KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tetesept

Ár:   429 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Jótékony hatás, főleg hűvös hónapokban. Ásványi anyagokban gazdag tengeri só.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsanett01

2017. január 8.

Erôs,de kellemes illat.Jobb közérzetet biztosìt megfàzàskor.A 900 grammos,nagy kiszerelés 1500-2000 ft között beszerezhetô.
Nem olcsó,de 10-12 fürdéshez elegendô.
Minôségi,prémium termék!

Zsanett01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Nem olcsó,de 10-12 fürdéshez elegendô.
Minôségi,prémium termék!

cattitude

2016. október 29.

komolyabb megfázásnál kötelező nálam, igazi csodát nyilvánvalóan nem tesz, de sokat dob a közérzetemen

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Babika20

2016. május 3.

Kámforos és van benne rozmaring illat is. Szép zöld lesz a víz. Fél kád vízhez beleszórom a felét a tasaknak kb. Kellemes érzés! Segít, megnyugtat.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

mujerconfused

2016. április 25.

Imádtam az illatát, mintha a Wick VapoRub-ban fürödtem volna meg :) Nagyon jólesett betegen, bár szerintem túl nagy gyógyító hatása nincs. Egy bajom volt vele, a kis zacskós kiszerelés nekem kevés egy kádnyi vízhez, most nagyon gondolkozom, hogy vegyek-e egy nagy tégelynyit :)

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

xbox

2016. január 2.

Megfázás esetén egy kád meleg vízben feloldok 3-4 evőkanálnyit ebből, és egy félórát beleülök. Aztán irány az ágy meleg-és nem forró- mézes, citromos, kamilla tea egy kalmopyrinnal és alvás. Másnap sokkal jobban vagyok.

xbox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 2.

GNóri

2015. november 15.

Nem hiszem, hogy ettől gyógyultam meg, mindenesetre náthásan nagyon jó érzés volt ebben áztatni magam:) Megfázástól függetlenül én amúgy is imádom a mentol, eukaliptusz és hasonló gyógynövények illatát. A fürdés kezdetétől kb. háromnegyed óráig erőteljesen éreztem az illatát a vízben is és magamon is.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Babooca

2015. október 24.

Tasakos mintából már 3-at elfogyasztottunk a Kedvesemmel, míg végül beadtam a derekam és beszereztük a nagy tégelyt. Megfázáskor tökéletesen beválik, óriási segítséget nyújt. A vizet zöldre színezi, elég mókás. A frissítő mentol olaj a bőrömön órákkal a fürdés után is finoman párolog. Nagyon szeretem, újravevős termék. Következő alkalommal a fürdőkoncentrátumot is beszerezzük. :)

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

vador

2015. május 14.

Elképesztő nukleáris hulladék-zöld színűre festi a vizet, imádom. Mivel én nagyon szeretem az effajta friss, kámforos, gyógynövényes illatokat megfázásos időszakon kívül is, elsősorban csak lazító fürdőzéshez használom, de túl ezen az olajai fürdés után is hűtik a bőrt, nagyon kellemes lesz majd nyáron.
Elég intenzíven illatozik a márka más fürdősóihoz képest is, ebből még fogok venni.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

franyoh

2015. március 10.

Gyerekeimnek használom megfázás, orrdugulás ellen :) Fürdővízbe 2 evőkanállal teszek, feloldom és nagyon kellemes, mentolos illata van. Nekünk bevált.

franyoh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Wildflow

2014. szeptember 24.

Először ilyen zacskóban vettük, aztán jött haza a nagy üveges változat. Elsősegély, a legkellemesebb fajtából. Tisztítja az eldugult orrot, könnyebb a légzés utána.

Wildflow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Polysorbate 20
Illatanyagok: Eucalyptol, Cinnamomum Camphora (Camphor) Oil, Limonene
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42051

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.