KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. január 4.

Kategória:   Samponok

Syoss száraz sampon.

minden vihető a képrőlSyoss Szárazsampon
Ár: 500ft cserélhető is , Eladó: HEN1
Állapot: sosem próbált, Helyszín: budapest, fizetés: személyes, v posta előre utalás után
Krémmánia Kedvencek a -től
luccsoka2

2017. április 23.

A zöld flakonos büdös volt ill. fehér foltokat hagyott a hajamon,annak ellenére,hogy áttöröltem törcsivel.A kék flakonos még okes is lenne,de SEMMIT sem csinál a zsíros hajammal!Talán az első 5 mp-ben látok valamit,de aztán huss.Szerencsére ingyen kapom meg a Henkel termékeket,úgyhogy nem kellett pénzt kiadnom ezekért!

luccsoka2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

petrakauth

2017. április 23.

Nagy reményekkel vettem meg, de semmit nem segít. Használni szörnyen kényelmetlen, főleg ha véletlen még be is lélegzi az ember és utána köhögőgörcsöt kap... Emellett a haj ugyanolyan zsíros marad.

petrakauth

Tincs12

2017. március 28.

Ha lusta vagyok, és a harmadik nap után sincs kedvem hajat mosni, akkor szoktam ezt a terméket elővenni. Nem kell belőle sokat használnom, hogy felfrissítse a fejbőröm, nagyon sokáig elég. Egy mínusz pontot adok azért, mert ez a poros koncentrátum a hajtöveket befogja és ettől világosabbnak tűnik a hajam, így pedig elüt egy picit a fül körüli területtől. Mondjuk alapból is világos a hajam, így nem veszi észre rajtam kívül senki, viszont sötétebb hajon szerintem nagyon kitűnhet.

Tincs12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

dinkka

2017. március 19.

2-3 naponta megmosom általában a hajam, de ha nincs kedvem, vagy időm, jó hogy kéznél van. normál zsírosodású a hajam, én csak arra használom ezt a terméket, hogy a fufrumat frissítsem fel vele, mert több naposan úgy is copfot viselek. viszont engem zavar ez a kis por a fejbőrömön, nagyobb mennyiségben nem tudnám elviselni, mégis ez a legjobb azok közül amiket eddig próbáltam

dinkka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

FBianka

2017. március 19.

Életemben először vettem ilyen készítményt és az eredménnyel elégedett voltam. Egész nap megmarad a hatása szerencsére, nem tapad össze tőle a hajam és nem lesz fura kinézete sem. Viszont a legnagyobb baj vele, hogy nagyon hamar elfogy (az árához képest túl hamar), kb 4 fújás után ki is végeztem. Ezért az egy hibájáért adok neki csak 4 csillagot.

FBianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

DDorina90

2017. február 22.

Sajnos 1 nap hajmosás után már össze kell kötnöm a hajam, annyira bezsírosodik, de ez vált be eddig a legjobban. A 2. napon már használom is (a zöldet) és használat után olyan friss lesz, mint hajmosás után. Egész nap fennáll ez a frissesség, nem ragad, nem tapad, és még fényes is marad a hajam. Annyi a hibája, hogy kb. a 3. használat után elfogy, de így is 5*-os az eddigi tapasztalatok alapján.

DDorina90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

vivienlovesit

2017. február 8.

Életem első száraz samponja volt... Akkoriban még újdonságként kínálták, az itt feltüntetett árral ellentétben én 1700 forintért vásároltam egy közértben. Az illata kellemetlen, mondhatni büdös; mellette a fejbőrt is irritálja. A legnagyobb negatívuma a dolognak, hogy SEMMIT sem használ! :'D Mindemellett kiemeli a zsírosodást a hajtöveken. Nagyon utáltam!

vivienlovesit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Lina14

2017. február 1.

én a kék volume liftet szoktam használni. nincs benne púder, ezért nincs fehér por ami megülne a fejemen. valóban ad tartást és tömeget, de egy nap után ez elmúlik. nem viszket tőle a fejem, ami jó hír, ugyanis ezért hanyagoltam eddig a szárazsamponokat.

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

nnagy822

2017. január 26.

A zöldet használtam, nagyon szerettem, tényleg segített, csak az illata miatt adok 4 csillagot.

nnagy822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Dudu195

2017. január 22.

Mindkettőt használtam, nekem bejöttek. Tették a dolgukat. Persze a nagyon zsíros hajon ez sem segít, de az épphogy már feltűnő zsíros hajat szépen felfrissíti.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol