KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. január 4.

Kategória:   Samponok

Syoss száraz sampon.

Jucuus

2019. január 4.

Zöld van meg nekem. Szépen megemelte a lelapuló 3 szál hajamat. :D ez nagy pozitívum! Nekem az illata is bejön. Viszont! Pàr fújás után észrevettem, hogy fehér foltok maradnak a hajamba, ezért -1 csillag. (Kicsit nehéz volt kifésülni ezt a fehér port, de sikerült).

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Brigoca

2019. január 2.

Ez volt életem első szárazsamponja, bevált. Aztán vettem olcsóbbakat azon az elven hogy úgyis ugyanazt tudják... hát nem. Ennek a használata után nem marad semmi a hajamon és nem erős a szaga sem. Várt hatást hozza. Imádom!

Brigoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Piper

2018. december 18.

Azon kevésbé szerencsések egyike vagyok, akiknek egyszerre vannak száraz hajvégei és gyorsan zsírosodó hajtövei. Néha, főleg télen szívem szerint már minden második nap megmosnám a hajamat, ami valljuk be nem a legelőnyösebb, szóval kénytelen vagyok még egy kis extrát is bevetni. A célra tökéletesen megfelel mindkét fajta, de én a zöldet részesítem előnyben, mert az tartósan meg is emeli a hajamat. Az árához képest meglepően tartós, és bár számomra kellemes az illata, akinek elsőre nem tetszik inkább kerülje, mert bizony az is megmarad. Sötét hajúaknak csak óvatosan a fújással, tényleg érdemes minden fújás előtt felrázni, hogy elkerüljük a fehér foltokat.

Piper
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

dibarbb

2018. december 13.

Szeretem! Már többször vettem. A zöldet használom, ami jól felrázva nem hagy fehér poros látszatot. Én (hogyha időm engedi) utána átszárítom egy kicsit a hajtöveimet.

dibarbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Andy88

2018. november 10.

Elvégzi a dolgát, bár a Batiste-nek a nyomába sem ér. Viszonylag sokat kell fújni amíg az a fehér porfelhő ki nem jön belőle, viszont a szőke hajamat konkrétan kifehéríti. El sem tudom képzelni, hogy barna és fekete hajjal mit művel. Az illata sem túl kellemes... még a parfümömet is elnyomja. Ár-érték arányban sem túl jó... elhasználom, de aztán mást keresek helyette.

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

RyahOneY

2018. november 8.

Vékonyszálú, zsírosodásra és lelapulásra hajlamos hajam van. Sampontól függően két-háromnaponta mosnom kell a hajam; néha két nap után már kénytelen vagyok szárazsamponhoz nyúlni, hogy 1 nappal még ki tudjam tolni a hajmosást. :/ Az én hosszú, könnyű, vékonyszálú, "kevés" hajammal nem sok mindent tud kezdeni sajnos ez sem. :/ A zöld talán még csak-csak, de a kéknek annyira áldásos hatását nem tapasztaltam. Talán picit frissít rajta, hogy annyira ne lapuljon le, de ennyi (ja, és vinnem kell magammal munkába is, hogy újra tudjam fújni, mert reggeltől délutánig nem bírja ki vele a hajam semennyire sem...). Többet vártam. :/
Pozitívum, hogy ha tényleg minden fújás előtt alaposan felrázod, nem fogja fehéríteni a hajat (ha 1 fújásra egy fél flakonnal kifújsz, úgy nyilván fehéríti, de ha keveseket fújsz, és fújások között jól felrázod, úgy nincs vele baj).

Az összetevői se valami bizalomgerjesztőek, így lehetőség szerint inkább kerülni próbálom a használatát (nem hiszem, hogy az jót tesz a hajnak/fejbőrnek, ha mindenféle izét ráfújunk... :/).

RyahOneY
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

hadri

2018. november 7.

A kék színűt használom jelenleg. Imádom az illatát, olyan luxus érzést kelt, mintha az ember frissen jönne valamilyen drága fodrászatból. Használt előtt mindig alaposan felrázom, így el tudom kerülni hogy a sötét hajamon fehér foltot hagyjon. Ad a lelapult hajnak egy kis volument és 1 nappal simán ki lehet vele tolni a hajmosást.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

primadonna

2018. október 19.

Sosem használtam szárazsampont... Ez volt az első, Glmaour napok keretein belül jutottam hozzá 50%-os kedvezménnyel, hirtelen kellett döntenem, mert szükségem volt rá. Dúsít, pikk-pakk elkészíthető egy friss frizura. Köszönöm Syoss, benned sosem csalódok!!!

primadonna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

fruzskai

2018. augusztus 21.

A legjobb szárazsampon a világon- de szigorúan a kék változata (annyira fura, hogy a többség a zöldet szereti). Nekem festett és se nem vékony se nem vastag szálú hajra ettől tökéletesebb szárazsampont még nem sikerült találni. Könnyű kifésülni, volument is ad és nem fulladok meg a kifújt porban. Kedvenc!

fruzskai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Csanadivivi

2018. augusztus 15.

A zöld színűt használom rendszeresen. Az egyetlen szárazsampon,amitől a sötétbarna hajam nem úgy néz ki,mintha ráöntöttem volna egy kiló hintőport. Az illata valóban elég erős és fullasztó, de kárpótol a hatékonysága, rosszabb napjaimon életmentő. Viszont brutális gyorsan fogy, emiatt nagyon gazdaságtalan, hiába próbálnék spórolni vele.

Csanadivivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol