KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. január 4.

Kategória:   Samponok

Syoss száraz sampon.

minden vihető a képrőlSyoss Szárazsampon
Ár: 500ft cserélhető is , Eladó: HEN1
Állapot: sosem próbált, Helyszín: budapest, fizetés: személyes, v posta előre utalás után
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: bumbii
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

melinda888

2017. július 29.

A kéket használtam, de egyáltalán nem nyert meg, a felét ráfújhattam a hajamra akkor talán nyertem vele egy fél napot, de többet semmiképp. Nekem ezért az árát sem érte meg. Viszont ami plusz pont hogy nem hagy fehér foltot a hajon, de ezen kívül más pozitívumot nemigen tudnék mondani.

melinda888
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

Vadkuku

2017. július 25.

A zöldet már számtalanszor újravettem. Egy napot tudok vele nyerni. Mattítja kicsit a hajat, de szuperül fel is frissíti. Nekem a zöld is ad elég volument.

Vadkuku
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 25.

Blane

2017. július 6.

Nekem a zöld van meg. Nagyon szeretem, a Batiste-hoz képest szerintem kevésbé látszik és ad egy szép fényt és tartást a hajnak. Nekem tökéletesen felszívja a zsírt és frissen mosottnak tűnik tőle a hajam. Hátránya, hogy kevésbé tartós, kb 1 nap pluszt nyersz vele, de a csomagolásán ez is van írva, úgyhogy ezért nem vonok le pontot.

Blane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Jacaranda

2017. június 30.

Én nem szeretem a száraz sampont, de rendkívül jó találmánynak tartom. Egyes esetekben életmentő.
Sokáig használtam egy alumínium tartalmú másik terméket, míg egyszer nagy nehezen kiderült a számomra, hogy ez a termék nem tartalmazza azt az összetevőt. Azóta ezt használom. Meglepő módon nekem úgy néz ki a hajam tőle, mintha frissen mostam volna. Semmilyen sampomaradvány nem látszik rajta. Én lepődtem meg ettől a legjobban: a többi márkától mindig szürkés-hamvas lett a hajam, alig bírtam valahogy kifésülni-törölgetni belőle.

Én már csak ezt használom.

Jacaranda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 30.

Én már csak ezt használom.

edi01

2017. június 28.

Azt próbáltam ami a hamar zsírosodo hajra van(tehat a zoldet)Termek leírásban nem szerepel túl sok informacio de hasznalat előtt felrázandó es a hajra fujando. Majd egy kicsit a felesleget le kell rola torolni es ennyi. Egyszeru hasznalni es tenyleg felfrissiti a masnapos hajat. Nem lessz zsirosan fenylo mert mattit rajt es egeszseges fenye lesz. Puhabb lesz es nem az a zsiros erzetu haj. Vigyazni kell mert ha nincs elegge letorolve a felesleg akkor picit fehér marad a hajtő. Amugy nagyon jó .

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 28.

bejus11

2017. június 26.

Tulajdonképpen számomra jó volt a hatása, egy napot tudtam vele nyerni, de nagyon el kezdett viszketni tőle a fejbőröm.

bejus11
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Nonoka96

2017. június 20.

Mindig adok egy esélyt a syossnak, és mindig megbánom! Egyszerűen borzalmas ez a termék. Ragadós, nehéz, összetapadt valami lesz a hajam helyén. Rosszabb érzés volt viselni, mintha zsírosan hagytam volna a hajam. Gyorsan is fogy, és még sz*r is. Ennél csak jobb van, senkinek nem ajánlom!Teljes pénzkidobás.

Nonoka96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

nikigalantay

2017. június 5.

Finom illata van és egész jó. Az ár szerinti színvonlat simán hozza. Nyilván nem helyettesít egy hajmosást, de ha a leírásnak megfelelően van használva, egész jó. A nap végére lelapul tőle a hajam, meg sajnos zsíros ézetet ad.

nikigalantay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

lazybutterfly

2017. május 19.

Többször is megvettem, mert szeretem a Syoss termékeket, de nem voltam elájulva tőle. Mindkét fajtát próbáltam, én nem láttam nagy különbséget a kettő között. Hatásosnak hatásos, de kellemetlen az illata és akkorák a szemcsék, hogyha befújás után beletúrok a hajamba nagyon kellemetlen érzést okoz. Eloszlatni se annyira egyszerű és még drága is.

lazybutterfly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

luccsoka2

2017. április 23.

A zöld flakonos büdös volt ill. fehér foltokat hagyott a hajamon,annak ellenére,hogy áttöröltem törcsivel.A kék flakonos még okes is lenne,de SEMMIT sem csinál a zsíros hajammal!Talán az első 5 mp-ben látok valamit,de aztán huss.Szerencsére ingyen kapom meg a Henkel termékeket,úgyhogy nem kellett pénzt kiadnom ezekért!

luccsoka2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol