KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. január 4.

Kategória:   Samponok

Syoss száraz sampon.

minden vihető a képrőlSyoss Szárazsampon
Ár: 500ft cserélhető is , Eladó: HEN1
Állapot: sosem próbált, Helyszín: budapest, fizetés: személyes, v posta előre utalás után

miako

2018. január 12.

kéket használom, de nem szeretem az illatát (úgy kaptam), de jól működik,"vállalható" lesz a hajam tőle.

miako
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Poptie

2018. január 2.

Kéket használtam. Szerintem teljesen jó volt, a zsírt kihozta és "normálissá" varázsolta a hajam. Nem lett tőle frissen mosott, de ez szerintem nem is erre való. Arra jó, hogy ha nincs időm hajat mosni, akkor még 1-2 nap egérutat ad. Hamar elfogy, szerintem 5-6 használatra elég. Kb 1000 Ft-ért vettem, szerintem megéri.

Poptie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Yavanna

2017. december 16.

A zöldet használtam. A két pozitívum, hogy elég jól eltávolítja a zsírt és könnyen kijön utána, viszont sajnos nem dúsít, nem ad tartást és nagyon matt utána a hajam. Az illata nem lenne rossz, de nagyon erős, szinte émelyítő (bár reggelente használtam, olyankor pedig sokkal érzékenyebb vagyok a szagokra). Meglepően hirtelen elfogyott, olyan 5-6 használat után, ehhez képest kicsit drágának találom. Szóval inkább áttértem a hintőporra, ami viszont nagyon bevált :)

Yavanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

benczedizsu

2017. november 30.

Ez valami csuda jó dolog (zöldet használom),ha van akciósan én tuti betárazok. 2-3 naponta mosom a hajam, ezért amint reggel látom, hogy kissé a hajtövem zsírosodik fújok belőle. Nem kell sok, kiadós, nekem tetszik a citrusos illata meg, hogy "kitörő" energiával jön a csoda a hajamra. Bedörzsölöm picit és kifésülöm. 3 perc és megkíméltem a fejbőröm egy "felesleges" hajmosástól. (sötétbarna a hajam, nem hagy fehér foltot, persz azért a 20 cm-es szórás ajánlott)

benczedizsu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 30.

im

2017. november 13.

A kék van meg. A fönti INCI nem teljes, a kékét megírom megjegyzésben. (A zöldé is ugyanez egyébként, csak előrébb van benne a niacinamid.)
Pozitívumok:
- A porlasztó finom, jól szétoszló permetet bocsát ki, nem ül fehér réteg a hajamon akkor sem, ha véletlenül nagyon közelről fújom be.
- Valóban dúsabbnak tűnik tőle a hajam.
- Könnyen ki tudom fésülni, nem ragacsos.

Negatívumok:
- Fújás, eloszlatás, fésülés – és jön a viszketés. Nem tart sokáig, de zavar.
- Az illat nem fullasztó ugyan, de sokkal jobban uralkodik rajtam, mint a parfümöm. Hogy ez a parfüm vagy a száraz sampon hibája, azt döntse el mindenki maga.
- A legnagyobb bajom ezzel a termékkel az, hogy nem elég hatékony: nem szívja föl az összes zsírt a hajamról, így hiába fújom át vele a hajam reggel, délutánig nem tart ki a hatása, csapzottak a tincseim.

Összességében:
Azt gondolom, ennek a száraz samponnak abból adódik a hátránya, ami az előnye: finom port fúj, nem hagy fehér réteget, vagyis valószínűleg kevés/kevesebb benne a keményítő. A niacinamidtól nem vártam semmit, csodát pláne nem. Nem rossz darab egyébként, de annyira nem győzött meg, hogy újravegyem, és nem bántam meg, hogy a Baleát (világos hajra) választottam.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Pozitívumok:
- Valóban dúsabbnak tűnik tőle a hajam.
- Könnyen ki tudom fésülni, nem ragacsos.

Negatívumok:
- Fújás, eloszlatás, fésülés – és jön a viszketés. Nem tart sokáig, de zavar.

Összességében:

lantika1108

Korcsoport: < 18
2017. november 11.

A zöld van meg, és nagyon szeretem. Nekem az illata a buborékfújóra emlékeztet, nekem nem hagy fehér foltot és egy napot lehet vele nyerni. Célnak megfelel.

lantika1108
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 11.

Ndr

2017. október 18.

Hat nem tudom.. lehet jo lenne de szerintem egyik sotet haju embernek se jok a szarazsamponok. Mindig poros hatasu marad a vegen a fejbor hiaba fujom le hajszaritoval, ugyhogy tenyleg csak veszhelyzetben alkalmazom, lehet hogy mast probalok ha ez elfogy

Ndr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

kisizé

2017. október 8.

a volumen verziót vettem meg, de az illatán kívül semmi nem tetszik... tényleg ragacsos hatást eredményez, olyan mint egy hajlakk :/ nem ajnálom

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

melinda888

2017. július 29.

A kéket használtam, de egyáltalán nem nyert meg, a felét ráfújhattam a hajamra akkor talán nyertem vele egy fél napot, de többet semmiképp. Nekem ezért az árát sem érte meg. Viszont ami plusz pont hogy nem hagy fehér foltot a hajon, de ezen kívül más pozitívumot nemigen tudnék mondani.

melinda888
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

Vadkuku

2017. július 25.

A zöldet már számtalanszor újravettem. Egy napot tudok vele nyerni. Mattítja kicsit a hajat, de szuperül fel is frissíti. Nekem a zöld is ad elég volument.

Vadkuku
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol