KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

mmartina97

2018. február 20.

Jó kis hajkefe.Mindennap ezt használom,már 2 éve

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Jó kis hajkefe.Mindennap ezt használom,már 2 éve

Verus1970

2018. február 19.

A derékig érő hajamat vizesen és szárazon is csak ezzel fésülöm kb 3 éve. Korábban valóságos szenvedés volt a vizes hajamat kibontani szárítás előtt. Nagyon szeretem, bevált, ha tönkremegy újra ilyet fogok venni.

Verus1970
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

Kucika

2018. február 19.

Szuper kis termék. A gubancokat szépen ki lehet vele szedni hajtépés és sűrű káromkodás nélkül is ;)
Jól tettem hogy megvettem!

Kucika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Jól tettem hogy megvettem!

anna22

2018. február 13.

A HAJKEFE, soha mást, soha jobbat, soha semmit, senkinek. Még kutyának se! :D
Egyébként nagyon olcsó lett idővel, és Notinón is kapható! :)

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

A HAJKEFE, soha mást, soha jobbat, soha semmit, senkinek. Még kutyának se! :D
Egyébként nagyon olcsó lett idővel, és Notinón is kapható! :)

Blackcherry12

2018. február 13.

Egyszerűen imádom, igaz az ára húzós, de nagyon megéri. Könnyen kitudom gubancolni a hajam, pedig nekem nagyon szénakazal és húzni se húzza. Meg azt vettem észre mintha nem törné annyira a hajat :D

Blackcherry12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

nicolekitti

2018. február 3.

Pixibag-ben volt. Előtte sosem hallottam erről a termékről. Kicsit nehezen sikerült megszoknöm, sokszor elejtettem. Aztán csak összebarátkoztunk, már elképzelni se tudom, hogy más fésűt használjak. Viszont hátul nehézkes a haj fésülése, meg néha olyan érzésem van, mintha a felszínt fésülné csak.
Közben olvastam, hogy sokaknak a Compact verzió vált be. Gondoltam teszek egy próbát, mert akkor azt legalább magammal tudom mindenhova vinni, valahogyan az jobban kézre áll és mintha alaposabban tudnék vele fésülködni.
Vizes, száraz hajat is szépen ki lehet vele bontani.
Viszont ami zavaró még, hogy eléggé statikus lesz tőle a hajam.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Vizes, száraz hajat is szépen ki lehet vele bontani.
Viszont ami zavaró még, hogy eléggé statikus lesz tőle a hajam.

henczen

2018. február 3.

Imádom, kévésbé törik a hajam, és az antisztatikus hatás is megvan.

henczen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Imádom, kévésbé törik a hajam, és az antisztatikus hatás is megvan.

cicaaholdrol

2018. január 28.

Előtte rossmannosom volt. Aztán webshopba arckrémvásárlás közben jött egy gondolat, hogy rendelek magamnak egyet, lecserélem amim van. Kb ugyanannyira húzza, mint a másik, de negyedannyi haj sem marad a fésűbe!!! Fogása tökéletes! A fejbőrömnek is tök jó érzés, nem sérti.

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

molnarviki1209

2018. január 12.

Verhetetlen fésű! Nem húzza/tépi a hajam,a vízes hajamat is könnyen kifésüli. Van egy Tangle Angel fésűm is,de az a közelébe sem ér a Teezer fésűnek!! Mindenkinek ajánlom,akinek fontos a haja ápoltsága.

molnarviki1209
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

titanilla25

2018. január 9.

Elengedhetetlen ahhoz hogy túléljem a mindennapjaimat a kezelhetetlen szőkített hajzuhatagommal. Annyira kócos mindig, pedig ha tehetem befonom. Nem tép,csak varázsol. IMÁDOM!

titanilla25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.