KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

1800Ft-Új, fóliás, Tangle Teezer jellegű L'Oreal Gentle hajkefe tartójában
Ár: 1800 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom
teeez duochrome eyeshadows- apricot sheen, minty haze
Ár: 2500 Ft/ db , Eladó: Macskapofa
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy posta

katalara

2018. november 12.

Notino-ról rendeltem kb. 4 éve, mert a göndör hajamat csak hajmosásnál tudom megfésülni. Tépés nélkül a legcsomósabb hajat is kifésüli, és ennyi év használat után sincs semmi bajuk a sörtéknek!

katalara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

KittyMitty

2018. november 2.

Imádom imádom imádom!! Notinon vettem, szerintem kétezer forint körül és nagyon szeretem, nem húzza a hajam, könnyen tisztítható.

KittyMitty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

polanyiflora0730

2018. október 30.

A legjobb fésű! Csak ezt használom már több mint 3 éve! Nem tépi a hajam és kellemes a használata! :)

polanyiflora0730
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

coffeeandme

2018. október 29.

Életem fésűje. Kócos haj kibontására ez a legjobb, egyáltalán nem tépi a hajat, nagyon kellemes használni. Fésülésre kizárólag csak ezt meg vaddisznósörte kefét használok, ezek így ketten egymást kiegészítve nagyon szép eredményt adnak.

coffeeandme
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

incifinc

2018. október 28.

MEGHÖKKENTŐ! A festett hátközépig érő hajam nem törik! Egy éve használom ezt a csodát, Elképesztő! De azért le kell vágni megint 10 centit, mert száraz a vége, de nem a törések miatt. Hihetetlen, hogy nem szálkásodik. Mindig szálkásodott.
Minden igaz a leírásban, nem húz, nagyon gyorsan kifésülöm.

incifinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

Minden igaz a leírásban, nem húz, nagyon gyorsan kifésülöm.

angelavaradi

2018. október 27.

4 éve nem került másik fésű a kezembe! imádom

angelavaradi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

4 éve nem került másik fésű a kezembe! imádom

Neniko

2018. október 26.

Nagyon szeretem a kócos hajam kibontására reggelente. tényleg nem tépi a hajat, ajánlani tudom :)

Neniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

HunFairy

2018. október 8.

Leárazva vettem meg, az eredeti árán biztos nem venném meg. Úgy érzem többet képzeltem bele ebbe a fésűbe, mint amit kaptam. Az első pár használatnál oda voltam tőle, aztán idővel elmúlt az újdonság varázsa. A technológia zseniális és tényleg jobb bármelyik hagyományos fésűnél, de el kell mondjam az én hajam időnként húzza és feltölti, csak úgy száll a hajam tőle (vékony, hosszú természetes szőke). Lehet jobban jártam volna egy vaddisznószőr fésűvel

HunFairy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

galambi

2018. október 6.

Több féle Tangle Teezer fésűm van, igazából mindegyiket szeretem. Ez a fajta nagyon könnyen kifésüli a hajamat, nem húzza. Egy bajom van, hogy néha kiesik a kezemből fésűlködés közben, ettől eltekintve nagyon jó termék.

galambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Jdit04

2018. szeptember 29.

Amikor először megjelent Magyarországon, sajnáltam rá ennyi pénzt kiadni. Végül egy Pixibagban került hozzám. Vékonyszálú, nagyon hosszú hajam van, amire folyamatosan oda kell figyelnem. A nyeles (nem eredeti TangleTeezer) társát használom minden nap, ezt pedig utazásokkor. Meg vagyok vele elégedve, százszor jobb, mint a hagyományos hajkefék. (Tisztítani is nagyon könnyű!)

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.