KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tetesept

Ár:   429 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Jótékony hatás, főleg hűvös hónapokban. Ásványi anyagokban gazdag tengeri só.

Kristin

2018. október 31.

Érzékeny bőrömön használom alkalmanként, ha megfázom.
Kellemes, friss, gyógynövényes az illata, de ami fontosabb hogy érezhetően segít az orrdugulásomon.
A bőrömet nem szárítja, nem irritálja.

Kristin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Érzékeny bőrömön használom alkalmanként, ha megfázom.
A bőrömet nem szárítja, nem irritálja.

nita99kasler

2018. október 25.

Nagyon kellemes. Sajnos a nagy kiszereléséből még sehol nem találtam.:( Kellemes érzés használni, jót tesz a légutaknak, az orrnyálkahártya irritációját csökkenti. Pár órával használat után is érzem a hatását. Buli a szine is :D

nita99kasler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

matekitti

2018. szeptember 10.

Nagyon jó a hideg megfázós napokban, teljesen feltölti az embert és nem csak betegség alatt ajánlott szerintem. Nagyon jó gyógynövényes illata van, jobban éreztem magam utána és a légutamnak is nagyon jót tett.

matekitti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

bernadettu

2018. július 12.

Mivel nincs kádam, ezért egy tálban oldottam fel belőle egy evőkanálnyit és úgy gőzöltem, mivel olvastam egy blogon, hogy így is lehet használni megfázás tüneteinek enyhítésére. Sajnos annyira nem jött be, hogy megvegyem a nagyobb kiszerelését. A színezett víz sem volt túl szimpatikus nekem. Egy használat után különösebb javulást sem tapasztaltam. Bizonyára fürdőként valóban hatásosabb, de így annyira nem jött be.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

szabs

2018. június 1.

Nagyon jó! Ha már érzem a megfázás kezdeti jeleit, akkor engedek egy jó forró fürdőt, teszek hozzá a fürdősóból és nagyon sokat segít!

szabs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

szfrances19

2017. november 26.

Tavaly télen próbáltam ki először, azóta már többször újra vettem. Kellemes gyógynövényes illata van, a vizet pedig türkizes színűre színezi. Nemcsak akkor használom, ha beteg vagyok, bár olyankor még jobb, mert ellazít, de ugyanakkor a fürdő után sokkal jobban érzem magam, kevésbé érzem magam levertnek. A légutaknak meg különösen jót tesz. Jár neki az 5 csillag.

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

zonga

2017. október 13.

Hú, nagyon szeretem! Ha megfázunk, mindig öntök ilyet a jó meleg fürdővízbe, és nagyon szépen rendbe teszi az embert. bátran ajánlom mindenkinek! Kicsit drága, de mivel csak megfázásnál használjuk, sokáig elég, ezért megéri az árát. A folyékony és a só változatot is kedvelem.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Zsanett01

2017. január 8.

Erôs,de kellemes illat.Jobb közérzetet biztosìt megfàzàskor.A 900 grammos,nagy kiszerelés 1500-2000 ft között beszerezhetô.
Nem olcsó,de 10-12 fürdéshez elegendô.
Minôségi,prémium termék!

Zsanett01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Nem olcsó,de 10-12 fürdéshez elegendô.
Minôségi,prémium termék!

cattitude

2016. október 29.

komolyabb megfázásnál kötelező nálam, igazi csodát nyilvánvalóan nem tesz, de sokat dob a közérzetemen

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Babika20

2016. május 3.

Kámforos és van benne rozmaring illat is. Szép zöld lesz a víz. Fél kád vízhez beleszórom a felét a tasaknak kb. Kellemes érzés! Segít, megnyugtat.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Polysorbate 20
Illatanyagok: Eucalyptol, Cinnamomum Camphora (Camphor) Oil, Limonene
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42051

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.