KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. január 4.

Kategória:   Samponok

Syoss száraz sampon.

minden vihető a képrőlSyoss Szárazsampon
Ár: 500ft cserélhető is , Eladó: HEN1
Állapot: sosem próbált, Helyszín: budapest, fizetés: személyes, v posta előre utalás után

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dius89

2018. március 19.

A zöld verziót vettem meg akciósan, de így is sajnálom a kiadott pénzt. Ahhoz, hogy legyen vmi eredménye, elég sokat kell fújni, így viszont látszik a fehérség, sőt egy idő után nekem darabokban hullott ki a hajamból. Illetve ez a szag...ha épp hogy csak a frufrumat fújom be vele, akkor is úgy érzem, hogy messziről bűzlök. Még szerintem egyszer-kétszer próbálkozom vele, aztán kuka.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

hejamkoa

2018. március 19.

A zöld színű verzióra dobtam ki pénzt, szerencsére féláron vettem dm kuponnál. Katasztrófa. Az első dolog, ami feltűnik, az a szúnyogriasztó szag. Hogy lehet ilyen erős, büdös szagot adni egy szárazsamponnak? Tényleg, a szúnyogriasztó gyertyáknak meg ablaktisztítónak van ilyen szaga. De még ha a dolgát tenné...Hiába rázom minden fújásnál, a hajam konkrétan fehér, és akárhányszor próbálom belőle kifésülni, nem lehet. Még jó, hogy rá van írva, hogy nem hagy fehér maradványokat. Esetleg szőke hajon nem feltűnő, de ha sötét a hajam, akkor ne használjam egyszerűen? Borzalmas tényleg, ennél egy sima babapúder jobb száraz samponnak. És nem ad plusz egy napot. Max egy felet. Burtális pénzkidobás, senkinek sem ajánlom, ennél a Got2be milliószor jobb! Az legalább megéri az árát.

hejamkoa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

kecce2

2018. március 19.

Mivel hajmosás után már 1 nappal zsíros a hajam, így ez a szárazsampon tökéletesen működik (a kék színű).
Szép-ápolt hatást kelt, sőt még tartást is ad neki. Nem hagy foltot. Tetszik!

kecce2

Szép-ápolt hatást kelt, sőt még tartást is ad neki. Nem hagy foltot. Tetszik!

laczeva

2018. március 16.

Kéket vettem, brutál jó volt! Egy napig mintha frissen mosott lenne a hajam! Tartást is ad! Nekem 5-ből csillagos 5!

laczeva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

random

2018. március 12.

én is a zöld színűt vettem meg, akciósan állt a polcon, gondoltam jár neki egy dobás...
azt kell mondjam, nem rossz. a no white residue egy az egyben kamu, ha keveset fújok, akkor tényleg nincs, de nem használ. de ha eleget fújok rá... nos, este szoktam használni, befújom és úgy hagyom. közvetlenül lefekvés előtt törölközővel megdörzsölöm, kifésülöm, és reggelre tényleg sokat segít, még két munkanapot azért kibír. az illata engem szúnyogriasztóra emlékeztet kifújás után, de szerencsére sokat szelídül. nem hiszem hogy újraveszem, nekem a dove jobban bejött, meg egyszer a batiste-okat is ki szeretném próbálni, de ha egyszer sürgősen kéne szárazsampon, akkor ez is egy opció.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

LiterallyWhite

2018. március 6.

Kicsit szkeptikus voltam a száraz samponokkal kapcsolatban. De miután kipróbáltam több fajtát is, azt kell mondjam, hogy a zöld Syoss az egyik legjobb. Valóban felszívja a felesleges zsírt és még ad egy kis extra liftet a hajnak. Viszont az illata nekem egy kicsit zavaró, poros légfrissítőre emlékeztet. Nem teljesen csodaszer, hiszen nem fog teljesen frissen mosott hajat adni, főleg hogyha a haj eleve nagyon zsíros. De egy kicsit jobbá teszi a helyzetet. Jár a 4 csillag.

LiterallyWhite
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Pocok96

2018. február 26.

Nekem a zöld színű van meg, az való zsírosodásra hajlamos hajra. Nekem nagyon bevált, az illata nem a legjobb, de egy kis parfümmel orvosolható amúgy nem tartós az illata, szóval ezen könnyen túl lehet lépni szerintem! :D

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Airina

2018. február 20.

Próbáltam már többfélét is, de eddig ez vált be a leginkább. Könnyen le lehet törölni utána, nem marad fehér a hajtő.

Airina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

wildrose

2018. február 15.

A zöld színű, zsírosodásra hajlamos hajra valót használtam, az illata elfogadható, citrusos, a zsíros hajtöveken egyértelműen segít, és szépen dúsít is.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 15.

Jennie

2018. február 5.

Nem nagyon szeretem ezt a száraz samponos megoldást, de azért vész esetére mindig tartok itthon.
Kb 3 száraz sampont próbáltam ezelőtt ott az egyiket lehetetlen volt rendesen eltüntetni a másikak pedig semmit se értek mintha csak valami fura büdi spray-vel fújkáltam volna a hajam úgyhogy értelmetlen volt.
Szóval ezt már ilyen utolsó próbálkozásként vettem meg és hát meglepett mert bevált, egy plusz napot tényleg ad hajmosás előtt és nem hagy fehér foltot sem, a használata is csak pár percet vesz igénybe. A hajat nem nehezíti el és tiszta érzetet nyújt. Nekem sokáig kitart bár én tényleg nagyon ritkán használom.
Az egyetlen negatívum az a szaga, szerintem nagyon büdös, és én egész nap érzem a hajamon, ezért az egy pont mínusz.

Jennie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol