KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

zsofi9435

2017. szeptember 21.

Igaz nekem egy utánzat van, de nem találtam olyan terméket, hogy hamisítvány kínai olcsó Tangleteezer, ezért ide írok. Egy ilyen jellegű kefe miatt kezdtem el újból normálisan megfésülni a hajam :D A hajam vékonyszálú, hosszú, kócolódó, viszonylag sok, ami ugyan nem látszik a vékony szálak miatt. A fejtetőmtől a végekig húzva akár egy mozdulattal is kibontja a hajam, ha nagyon makacs akkor a végeknél kezdem, de akkor is pillanatok alatt megvan egy tincs. Nem tudom hogy csinálja, de jól csinálja :D Viszont a vastagabb szálú, dúsabb hajú hugomnak nem jött be.

zsofi9435
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

bettyke401

2017. szeptember 13.

Imádom!!! Eddig kezelhetetlen, gubancolódós volt a hajam, ami több percnyi fésülködés után sem akart kibogozódni (mondanom sem kell, mennyi haj távozott egy fésülködés alkalmával). Nagyon jó befektetés volt ez a fésű, hiába húzós az ára, bőven megéri, azóta pár perc alatt kész vagyok, illetve lényegesen kevesebb hajat kell kiszednem a fésűből, mindenkinek csak ajánlani tudom!

bettyke401
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

PaNel95

2017. szeptember 5.

A fodrászom szokta a vizes hajat ilyen kefével kibontani. Vagyis csak azoknak a haját, akiknek nincsen dús haja.
Nekem az van, így rajtam nem tudja használni, ugyanis olyan dús hajjal, mint az enyém a kefe nem tud mit kezdeni. Rövidek a fogai, így nem, hogy a hajtövemig nem hatol be a fésű már kifésült állapotban sem, de kis tincsekbe összefogva sem tudja kibontani a hajam, viszont az éles fogainak köszönhetően felkaristolja a fejbőrömet.
Így nem kérdéses, hogy magam akkor nem fogok beszerezni ilyet. Maradok a természetes, fa fésűknél és keféknél, illetve van egy ezer éves disznósörtés kefém, amiben vannak hosszabb műanyag fogak, így az valóban ki tudja fésülni a hajam és nem és olyan éles, hogy felkaparja a bőröm.
Ez egy forintot sem ér vastagabb szálú, dús haj esetében. Így számomra használhatatlan!

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

noirie

2017. augusztus 16.

Már pár éve használom. Töredék idő kibontani a göndör/hullámos hajam. Néha kezembe akad egy egy másik hajkefe(ha ez épp nincs nálam) ami csak újra megerősít benne, hogy ennél jobbal még nem volt dolgom. Könnyű tisztítani.

noirie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Én kimondottan szeretem, nagyon könnyen kitudom vele fésülni az amúgy is gubancos hullámos hajam. Ami meg egy áldás, hogy vizesen is könnyen és fájdalom mentesen kitudom fésülni. Vastag, erős hosszú hullámos hajam van. Nekem megérte az árát, igaz kicsit drága, de hát már 2 éve biztos meg van. Lassan lecserélem, mert a hegyei eléggé ferdék már és kopottak kicsit. Semmi se tart örökké, nekem árba megérte, mivel volt,hogy eltörtem egy fésűt, aznap mikor vettem :D De ezzel nincs ilyen problémám, szépen sikerül kifésülnöm a hajam ! Szívesen ajánlom, nekem nagyon bevált. Kedvencem lesz, egy ideig biztos, ameddig jobbat ki nem találnak :)

FFlora1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Poptie

2017. július 16.

Csípőig érő, hullámos, erős, vastagszálú hajam van. A hullámok, göndör tincsek miatt fésülni nem tudom(úgy néznék ki, mint egy szénaboglya), így csak hajmosásnál fésülöm ki, de az kín, óriási kialakult csomóktól hemzseg. Egészen véletlenül kaptam egy L'Oréalt ajándékba (magamnak nem vettem, mert az avonosat próbáltam, és nem jött be). Egyszerűen hihetetlen, feleannyi idő alatt sokkal kíméletesebben tudom fésülni. Többé már nem szenvedés a hajmosás! :)

Poptie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Brigike1994

2017. július 16.

egy ebelines utánzattal kezdtem amit a DM-ben vásároltam meg.:) azzal is teljes mértékben elégedett voltam. De mindig is akartam egy igazit. Tehát notinoról beszereztem :) megvagyok vele elégedve ugyan azt a hatást adja mint az ebelines társa. De nagyon szeretem kék-rózsaszínben van meg :) de vigyázok rá , hogy sokáig jó legyen

Brigike1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

meowlya

2017. július 15.

Nagyon bevált. Kb. 2 éve használom, mással már nem is szeretek fésülködni. :)

meowlya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Nagyon bevált. Kb. 2 éve használom, mással már nem is szeretek fésülködni. :)

estokani

2017. július 3.

Miért nem azután születtem, hogy ezt feltalálták??? Mééééééééééér nem?
Gyerekkoromban minden reggel bőgéssel indult a hosszú és elég rakoncátlan tincseim miatt.
Kérek mindenkit, aki lány kisbabát megy meglátogatni ilyet vigyen ajándékba!!! Mire fésülni kell, legyen nekik otthon egy.
Aranyat ér! Nekem is, pedig már felnőttem :)

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Miért nem azután születtem, hogy ezt feltalálták??? Mééééééééééér nem?
Aranyat ér! Nekem is, pedig már felnőttem :)

Jucccc

2017. július 2.

Annyira, de annyira jó termék, hogy szívem szerint több színben, típusban is összegyűjteném! Hosszú hajúaknak elengedhetetlen, nem tudom, hogyan éltem nélküle. Vagyis tudom, próbáltam ezerféle fésűt, hajkefét, természetes és szintetikus sörtével, de mindig téptem a hajam veszettül, röpködtek a töredezett hajvégek, és a tőből kitépett hajszálak, főleg motorozás után... Amióta őt megvettem, sokkal kevésbé törik a hajam, szebb és egészségesebb, és ha nincs kéznél, inkább nem fésülködöm, de mással már nem kínzom a hajkoronámat! Egy ismerősömnél próbáltam utánzatot, annak a hatása elmarad az eredetiétől. Egy barátnőmnek is vettem, aki ugyan eleinte drágállta, végül több másik barátnőjének is ajándékozott belőle, mert annyira meggyőzte őt is. És hamarosan születik egy kislányom, neki is veszek egyet, bár ő a kicsiknek való "Magic flowerpot" elnevezésűt kapja meg elsőnek, aztán ha cseperedik, kap nagyobbat.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.