KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

tinyblackpaw

2018. május 20.

Nem tudom mihez kezdenék nélküle, nagyon könnyen kezelhetővé teszi a még katasztrofális kócosodásra hajlamos (egyébként egyenes) hajamat. Sajnos az égiek nem áldottak meg dús hajkoronával, nekem nincs is igen sok mindent fésülni, így a vékony, lelapuló kevéske hajra biztosan beválik. Elődjeként egy olcsóbb utánzatot használtam, de azért a minőség mégis csak eltér eközött és az utánzat között. Engem nem zavar, hogy nincs nyele, legfeljebb kiveti magát a kezemből amikor ügyetlenebb kedvemben vagyok :D

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Fruzsiii

2018. április 23.

Számomra ez a legjobb hajkefe,amit valaha használtam!Nagyon gubancos szokott lenni a hajam,a hajmosás utáni fésülködés rémálom volt,nagyon sok hajam hullott ki,használhattam bármilyen kifésülő sprayt,de ez a hajfésű egy csoda,siklik a hajamon,sokkal kevesebb hajam hullik ki,és sokkal hamarabb végzek a fésülködéssel,a fejbörömnek is jót tesz szépen átmaszirozza:) Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Defelejcs

2018. április 18.

Az itt látható vélemények miatt vettem meg. Ránézésre csak abban más, hogy ezen a hajkefén 6 és 12 mm-es rugalmas fogak vannak felváltva.
Előny: jól néz ki, nem gabalyodik, nem húzza a hajat, mert a rugalmas tüskék elhajolnak.
Hátránya: az elhajló fogak miatt a hajam kócos marad, nincs nyele és drága. Ha utána megfésülködöm, akkor egész jó. A lányomnak sem vált be.

Defelejcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

bettiii

2018. április 17.

A disznósörtéjű hajkefék mellett a másik nagy kedvencem, ami nem roncsolja a hajamat! Hajmosás után mindig ezt használom és eddig még nem csalódtam benne! Nagyon könnyű vele fésülködni, vizes-félszáraz hajon is, nem húzza és nem tépi a tincseimet. Nagyon higiénikus is, könnyű tisztítani!

bettiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

anneshirley

2018. április 7.

Szerelem első fésülésre. Mióta megvan, szinte alig nyúlok más hajkeféért, pedig sose hittem volna, hogy a vaddisznósörte kefém helyett egy ilyen plasztik (látszólag) vacakságra váltok. Gyorsan és gyakorlatilag fájdalommentesen szabadít meg hosszú hajam teljes gubanckészletétől, a legnagyobb hajlabdàtól a legkisebb csomócskáig. Végre egyszer értek egy hype-ot!
Egyetlen hátránya, hogy nekem nagyon-nagyon gyorsan koszolódik, mert elképesztő mennyiségű szöszt/port szed ki a hajamból (hogy kerül oda ennyi?!). Jó dolog, hogy így kitisztítja a hajamat, de azért idegesít egy kicsit, hogy nekem viszont állandóan őt kell tisztogatnom. Nem tudom, mennyire lesz tartós ilyen gyakori mosás mellett (kb. 4 hónapja van meg), de újra fogom venni, ha elrongyolódik.

UPDATE: elegem lett abból a borzalmas hangból, amit a hajammal érintkezve kibocsát, úgyhogy lecseréltem egy iHerb-es bambusz hajkefére, amivel teljesen meg vagyok elégedve, mert ugyanúgy nem tépi a hajat. Viszont nincs zavaró hangeffektus és legalább nem műanyag.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Mancsoska

2018. február 17.

Már a harmadik ilyen kefémet használom és nem tervezem leváltani. A hajam ugyanúgy hullik, mint más kefékkel, de ez legalább nem töri és tépi a hajamat.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

slytherclaw

2018. január 26.

A valaha volt legjobb fésűm. Kíméletes és gyors vele a fésülködés, nem töri és nem is tépi a hajamat. Én tényleg nagyon vigyázok a hajamra, nem használok se hajszárítót, se hajvasalót, se hajlakkot; semmit, ami károsíthatná, úgyhogy jó szívvel tudom ajánlani dús, vékonyszálú hajra.
Szerencsére strapabíró darab, nekem már sokszor kirepült a kezemből, de még mindig kifogástalan állapotban van, pedig legalább négy éve használom.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Vermilion69

2018. január 5.

Nagyon szeretem, jó nagy a mérete, hosszú hajhoz ideális. Sokkal jobb valóban ezzel fésülködni, mint egy hagyományos hajkefével vagy fésűvel :)

Up: most vettem meg a második ilyen kefémet, mert az előzőnek a szálai már nem voltak a legjobbak. Továbbra is a legjobb és csak ajánlani tudom :)

Vermilion69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Arianna01

2018. január 5.

Nemrég van meg, de már imádom! Rendkívül könnyű és egész fájdalommentes vele fésülködni. A kishúgomnak a vizes haját mindig nagyon nehéz kifésülni, konkrétan úgy kell kibogozni még kifésülő spray-el is. De ezzel eszméletlen, nem gubancolódik, nem akad meg a hajában. A notinóról rendeltem így megérte, müllerben nem biztos hogy vettem volna annyi pénzért.

Arianna01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

galagonyanya

2017. december 10.

El nem tudom képzelni, hogy bírtam ki eddig nélküle. Váll alá (pontosítok: bőven hátközépig) érő, sűrű, enyhén hullámos boszorkányhajam van, és amióta ezt a fésűt használom, nem rémálom többé a fésülködés. Nem mondom, hogy nem maradnak benne hajszálak, de tán tizedannyi, mint a sima hajkefében. Imádok ezzel fésülködni, az év egyik legjobb döntése volt nálam, hogy beszereztem ezt a gubancmentesítőt.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.