KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. január 4.

Kategória:   Samponok

Syoss száraz sampon.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

gyulzsuzsi

2018. július 8.

Zöldet próbáltam, a két csillag csak azért, mert kifésülés után nem maradt fehér nyom a hajamban, de ennyi az össz királysága. A dolgát nem végezte, utána használnom kellett a Batiste-ot, ami a tényleges zsírtalanítást elvégezte.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Kyngu

2018. július 5.

Most vettem meg először, eddig a Batiste szárazsampont használtam. Engem első használatra sem győzött meg a syoss. Elhasználom, de nem tetszik amilyen állagot ad a hajamnak, nem ér sokat...

Kyngu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

skin

2018. június 25.

A zöld változata van még. Nem olcsó ,de nekem ez vált be. Tényleg teszi a dolgát nem csak órákig tart a hatása,simán kihagyhat az ember pár napot vele hogyha nem akar vagy nem tud hajat mosni .Az illata nem tetszik ugyan de szerencsére nem is tartós kifújás után el is illant. Azonban érdemes jól szellőző helyen használni !

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 25.

ktothkriszti94

2018. június 24.

Életem első szárazsamponja volt, és elég hosszú időre elvette a kedvem a szárazsamponoktól. Semmi hatást nem láttam, talán egy kicsit kevésbé fénylett a hajtövem. Ilyen hatáshoz képest pedig elég drága. Szerencsére azóta találtam megbízhatóbb termékeket, amik olcsóbbak is, és szinte felérnek egy hajmosással.

ktothkriszti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

lolka00

2018. május 25.

Lehet én használom rosszul, de szinte semmi hatást nem látok, a hajam ugyanolyan lelapult és zsíros kinézetű a használata után is és még fehér folokat is hagy a hajamon. Az illata sem túl jó.

lolka00
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

javi

2018. május 21.

Update: azóta újravásároltam mert más nem volt, hát kb. 5-6 használat és elfogy. Nem tesz semmi mást, csak elveszi a zsíros haj fényét. Mennyiségéhez és minőségéhez az ára sok. ----
Plusz egy napot ki lehet vele bírni a hajmosások között, de nem csodaszer. Tényleg nagyon gyorsan fogy.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Kinleyni

2018. május 8.

Régebben használtam, egyáltalán nem jött át amit nyújtani tudna...
Gyorsan fogy haszontalan sprays kivitelének köszönhetően, kb 2-3 hét alatt rendszeres használattal.
Illatra nem megkapó, ráadásul én irdatlan korpás lettem utána...
Az elgondolás jó, a kivitelezés gyengécske.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Régebben használtam, egyáltalán nem jött át amit nyújtani tudna...
Illatra nem megkapó, ráadásul én irdatlan korpás lettem utána...
Az elgondolás jó, a kivitelezés gyengécske.

Formidable

2018. május 6.

Erős és számomra kellemetlen illata van, illetve gyorsan kifogy. Enyhén megemeli a hajtöveket, de a hatásával nem voltam teljesen elégedett. Egy kisebb városban lakom, ahol nincs drogéria, és a helyi üzletekben csak ez a szárazsampon kapható, ezért rá szoktam kényszerülni, de mióta találtam olyat, ami jobban beválik, csakis vészhelyzetben, "jobb a semminél" alapon nyúlok hozzá.

Formidable
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Dtimani

2018. április 21.

Kevésbé fullasztó mint a társai. Fehér foltot hagyott de ezen nem lepődtem meg, egy száraz törölközővel átdörzsöltem a (barna) hajam utána, és nem látszott. Viszont 2 hét után kifogyott, túl gyorsan az árához képest. Biztosan nem veszem újra.

Dtimani
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Dius89

2018. március 19.

A zöld verziót vettem meg akciósan, de így is sajnálom a kiadott pénzt. Ahhoz, hogy legyen vmi eredménye, elég sokat kell fújni, így viszont látszik a fehérség, sőt egy idő után nekem darabokban hullott ki a hajamból. Illetve ez a szag...ha épp hogy csak a frufrumat fújom be vele, akkor is úgy érzem, hogy messziről bűzlök. Még szerintem egyszer-kétszer próbálkozom vele, aztán kuka.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol