KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: petra180, Módosítva: 2016. április 4.

Kategória:   Hajfestékek

Professzionális minőségű hajvilágosító sorozat

• 6-8 árnyalatig világosít
  • Szalonszépségű, ragyogó kristályszőke
  • Sárgatónus elleni ápolás
  • 20%-kal simább hajfelszín

Fodrászok és színspecialisták közreműködésével fejlesztett és tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tinkaa

2017. augusztus 9.

Sötétebb rézvörös volt a hajam (kb 5 éve) és gondoltam egy merészet.. Megvettem ezt a festéket (2 dobozzal a mell fölé érő hajamra) és szigorúan betartva mindent 40 perc alatt gyönyörű, egységes mézszőkére leszívta a hajam. Nem törik, nem foltos tökéletesen elégedett vagyok a termékkel.

Tinkaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

schzsofi

2017. május 20.

Nekem ez a termék abszolút bevált! :)
A hajam ombre volt már egy éve, szóval félig szőke volt, de az sem igazán szőke, inkább sárgás, sötétszőke. Belevágtam, megvettem ezt a festéket, és teljesen olyan lett a hajam színe, mint a dobozon. Ne törtek nagyon a hajvégeim, de azért vágattam a hajamból elég sokat. A textúrája puha maradt, és teljesen egyenletes a színe. Én ajánlom, kevés ilyen jó festékkel találkoztam, mert ezelőtt 8 évig szőke voltam. Azonban sokan elfelejtik, hogy ez nem hajfesték, hanem SZŐKÍTŐ. Tehát nem szabad folyton ezzel festeni az egész hajat, inkább csak a lenövést. Ajánlom!

schzsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

Nekem ez a termék abszolút bevált! :)

ssyakaky

2017. május 18.

eredetileg sotetbarnara, mostanaban voroses barnára festett hajam van, ezt szerettem volna kiszokiteni vele, nem volt könnyű dolga, de szerintem ahhoz képest egeszen jól vegezte a dolgát. bár a vörös meg visszaut. nem csodaszer, de otthoni hajfesteshez praktikus​. a hamvasito pakolas nekem egyáltalán nem jott be, ugyanugy sarga maradt a hajam. önmagában nekem nem lett szep szine, ra kellett festeni masik szinnel. nem vagyok elajulva tole, de egynek jo.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Buci

2017. április 30.

Úgy látom nem csak én jártam vele szerencsétlenül. Kb fél évig használtam ezt a festéket derékig érő szőke hajam elkezdett töredezni aztán leszakadt a hajam kb. állig érőre... Pedig csak a hajam töve volt festve vele. Abbahagytam a használatát aztán nem csak leszakadva volt a hajam hanem csúnyán elkezdett hullani olyannyira, hogy a homlokomon foltokba ment el a haj :( már ott tartok hogy ekcémás lett a fejbőröm ettől a foshalmaz festéktől... Köszönöm syoss!! azóta festenem nem lehet nem hasznalhatok akármilyen sampont csak gyógyszertárit...ja amúgy 14 évig szőkítettem a hajam a syoss előtt addig nem volt baj míg át nem tértem erre... :(

Buci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

shoot1ngstar

2017. április 29.

nagyon félve álltunk neki, de abszolút pozitív csalódás volt! gyönyörűen kiszívta a már amúgy is se szinű szőke hajamat, és nem is lett annyira sárga, mint más szőkítéskor! a hamvasító pakolás a dobozában, valami csodaszer, kár, hogy nem lehet kapni külön. fantasztikus a termék, nagyon profi és nem utolsó sorban és nem károsította a hajam!!! imádom, újra fogom venni az biztos!

shoot1ngstar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 29.

LiliMinda

Korcsoport: < 18
2017. április 9.

Balayage- hajat festettem otthon, nekem nem lett csibesarga, 30 perc utan le is mostam, a hajam veget kiszaritotta kicsit de a mellekelt balzsam rendbe is tette (es hamvasitott is)
Ha majd kesobb szokitem a hajam, biztos ezt valasztom!

LiliMinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 9.

Ha majd kesobb szokitem a hajam, biztos ezt valasztom!

Larasminker

2017. április 7.

Úgy gondoltam, hogy majd mi a barátnőmmel befestjük a hajamat, a leírásnak megfelelően haladtunk. Azt írják,hogy 45 percet kell rajtahagyni a hajon, hát már hamarabb lemostam ugyanis 30 percnél már látszott, hogy az arcom mellett csibe sárga a hajam. Azt írja, hogy ápolás a sárga tónus ellen, hát ehhez képest a hajam narancssárga, sárga, csibe sárga, vörös és még barna is maradt. :)

Larasminker
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

vulpemania

2017. április 7.

Otthoni hajfesésre adtam a fejem, mert a fodrász nem tudta megcsinálni nekem balayage technikával. Kis előzmény a hajam állapotáról: 4es színmélységű eredetileg a hajam, de mivel ombre volt korábban így az alja világosabb kb 6os, tehát ahhoz mérten mérlegeljetek a történet alapján, aki ehhez a termékhez szeretne nyúlni. Találtam videót a youtubon, hogy hogyan lehet otthon okosba' befesteni a hajad, hogy ne legyen ultraszar, hanem szép természetes legyen a végeredmény. Azért erre esett a választásom, mert ez kevésbé roncsolja a hajat, mint a sima szőkítőpor társai, illetve barátnőmnek a lenövését ezzel festettük be és iszonyat világosra szívta, szóval tudtam mire képes. Előttem szólókhoz képest megfogadtam, hogy kókuszzsírral kicsit bekentem a hajvégeimet, hogy még minimálisabb legyen a roncsolás, mert egyébként is vékonyszálú hajam van.
Tapasztalat: Lehet, hogy a kókuszzsír miatt, vagy csak túl keveset használtam egy-egy tincsre (olyan furán hamar beszívta a hajam, hogy már majdnem száraz volt) de nem szívta le világosszőkére a hajam, mint ahogy tapasztaltam barátnőm hajtövénél. Szóval ezeket véssétek az eszetekbe, hogy ne kencézzétek be előtte ha fehér haj a cél:D Meg ne sajnáljátok rá a festéket, csak úgy fejti ki a hatását rendesen. A "hamvasító" hajbalzsam egy darab kaki az egészben, inkább ajánlom a KALLOS FLORILLUM FÉNY HAMVASÍTÓ-ját ami a százasba kb 500ft+ vmi balzsamot. Vész esetény jól jön, de a narancs hajat nem hozza helyre félreértés ne essék. (csak a sárga tónuson segít) Szóval összességében jó kis termék, ezerszer jobb mint a szőkítőpor, de ettől sem kell csodát várni, szőkít, de nem hamvas lesz a végeredmény.
Nekem szép természetes lett a végén a hajam, még fogok ezzel próbálkozni, mert kiemelkedő a teljesítménye. Vállalható még úgy is ha nem festek rá plusz még egy hajfestéket. Nekem a melírozáshoz jó volt.

vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Szeremiviki

2017. március 14.

Hidrogén szöke hajamnak szerettem volna valami más szöke árnyalatot adni.Nos a terméket használtam máskor is és egyik kedvencem (de akkor más árnyalatú szöke volt a hajam) most erre a sárgás tonusra nagyon csunyan beszürkült...egy két hajmosás utan viszont nagyon szép szint kapott.Viszont ahogy észrevettem nagyon sárgul vissza a hajam.De ennek ellenére biztosan hogy ujra ezzel festem be :) csak okosan kell hasznalni

Szeremiviki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

ottiliarita

2017. február 4.

Hat....aki a hajat felti az bizony ne foglalkozzon otthon evel a vilagositival.Szemelyes tapasztalatok: hatkozepig ero fekete nagyon dus haj, gondoltam eleg volt legyen valami vilagos, eleinte a tovet festettem vilagosabbra de tul lassunak tunt.Mivel fodrsz van a csaladba kaptam is a tanacsot, muszaly lessz szokitoporozni es annyi a hajadnak, azt mondta nem is vallalja ,menjek mashoz,aztan mondom szep lassan vilagositjuk.Palette vilagositoval havonta egyszer festettuk ,lassan de vilagososott , de nagyon voros volt ,lassan piros.Mikor mar jol kivilagosodott gondoltam na most johet a syoss es jo lessz.Hat nem lett jo, 2szer festettem ,havonta egyszer es szep lasan leszakadt a hajam 70 szazaleka.Most szaraz,torik , borzalom,pedig rengeteg pakolassal olajjal kezelem,hiaba.Nem aajanlom senkinek,szokitopor es szokitopor, meglehet venni semmiert .- 5 csillag, ha ingyen adnak se engednem h ra tegyek!

ottiliarita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.