KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

fluca21

Korcsoport: < 18
2017. október 19.

Nekem, sűrű, hosszú göndör hajam van. Kb. 3 éve akadtam rá erre, azóta csak is ezzel fésülködöm. Ajánlani tudom

fluca21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 19.

natasha

2017. október 11.

Én is szeretem. Kb 3éve vettem és azóta nincs semmi baja.Szerintem a valaha volt legjobb fésűm. Hosszú vékonyszálú dús,gubancolódó hajam van,amit ezzel fájdalommentesen ki tudok fésülni. Volt vaddisznósörtés is,de nem szerettem mivel hamar zsírosodott tőle. Nekem is néha kicsúszik a kezemből,ha erőteljesen fésülöm,de nem zavar.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Nagyon szeretem, kedvenc fésűm, nem tép, gyorsan megtudok fésülködni vele. Amióta ezt használom tényleg nem törik a hajam (bár ezzel egy időben kezdtem el használni egy hajvég ápoló argán olajat is, szóval ezt a kettő eredményének tudom be). Szépen kézre áll a fésű, kényelmes a használata.

EvelinV5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Lilla08

2017. szeptember 4.

Imádok ezzel a hajkefével fésülködni. 1-2 éve van meg, azóta ki sem próbáltam más hajkefét. Vastag szálú, nehezen kezelhető hajam van, de ez a kefe egyáltalán nem tépi. A könnyű fésülés miatt az utóbbi években kevésbé roncsoltak, töredezettek a hajvégeim. :)

Lilla08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

eiola

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 15.

Könnyen gubancolodik a hajam és régen egy szenvedés volt kifésülni, ez a fésű valóban sokkal kevésbé tépi a hajat. Könnyű tisztítani, az enyém mar 2 éve megvan, és imádom :)

eiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Svetlana

2017. július 15.

Nekem ugyanúgy tépi és töri a hajam,mint egy hagyományos kefe. Nem kényelmes a fogása. Viszont szép színes, designeres műanyag. Csodálom azt, akinek bontja a haját fájdalom nélkül.

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

Lillie

2017. július 13.

Sajnos a hajam hajlamos Gordius-i csomóvá összeállni. Nem egyszer sírtam miatta reggel... De ezzel?! 2 perc alatt kifésülőm a vékonyszálú hajam. Ennek köszönhetem, hogy egy éve növesztem és eszem ágában sincs levágni mert már nem kell rövid haj, hogy ki tudjam bontani. Minden pénzt megért . 2700 forint volt Notinon... nem tudom ennyiért milyen fésűket lehet venni de nem is akarom megtudni! Eddig dupejaim voltak (ebelin, claire) de beszereztem egy eredetit tisztelegve a cég előtt. Sajnálom, hogy nem tettem előbb...

Lillie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Luiselotte

2017. július 9.

A fodrászomtól kaptam ajándékba, magamnak eszembe nem jutott volna megvenni. Soha nem volt problémás a póthajamat kibontani sem fésűvel sem hajkefével.
Lelkesen álltam neki az esti fésülködésnek ezzel a kis csodával , a harmadik húzásnál egy hajtincs fele a kefében maradt, a saját hajam is megtépte de rendesen.
Azonnal kidobtam.
Ha lehetne nulla pontot adnék .

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

Azonnal kidobtam.
Ha lehetne nulla pontot adnék .

kataaaa01

2017. július 8.

Jobbra számítottam bár már évek óta használom, sokszor kifordul a kezemből fésülködés közben és nekem a tisztítása is okoz némi problémát iparfümériáról rendeltem sérült csomagolással így sikerült akciósan megvásárolnom, de tényleg túl van ajnározva annyival nem jobb mint más hajkefe.

kataaaa01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

larka95

2017. június 22.

Hàrom éve kaptam karácsonyra a barátomtól.. mikor még nagy volt körülötte a hype..
✔️Gyönyörű a színe és jó ránézi
✔️Könnyen lehet tisztítani
⛔️Ugyanúgy tépi a hajam, hiába kezdem szépen lentről tincsekben bontogatni
⛔️Mire kibontom, nagyon eleltromossá teszi, feltöltődik és újra gubancolódik
❌kényelmetlen a fogása
❌drága volt

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

✔️Gyönyörű a színe és jó ránézi
✔️Könnyen lehet tisztítani