fallback image
img
Minden bőrtípus
Sminkek arcra
Highlighterek
Lelőhely: Drogériák, online

the Balm theManizer Sisters "the luminizers" Palette

4.5
18 vélemények
Hozzáadva 2016.01.07.by

Barbika4

3 x 3 g

A theBalm legendás highlighterei egy palettában.

Segítségével fényt adhatsz az arcodnak. Azokra a területekre kell helyezni ahol a napfény elsőként éri az arcot, tehát a szemöldökcsontra, az orrnyeregre és az arccsontra.

$28-tól
Keresd meg ezt a terméket a Piactéren

Vélemények

Rendezés

2019.07.09. 10:13

KRÉMMÁNIÁS szint
25-34 korcsoport

Nagyon szeretem, de csak Cindy és Mary Lout tudom kihasználni belőle :) de imádom Cindyt egy enyhe pirosítónak használom, enyhe rózsaszínes árnyalat. Mary-t pedig akkor használom, ha egy természetes highlightot szeretnék az arcomnak.

Hasznos vélemény?

2019.02.27. 12:07

KRÉMMÁNIÁS szint
25-34 korcsoport

áá így kiprobálhattam a cindy árnyalatot, és nem csalódtam, csodás az összes

Hasznos vélemény?

Utoljára szerkesztve: 2019.04.13. 14:07 - 2018.03.28. 21:12

KRÉMMÁNIÁS szint
25-34 korcsoport

Nagyon szeretem ezt a palettát, Mary a legkedvesebb highlighterem, mindennapokra vagy alkalomra is megállja a helyét. A másik kettőt inkább szemhéjpúderként használnám, ritkábban highlighterként, de ők is gyönyörűek. Csomagolása nagyon mutatós, a tükre is rendben van, nem bántam meg, hogy megvettem. UPDATE: Később rájöttem, hogy a por állagú highlighterek az egyenetlen bőrfelszínem miatt nem előnyösek nekem, így krémes highlightokra váltottam. Sajnálom, mert gyönyörű ez a paletta.

Hasznos vélemény?

2018.02.28. 21:42

KRÉMEK KRÉMJE szint
25-34 korcsoport

Nagyon jó, nagyon szeretem a theBalm termékeket amúgy is és ha már meg van a mini rúzs kollekciójuk, a Desert és a Bahama Mama bronzosítójuk akkor be kellet szereznem a Luminizers-t! Kisebb kiszerelésben, mint az eredetiek, de eléggé pigmentáltak és főleg highlight-nak használom mindegyiket, úgyhogy nem is kell belőlük sok. A Betty-Lou a sötétebb bőrüeknek jó kis bronzos highlight, de amúgy mindenki számára egy jó kis kicsit csillogósabb bronzosító. A Cindy-Lou egy visszafogott highlight, de világosabb bőrűeknek jó pirosító. A Mary-Lou (a leghíresebb) fantasztikus, nagyon szép pezsgő szín. Viszont mindenki azt állította, milyen durva, brutál highlighter, szerintem meg szép és visszafogott, pont amilyet szerettem volna, bár az orrom hegyén, mintha tényleg erősebben csillogna (meg én így szoktam elkészíteni a highlighterem: https://youtu.be/aZhwG6kkp4k?t=9m11s ő is Mary-Lou-t használ :D ). Simán veri a Makeup Revolution Strobe Sticket, ami harsány és nem annyira természetes. Mindegyik highlight szín igen tartós és természetes.

Hasznos vélemény?

2017.10.23. 19:24

KRÉMEK KRÉMJE szint
25-34 korcsoport

Nem használtam előtte egyáltalán highlightert, de az itteni vélemények hatására úgy döntöttem, ezt szerzem be. Nagyon nem bántam meg, azóta is imádom. A mary lou-t használom a legtöbbször, nagyon szép szerintem arccsonton, valamint ajak felett. Szépen építhető, pont annyira csillog, amennyire kell, annyira szép természetes színe van (már ha lehet ezt mondani egy highlighterre:)). A cindy lou pirosító helyett vagy pirosítóval is jó lehet, őt már kevesebbszer használom. A betty lou-t egyáltalán nem használom, bronzosítónak jó lehet egyébként. Összességében ki szerettem volna mindegyiket próbálni, de ha újra kéne vennem, lehet, hogy csak a mary lout venném meg. Egyébként megéri az árát, ha kihasználja az ember:)

Hasznos vélemény?

Utoljára szerkesztve: 2017.08.01. 14:36 - 2017.08.01. 14:35

KRÉMEK KRÉMJE szint
35-44 korcsoport

Mindig, de mindig van valami, amire nagyon vágyom és nem nyugszom, ameddig meg nem szerzem, ilyen volt ez a paletta is. Többször nézegettem már, webáruházakban, a KM "piac" kínálatában, sokszor már majdnem megvettem, aztán visszavonulót fújtam, hogy már annyi, de annyi bronzerem, highlighterem meg mindenem van és nem is sminkelek annyit, hogy elhasználjam egy emberöltő alatt...és aztán persze végül megvettem....mindig ez a vége. :) És annyira nem győzött meg. Sok dolog sokkal szebb és jobb, ameddig csak vágyunk rá, s sokat veszít az értékéből, jelentőségéből, mikor már birtokoljuk. Erre a palettára ez teljesen igaz. Szép. Minőségi. Nem tudok rá rosszat mondani, nem tudom azt mondani, hogy vacak, de egyáltalán nem hiányozna, ha nem lenne. Az én bőrszínem normál, nem vagyok falfehér, de barna sem. Semleges, kissé rózsásba hajló bőrtónusom van. Ezért a halvány rózsaszín Cindy-Lou szín annyira nem érvényesül rajtam. A pirosítóm fölé, az az arccsontomra szoktam belőle tenni, szép lesz az eredmény, de nem az az OMG hatás..van egy kis lilás beütése, engem az egész a Mac Strobe-ra emlékeztet, a klasszikusra, annak pont ugyanilyen a fénye.A bronzer, Betty-Lou selyemfényű, barna, arany fénnyel. Valahogyan én narancsosnak látom kicsit a bőrömön, de még tesztelgetem. Én kontúrozáshoz, árnyékoláshoz szoktam bronzert használni és a mattokat preferálom, szóval vele annyira nem tudok mit kezdeni, de próbálkozom.A pezsgőszín vagyis Mary-Lou talán a legkihasználhatóbb, szemöldökcsont, ajkak fölé...ő is selyemfényű, nem annyira erős fényű highlighter. Nem vagyok tőle beájulva. Nem azt mondom, hogy olyan highlightereket szeretek használni, hogy aztán csak hegesztőszemüvegben lehet az arcomra nézni, de azért ragyogjon, na. Az a dolga, Ez nekem egy picit kevés. Többet használom Mac és a Sleek highlightereit. Tartósság és építhetőség viszont nagyon rendben van.

Hasznos vélemény?

Vélemény hozzáadása