KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   17900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 17900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   online külföldről
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 17900 Ft

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: jázmin, gardénia, ylang-ylang, bergamott, amalfi citrom, mandarin, fekete ribiszke, szarvasgomba
Szívjegyek: fűszerek, gyümölcsös jegyek, lótusz, orchidea
Alapjegyek: vetiver, szantálfa, pacsuli, borostyánkő, tömjén, vanília, mexikói csokoládé

Ár: 17900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEM! Tom Ford Black Orchid EDP
Ár: - , Eladó: jean baptiste
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: --
Tom Ford Black Orchid EDP 30 ml
Ár: 16500 , Eladó: peppi
Állapot: 95% tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

tillisilli

2018. december 7.

Egy nő, aki valójában férfi? Egy férfitestbe zárt nő?! Nappal kockásinges informatikus, éjjel gyönyörű hódító díva, egy arab démon, és a hatalmas loknis fekete hajából árad ez az illat. Az arab barátnöm, aki nappal férfi, éjjel nö, ezt fújja magára, amikor este átjön és el akar csábítani. (Ès a mosolyából tudom, hogy valami csipkés van rajta a kabát alatt :))) jujj too much information.... ez a parfüm nem diszkrét.

A recept, hogy nagyon keveset kell egyszerre felfújni, amit szerencsére eddig sikerült betartani, rajta száz százalékosan működik, intenzív, sokrétű, édes, orientális, szexi stb. Az én ványadt középeurópai testemen nincs ugyanez a hatása, pedig többször kipróbáltam, magamon összezavar és émelyít, rajta viszont agyeldobós, uh meghagyom neki.
Hatóideje: napok. Másnap is érezhető a ruhákon, addigra valami templomi áhítattá szelídül (vsz a tömjén-pacsuli-szantál kombó) amiből fantasztikus egy városi séta alatt elkapni egy illatfoszlányt. ès mint említettem, egy kis fujjantásból telik ez.
Aki két masszív fújást engedélyez magának, az simán teleportálódik valami istállóba, ahová benézett a farmer pacsulizott felesége az imént...

Szóval a népszerűség ellenére egy jó illatnak találom, takarékosan használva, környezetünket ne mérgezzük.... (Lehet, hogy bukom az istállószagra?)
Update 1 hónappal később (2018okt).
Sokat gondolkodtam azon, hogy levon-e egy parfüm zsenialitásából és vonzerejéből, ha ennyien viselik? Londonban, amint leestünk a reptéri buszról, a kihalt utcán éjjel fél 3-kor elcaplatott mellettünk egy melegítőgatyás arab srác. "Ez nem a te parfümödet viseli?!" De basszus! Kitérdepelt szürke melegítőgatyához! Ès szerintem nem volt alatta semmi csipkés!
Akkor még azt hittem csak az álmosságól szaghallucinálok...

Másnap a metróban, az utcán, 5 percenként hussant el valaki Black Orchid illatcsíkot húzva, kizárólag férfiak, általában arab diákok vagy kissé lerongyolódott díler alakok pókhálósra tört ájfónnal. Az is lehet, hogy van egy 10£-os copy, amit minden arab skac magára fúj, mert azt olvasta google a barátján, hogy ettől lesz el len áll ha tat lan?! Amugy igen, it works. De vajon akkor is, ha mindenkin ez van?
A londoni Black Orchid dömpinget kiheverem majd és megint azt képzelem, hogy ez a parfüm irtó egyedi, és hagyom magam elcsábítani :)) elvégre ahol én élek, ott nagyon ritkan talalkozom ezzel az illattal a metroban.
Talán mégsem veszek a kedvesemnek egy 100ml-es üveggel.... :))))
Update2 (2018 dec): Simán ki lehetett heverni, hogy Londonban naponta 10 emberen éreztem ezt az illatot. Söt a csodás limbikus rendszer azt mondja nekem, hogy ez az illat azt is jelenti, hogy milyen jó volt Londonban. Pedig a metroban fojtogato az atomoszfera, a Soho-beli csaposok még a berlinieknél is bunkóbbak, a buszon szipuztak, és életem legretkesebb hoteljét is felfedeztük, ahol még át is vertek par szaz fonttal. De mindebböl a fantasztikus kaland maradt meg, és nagy örömömre a parfüm még mindig zsigeri (és kellemes irányú) hatasokkal bír, úgyhogy ezennel megvettem neki mikulásra, ki ne fogyjon, én meg hadd szagolgassam rajta.
Bottom line az, hogy lehet egy mestermü akkor is, ha mindenki ezt viseli. (erre elöbb is rájöhettem volna).
Fun fact: Ez a parfüm elökelö helyen szerepel a "nöi parfümök férfiaknak" listán. Mert ilyen is van! :))))) Számomra gender-free a parfümipar, `90 ota azt fujok magamra amit akarok, függetlenül attól, hogy az apám piperepolcárol csentem-e vagy anyám öltözöasztalarol. De Google-ön ugy fest van arra is valasz, hogy milyen parfümöt viseljen aki nönek érzi magát de ezt a kromoszomakészlete nem támasztja alá teljesen.

tillisilli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Update 1 hónappal később (2018okt).
Akkor még azt hittem csak az álmosságól szaghallucinálok...

Talán mégsem veszek a kedvesemnek egy 100ml-es üveggel.... :))))

Yeticica

2018. december 6.

Huha! Csak hapogok itt, nem talalok szavakat! A svajci mintahoz volt szerencsem, aminek oszinten orulok. Mert ezt az illatot meg tomenyebben, meg elettel telibben nem tudom elkepzelni. Eddig kerestem a jelzoket, de az ‘élő/ élettel teli’ a legigazabb részemről. Felfújáskor csak kapkodtam a fejem, én lég hasonlót sem éreztem soha. Aztan kb 1 perc után lelki szemeim előtt kibújt a földből egy nagy szarvasgomba - és innentől már forgott a gyomrom. Sem istállószagot nem éreztem, sem pelust (van 2 gyerek itthon), talán inkább rothadó szénát, gyomnövényeket. De azt nagyon. Hősiesen vártam a csokoládét, de 2 óra múlva sem jött el, csak egy finom édes, intenzív illat, rothadt virágcsokor fölött. Így akkor lesikáltam. Volna. 4 szappanos csutakolás után is megmaradt egy karakteres férfias illat.
Részemről az életben nem akarok mégegyszer ilyet érezni!
Mindezek ellenére baromi érdekes illat, szerintem minimum uniszex ha nem férfi. Brutál tartós is.
És , mint mondtam, en meg ilyen illattal nem talalkoztam, ahol egymás után bukkannak fel a jegyek, de annyira életszagúan (hehe), hogy szinte látni vélem őket.
Simán 5 pontos lehet annak, akinek az orra nem érzi ki ezt a fura enyészetszagot. Kulonleges. Bitangerős. Feltűnő. 1 in a million.

Ui: szeplos, vilagos boru es szoke haju vagyok. Lehet, hogy azert nem mukodik a boromon? Vagy ez pusztan szaglas kerdese??

Up bő 1 év ámokfutás után: ma ajiba kaptam egy mintacskat egy parfi melle, es mar a boritekon atsejlett az ismeros illat. Mivel epp Mikulas oruletben toltotm mindennapjaim kb ezer gyerek kozt, nem kapcsoltam idoben, kibontottam, es megfogtam a fufu kupakjat. Agytekervenyek beindultak, jájjjjj mi is ez??!!! Ooooh anyam, a black orchid! Nos, ugyanilyan levakarhatatlan. Ugyanannyira kellemetlen nekem benne az a hulye szarvasgomba akkord. Ellenben a kak@t mist nem erzem benne, csak az aporodott, enyeszetszagu azott szalmat.
Es lepontozom. Kerlek, ne hordjatok ezt az illatot. Ez szag.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Részemről az életben nem akarok mégegyszer ilyet érezni!

Es lepontozom. Kerlek, ne hordjatok ezt az illatot. Ez szag.

Lilu003

2018. november 21.

Rengeteg összetevőből álló bonyolult illatnak tűnik, kifújáskor nekem mégis szinte csak a csokoládé dominál. Nagyon emlékeztet az Angel Muse-ra, ez mindenképp egy alaposabban összeállított illat. Hihetetlenül erős és az egyik legtartósabb parfüm, amivel valaha találkoztam!

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

ludri97

2018. november 18.

Ket honapja hogy megvettem. Az elejen tetszett nagyon aztan magamra fujtam es kicsit vegyifegyverre hasonlito valami volt. Most magamra fujtam ujra es teljesen mas illatjegyeket erzek mint akkor. Milyen furcsa az ember:))) tetszik de brutalisan eros egyelore baratkozunk :)

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

kgyrk

2018. november 15.

Imádom, bevallom először a különleges csomagolása fogott meg, de ez az illat... ahh nagyon jó! Karakteres, markáns illat, rajtam nagyon tartós, állandóan kérdezik, hogy mi ez... :)

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

krémparádé

2018. november 11.

Engem a zölddióből készült édességre, a dulcsácára emlékeztet, de nagyon. Kesernyés zöld dió és vastag cukorszirup. Meg talán egy kis füst. Nem értem sem a rajongást, sem az utálatot, ami övezi. Az biztos, hogy az illatnak semmi köze hozzám :). Este fújtam fel, aztán a párna alatt dugdostam a kezem, nehogy a Kedves kérdőre vonjon, hogy megint milyen terror követek el az orra ellen. De reggelre nem volt sehol ez az állítólagos vegyi fegyver.

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Ildiko757575

2018. november 11.

Engem a Karácsonyra emlékeztet. Arra a momentumra amikor kidobják a fenyőt! Borzasztó! Iszonyat!!!!!!

Ildiko757575
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

nyuszo

2018. november 8.

Már nagyon kíváncsi voltam rá!
De féltem is tőle....
a szarvasgomba miatt!!!
Ki nem állhatom!
Émelygek tőle....

Mikor megszagoltam, nagyon ismerős illat csapta meg az orromat, és ez nem a szarvasgomba volt hál'istennek!
A Velvet Orchid Lumiére-emre hasonlít, de nagyon!
A szarvasgomba nem érződik, legalábbis nem olyan mértékben, hogy orrbántó legyen.....szépen simul a többi jegyhez, mindazonáltal mégis kicsit émelyítőnek találom az illatot, nem tudnám mindennap viselni....
A leszáradása viszont gyönyörű!!!
Nagyon hamar bőrközelivé válik (bár nálam ez inkább előny egy illatnál!)
Ultranőies!
Nagyon intim....
Mestermű a maga nemében, nemhiába ilyen népszerű.

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

Már nagyon kíváncsi voltam rá!
De féltem is tőle....
a szarvasgomba miatt!!!
Ki nem állhatom!
Émelygek tőle....

A Velvet Orchid Lumiére-emre hasonlít, de nagyon!
A leszáradása viszont gyönyörű!!!
Nagyon hamar bőrközelivé válik (bár nálam ez inkább előny egy illatnál!)
Ultranőies!
Nagyon intim....
Mestermű a maga nemében, nemhiába ilyen népszerű.

Tarzicia

2018. november 2.

A Black Orchid nem véletlenül lett népszerű és megosztó is egyszerre. Rengeteg alkotórészből álló, nagyon jól kitalált, karakteres, harmonikus és érdekes alkotás.
Rajtam egy pár pillanatnyi citrusos-gyógynövényes bevezető után fehér virágok jönnek elő, pl. hűvös jázmin, elegáns gardénia, majd ilang-ilang, aztán csatlakoznak a pikáns fűszerek, az egésznek pedig földes pacsuli és füstös szantál ad mélységet. Ezeket az illatjegyeket csak alapos elemzés után tudtam valamelyest beazonosítani, "normál használatban" nem különülnek el egymástól, hanem szépen összeállnak, egy egységes képet alkotva. Nincsenek váratlan csavarok, én egész végig kb ugyanazt a jellegű illatot érzem, azzal a különbséggel, hogy kezdetben talán a frissebb jegyek dominálnak, a leszáradása pedig minimálisan édesebb lesz. Én se gyomorforgató állati és egyéb eredetű kellemetlen szagokat, se szarvasgombát, se csokoládét nem érzek. És sehol semmi szintetikusság, pedig nem niche.
A nevét hűen tükrözi. Ha színt kellene társítani hozzá: hideg mélybordó, majdnem fekete.
Nem hétköznapi, de számomra nem ez a megtestesült luxus illata.
Nem vidám, hanem komoly és titokzatos.
Nem légies, nem törékeny, nem szolíd, hanem offenzív.
Nem elegáns, hanem dögös és szexi.
Extravagáns, határozott, kicsit femme fatale.
Telt, közepesen édes, nem tömény.
Nem első bálozó lánykáknak, hanem erős egyéniséggel rendelkező 30+ nőknek való.
Hiába van benne egy kis masculin vonás, ez csak pikánssá teszi, ettől még én (igazi) férfiakon nem tudom elképzelni.
(Attól, hogy egy illat éppenséggel nem egy ordító virágcsokorra hajaz, vagy nem egy tündi-bündi rózsaszín vattacukortanya, még nem lesz férfias, vagy férfaknak való. Szerintem ez nem unisex illat, hivatalosan sem az. Persze minden illat bőrfüggő, és mindenki azt fújkál magára amit jónak lát, de a parfümök neve mögé biggyesztett megjelöléseket biztos nem véletlen találták ki. A legjobb példa nekem egy igazi unisex illatra a L'Artisan Tea for Two volt, egyszerűen képtelen voltam eldönteni, hogy vajon férfiakhoz, vagy nőkhöz illik-e jobban, annyira mesterien ki van egyensúlyozva, pontosan középen áll.)
Tartóssága rajtam 4-5 óra, hatósugara jó, de vigyázni kell vele, nagyobb mennyiségben már közönséges és erőszakos lesz.
Hűvösebb időben bontakozik ki szépen, nyárra nem való.
Van benne valami, ami hatással van rám is, pedig első alkalommal a D-ban kutyafuttában papírcsíkra fújva bizony hátrahőköltem, annyira nem tetszett, és aztán sokáig nem is foglalkoztam vele. Érdemes pici mintafiolából nyugodt körülmények között pár alkalommal bőrön tesztelni, figyelni rá az elejétől a végéig, kivárni, hogy mivé alakul.
Én minél többször próbáltam, annál jobban tetszett, itt valami feketemágia lehet a dologban... Már arra is gondoltam, hogy megveszem a legkisebb kiszerelést belőle, hogy otthon, ha olyan hangulatom van, fújjak egyet-kettőt, és érezzem ezt a különleges illatot. Nem fújnám magamra, ha kilépek az utcára, nem azért mert nem jó, hanem mert összességében véve ez az illat nem én vagyok, és van sok más, amivel azonosulni tudok. Csakis ezért 4 csillag, és nem 5.

Tarzicia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 2.

Nem hétköznapi, de számomra nem ez a megtestesült luxus illata.
Nem vidám, hanem komoly és titokzatos.
Nem légies, nem törékeny, nem szolíd, hanem offenzív.
Nem elegáns, hanem dögös és szexi.
Extravagáns, határozott, kicsit femme fatale.
Telt, közepesen édes, nem tömény.
Nem első bálozó lánykáknak, hanem erős egyéniséggel rendelkező 30+ nőknek való.
Hűvösebb időben bontakozik ki szépen, nyárra nem való.

znababy

2018. október 26.

Fantasztikus illat! Mikor magamra fujtam elkezdodott a varazslat! Nekem "föld" illata van. De jo ertelemben! Ket fu reggel es meg este is erzodik, na jo nem csikhuzos, ha nem borkozeli, de ott van! Ez a parfum megerdemli a "kioltozest"! Kis kosztum, tusarku cipo!

znababy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Farnesol, Cinnamal, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!