KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Thetis

Ár:   529 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egifeny, Módosítva: 2016. február 24.

Kiszerelés:   1 kg
Lelőhely:   százforintos boltok, drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Kellemes, illatos, bőrtisztító hatású, habzó fürdősó.

Az élet mintegy 3 milliárd évvel ezelőtt az őstenger sós közegében keletkezett. A természetes sóoldatok élettani hatása és jelentősége közismert. Az ősi népgyógyászat és a mai modern természetgyógyászat sokféle panasz enyhítésére ajánlja.

A sós fürdő jó hatással van az izületi- és mozgásszervi panaszokra, bevált egyes nőgyógyászati problémák és felfázás esetén is. Segíti a kötőszöveti duzzanatok és ödémák felszívódását. Javítja  a vérkeringést, nyugtatóan hat az idegrendszerre. Jótékonyan befolyásolja  a verejtékmirigyek működését, így csökkenti a túlzott izzadást.

Változatok:

• kék - óceán
  • rózsaszín - parfüm
  • zöld - mentás
  • fehér - gyöngyvirág
  • fehér (nem habzó) - fenyő

Vizililiom

2017. január 8.

Én a zöldet (mentásat) használtam a nyáron, mostanában pedig lábáztatásra használom. Finom, puha lesz tőle a bőröm.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Pzsanett

2016. november 1.

A parfümöset használom, imádom az illatát.

Pzsanett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

A parfümöset használom, imádom az illatát.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Tini koromban használtam a kék színű változatot. Akkoriban semmi bajom nem volt vele, azért vettem ezt, mert olcsó volt. Azóta átváltottam a natúr készítményekre. Az élményt hozza, de nem natúr.

Csibedli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Khaleesi

2015. szeptember 27.

A kéket használom, kellemes az illata, jól feloldódik, nem fogja meg kádat. Kellemes vele a fürdés, az érzékeny bőrömet se szárítja vagy irritálja. Felfázás esetén forrófürdőhöz én is ajánlom. Az ára nagyon kedvező és viszonylag sokáig is elég.

Khaleesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

albertinablogg

2015. május 11.

A pasim használta ezt minden fürdésnél. A mellkasán és a hátán pattanások voltak, amiről egyszerűen nem tudtuk kitalálni mitől lehet. Aztán egyik héten mikor találkoztunk látom teljesen tiszta a bőre. Ismét találgattunk mi történhetett a hét folyamán, amitől a bőre letisztult. Akkor villant be, hogy fürdősó. Elfogyott és nem használt már vagy négy napja a fürdésnél. Nem vette, direkt azért, hogy lássuk tényleg ez okozza-e a változást. Eltelt egy hét. És azóta teljesen tiszta a bőre, úgyhogy vélhetőleg volt valami a sóban (adalékanyag: parfüm, színezék vagy valami), ami a pattanásokat okozta.

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

ForestNymph

2015. március 11.

Nagyon szeretem. :) A rózsaszín parfümöset használom. Intenzív illat, habzik, nem szárít, sőt! Valami olaj is van benne, selymes a bőröm utána. Olcsó és gazdaságos, szuperül ellazít. Ajánlom! :)

Update: Felfázáskor is sokat enyhített!

ForestNymph
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Update: Felfázáskor is sokat enyhített!

kofola

2014. október 17.

kék - óceán
rózsaszín - parfüm
zöld - mentás
fehér - gyöngyvirág
fehér nem habzó - fenyő

DM-ben mostanában csak az első háromból találok,pedig a gyöngyvirágosra fáj a fogam.(Itt 500 forint körül mozog)
Eddig csak a rózsaszínt használtam. Egy hosszú nap után igazi felüdülés ázni benne.
Egyszer a hajamat is fürdősós vizben mostam meg, és nagyon szép lett utána.A bőrömre is nagyon jó hatással van.

kofola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 17.

kék - óceán
rózsaszín - parfüm
zöld - mentás
fehér - gyöngyvirág
fehér nem habzó - fenyő

lavender

2014. március 24.

A rózsaszín van meg, és nagyon szeretem, így gyorsan fogy. Nagyon jól ellazít, és tényleg kellemes az illata, bár én nem érzem olyan intenzívnek. Az árára nem emlékszem, de biztos újraveszem.

lavender
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Marejke

2014. február 1.

én még csak a rózsaszínt próbáltam még eddig, de ennek valóban finom nőies púder illata van.

Marejke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

nikol134

2014. január 4.

A rózsaszín és a zöld is kedvencek között van, felváltva használom, gyakran felfázom, inkább ilyenkor használom őket, de néha ha csak relaxálni van kedvem akkor is ehhez nyúlok először.

nikol134
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance