 25.

A zöldet már számtalanszor újravettem. Egy napot tudok vele nyerni. Mattítja kicsit a hajat, de szuperül fel is frissíti. Nekem a zöld is ad elég volument.

Vadkuku
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 25.

Blane

2017. július 6.

Nekem a zöld van meg. Nagyon szeretem, a Batiste-hoz képest szerintem kevésbé látszik és ad egy szép fényt és tartást a hajnak. Nekem tökéletesen felszívja a zsírt és frissen mosottnak tűnik tőle a hajam. Hátránya, hogy kevésbé tartós, kb 1 nap pluszt nyersz vele, de a csomagolásán ez is van írva, úgyhogy ezért nem vonok le pontot.

Blane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

edi01

2017. június 28.

Azt próbáltam ami a hamar zsírosodo hajra van(tehat a zoldet)Termek leírásban nem szerepel túl sok informacio de hasznalat előtt felrázandó es a hajra fujando. Majd egy kicsit a felesleget le kell rola torolni es ennyi. Egyszeru hasznalni es tenyleg felfrissiti a masnapos hajat. Nem lessz zsirosan fenylo mert mattit rajt es egeszseges fenye lesz. Puhabb lesz es nem az a zsiros erzetu haj. Vigyazni kell mert ha nincs elegge letorolve a felesleg akkor picit fehér marad a hajtő. Amugy nagyon jó .

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 28.

bejus11

2017. június 26.

Tulajdonképpen számomra jó volt a hatása, egy napot tudtam vele nyerni, de nagyon el kezdett viszketni tőle a fejbőröm.

bejus11
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Nonoka96

2017. június 20.

Mindig adok egy esélyt a syossnak, és mindig megbánom! Egyszerűen borzalmas ez a termék. Ragadós, nehéz, összetapadt valami lesz a hajam helyén. Rosszabb érzés volt viselni, mintha zsírosan hagytam volna a hajam. Gyorsan is fogy, és még sz*r is. Ennél csak jobb van, senkinek nem ajánlom!Teljes pénzkidobás.

Nonoka96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol