KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

galagonyanya

2017. december 10.

El nem tudom képzelni, hogy bírtam ki eddig nélküle. Váll alá (pontosítok: bőven hátközépig) érő, sűrű, enyhén hullámos boszorkányhajam van, és amióta ezt a fésűt használom, nem rémálom többé a fésülködés. Nem mondom, hogy nem maradnak benne hajszálak, de tán tizedannyi, mint a sima hajkefében. Imádok ezzel fésülködni, az év egyik legjobb döntése volt nálam, hogy beszereztem ezt a gubancmentesítőt.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

kristinakroes

2017. november 26.

Fejbőrmasszáshoz vettem. A hajam jó állapotú, egyenes, könnyű kifésülni, mégse bántam meg, hogy megvettem, szeretem használni.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

bogmir

2017. november 17.

Nagyon szeretem, nem tépi a hajamat, nagyon kellemesen masszírozza a hajamat!

bogmir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Nagyon szeretem, nem tépi a hajamat, nagyon kellemesen masszírozza a hajamat!

csala.diana

2017. november 3.

A használata előtt nem gondoltam volna, hogy ekkora különbség van 2 fésű között. Mivel derékig érő hosszú, vékony szálú hajam van, így gyorsan gubamcolódik és hátul sima hagyományos hajkefével elég nehezen tudtam kibontani ezeket a gubancokat, de ezzel sokkal könnyebb és gyorsabb. Ami a legjobb benne, hogy szinte egyáltalán nem húzza a hajam, és egy picit talán fényesebb is lesz ha ezzel fésülöm. :)

csala.diana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

fluca21

Korcsoport: < 18
2017. október 19.

Nekem, sűrű, hosszú göndör hajam van. Kb. 3 éve akadtam rá erre, azóta csak is ezzel fésülködöm. Ajánlani tudom

fluca21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 19.

natasha

2017. október 11.

Én is szeretem. Kb 3éve vettem és azóta nincs semmi baja.Szerintem a valaha volt legjobb fésűm. Hosszú vékonyszálú dús,gubancolódó hajam van,amit ezzel fájdalommentesen ki tudok fésülni. Volt vaddisznósörtés is,de nem szerettem mivel hamar zsírosodott tőle. Nekem is néha kicsúszik a kezemből,ha erőteljesen fésülöm,de nem zavar.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Nagyon szeretem, kedvenc fésűm, nem tép, gyorsan megtudok fésülködni vele. Amióta ezt használom tényleg nem törik a hajam (bár ezzel egy időben kezdtem el használni egy hajvég ápoló argán olajat is, szóval ezt a kettő eredményének tudom be). Szépen kézre áll a fésű, kényelmes a használata.

EvelinV5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Lilla08

2017. szeptember 4.

Imádok ezzel a hajkefével fésülködni. 1-2 éve van meg, azóta ki sem próbáltam más hajkefét. Vastag szálú, nehezen kezelhető hajam van, de ez a kefe egyáltalán nem tépi. A könnyű fésülés miatt az utóbbi években kevésbé roncsoltak, töredezettek a hajvégeim. :)

Lilla08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

eiola

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 15.

Könnyen gubancolodik a hajam és régen egy szenvedés volt kifésülni, ez a fésű valóban sokkal kevésbé tépi a hajat. Könnyű tisztítani, az enyém mar 2 éve megvan, és imádom :)

eiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Svetlana

2017. július 15.

Nekem ugyanúgy tépi és töri a hajam,mint egy hagyományos kefe. Nem kényelmes a fogása. Viszont szép színes, designeres műanyag. Csodálom azt, akinek bontja a haját fájdalom nélkül.

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.