KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: petra180, Módosítva: 2016. április 4.

Kategória:   Hajfestékek

Professzionális minőségű hajvilágosító sorozat

• 6-8 árnyalatig világosít
  • Szalonszépségű, ragyogó kristályszőke
  • Sárgatónus elleni ápolás
  • 20%-kal simább hajfelszín

Fodrászok és színspecialisták közreműködésével fejlesztett és tesztelt.

Krémmánia Kedvencek a -től
Szeremiviki

2017. március 14.

Hidrogén szöke hajamnak szerettem volna valami más szöke árnyalatot adni.Nos a terméket használtam máskor is és egyik kedvencem (de akkor más árnyalatú szöke volt a hajam) most erre a sárgás tonusra nagyon csunyan beszürkült...egy két hajmosás utan viszont nagyon szép szint kapott.Viszont ahogy észrevettem nagyon sárgul vissza a hajam.De ennek ellenére biztosan hogy ujra ezzel festem be :) csak okosan kell hasznalni

Szeremiviki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

ottiliarita

2017. február 4.

Hat....aki a hajat felti az bizony ne foglalkozzon otthon evel a vilagositival.Szemelyes tapasztalatok: hatkozepig ero fekete nagyon dus haj, gondoltam eleg volt legyen valami vilagos, eleinte a tovet festettem vilagosabbra de tul lassunak tunt.Mivel fodrsz van a csaladba kaptam is a tanacsot, muszaly lessz szokitoporozni es annyi a hajadnak, azt mondta nem is vallalja ,menjek mashoz,aztan mondom szep lassan vilagositjuk.Palette vilagositoval havonta egyszer festettuk ,lassan de vilagososott , de nagyon voros volt ,lassan piros.Mikor mar jol kivilagosodott gondoltam na most johet a syoss es jo lessz.Hat nem lett jo, 2szer festettem ,havonta egyszer es szep lasan leszakadt a hajam 70 szazaleka.Most szaraz,torik , borzalom,pedig rengeteg pakolassal olajjal kezelem,hiaba.Nem aajanlom senkinek,szokitopor es szokitopor, meglehet venni semmiert .- 5 csillag, ha ingyen adnak se engednem h ra tegyek!

ottiliarita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Villango

2017. január 14.

én csíkozáshoz vettem, és tényleg nagyon jó kis cucc. Olcsó is volt, kényelmes is volt a használata, lustiknak tökéletes. :)
Én nem szőkítettem teljesen a sötétbarna hajam, kb 15 perc után lemostam, így csak barnásvörös csíkjaim lettek, de majd később, lehet tovább is megyek. :)
Aki nagy szőkítésben van, annak: láttam egy videót a youtube-on, ahol a lány a szőkítés előtt egy éjszakát aludt kókuszolaj pakolásban, na azt ajánlom én is, nagyon nagyon jót tesz, előkezelésképp. :)

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Monika212121

2017. január 11.

Imádtam ezt a festéket. Gyönyörű szőkét varázsolt az eredetileg sotetbarna hajambol. Hamvasitot mindenképp szükséges használni mellé. Külön hajfestekre nem volt hozzá szükség. Hajszín váltás miatt eladóvá vált 2 dobozzal. Komáromi Mónika - Szeged (fb-on megtalalsz) :)

Monika212121
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Csibedli

2016. november 17.

Nagyon durván jól szőkít!

Csibedli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Nagyon durván jól szőkít!

d0rk4

2016. november 10.

Szinte fekete hajam végét szerettem volna kiszőkíteni. Többször voltam fodrásznál, de meguntam, hogy csak költöm a pénzt, és még mindig csúnya sárgás-vöröses árnyalatban "pompázom", úgyhogy inkább a saját kezembe vettem az irányítást, és kipróbáltam ezt a terméket. Jól tettem. Végre szőke vagyok! :)

d0rk4
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

thzs

2016. november 4.

Nagyon jó festék,jól világosít,teszi a dolgát és nem roncsol!
Viszont nem szabad elfelejteni,hogy ez csak világosít tehát utána szükség van festékre,hogy a megfelelő színt kapd.
Vörösről félévig tartott szőkére átjönni,de ezzel a kis cuccal elég volt háromszor nekiállnom.

thzs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Nagyon jó festék,jól világosít,teszi a dolgát és nem roncsol!

AstroSue

2016. július 14.

elhatároztam, hogy fehér hajat akarok, amihez többször ki kell világosítani a hajat. 1 hete a schwarzkopf 11.11-et próbáltam, ami ugyan világosított, de kevésbé, mint szerettem volna.
most kipróbáltam ezt - előtte kókuszolajat tettem a hajamra, és nem mostam le, egy órát volt fent -, és utána, ahogy elkezdtem felkenni, azonnal elkezdett világosodni, és a régi vörös árnyalatomat is nagyrészt eltűntette. nagyon elégedett vagyok vele, nem tudom, hogy a kókuszolaj dobta-e meg, vagy egyébként is jó. tényleg nagyon világos hajat varázsolt az előtte hamvas szőkés-világos vöröses hajamból. próbáljátok ki a kókuszolajos kombóval, az amúgy is a legjobb hajápoló.

AstroSue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.