KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Izotóniás termálvíz érzékeny bőr napi ápolására. Ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag összetétele kíméletesen nyugtatja, hidratálja még a legérzékenyebb bőrt is. Használatával az érzékeny bőr ellenállóbbá és védettebbé válik az irritációt, allergiát okozó külső hatásokkal szemben. A termálvizek között ritka bőrbarát izotóniás összetételének köszönhetően, tökéletes harmóniában van a bőrrel.

A bőrgyógyászatban alkalmazott termálvizek között a legmagasabb arányban tartalmaz ásványi anyagokat és nyomelemeket (11 000 mg/l):

• Ásványi sók: sodium (2360mg/l), magnesium (125mg/l), calcium (600mg/l), potassium (45,5 mg/l), chloride (3500mg/l), sulfate (2862 mg/l) et bicarbonate (402mg/l)
  • Nyomelemek: réz (75µg/l), cink (160µg/l), mangán (154µg/l) és szilícium (42mg/l)

Használható:

• Felfrissülésre: reggelente, napozáshoz, utazáskor, sportoláshoz,
  • Túlérzékeny bőr nyugtatására: bőrpír, bőr irritáció, leégés, ekcéma esetén, borotválkozás, epilálás, akne kezelés után,
  • Napi bőrápolásra: arctisztítás tökéletesítésére, kisbabák érzékeny testrészeinek nyugtatására, tisztítására.
  • Bőrgyógyászati alkalmazásra: bőrsebészeti beavatkozások, dermatológiai kezelések (pl.: lézer, peeling) után.
  • Bőrgyulladások kezelésére.

Mivel tökéletes összhangban van a bőrrel, nem szükséges felitatni/ letörölni, egyszerűen csak hagyjuk megszáradni és érezzük jótékony hatásait!

Izotóniás – Hypoallergén – Tartósítószer mentes – Fiziológiás pH – Bakteriológiailag tiszta

e.m.e.s.e

2018. január 5.

Eddig Avene, Serozinc és Caudalie permetek sorakoztak állandó jelleggel a polcomon, de mostantól az Uriage termékével egészül ki a sorozat. :) Történt ugyanis, hogy Karácsony alkalmából kaptam egy Uriage ajándékcsomagot, amely többek között tartalmazott egy travel size termálvíz spray-t. Annyira megtetszett, hogy azóta már vettem belőle egy 300 ml-es változatot. Meglepő, hogy az Avene-hez képest mekkora arányban tartalmaz ásványi anyagokat, valamint a porlasztásával is nagyon elégedett vagyok.

e.m.e.s.e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

martini11

2018. január 2.

Mindig van nálam egy flakonnal. Ha választanom kell a vichy és az Uriage között akkor ez, de azt is ajánlom ettől függetlenül.

martini11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

viragtotheszt

2017. november 28.

Teljesen rendbe hozta az arcom. Mindig megnyugtatja és eltüntet rajta minden bőrhibát.

viragtotheszt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

qwertzuiop

2017. november 22.

Nyáron vettem, hogy nyaraláskor, utazáskor a nagy melegben fújhassam vele az arcomat. Nagyon kellemes hűvös volt, hidratált.

qwertzuiop
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

fdorottya

2017. november 15.

Nagyon kiváncsi voltam rá, így tegnap vettem is egy kis kiszerelést (biztos ami biztos, hátha nem jön be). Este arctisztítás után fújtam is az arcomra bemaszíroztam, majd jött a szokásos hidratáltókrém. Reggel arctisztítás, majd ismét fújás, de nem kentem rá hidratálót. A hatása szuper. Nagyon jól hidratált. Nagyon tetszik. Újravevős.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

0rseee

2017. november 12.

Este hidratálás után szoktam fújni, ebben nem tapasztaltam változást, de az itteni visszajelzések alapján kipróbáltam a sminkem fixálását, és csodát tesz vele. Sokkal természetesebb, üdébb lesz az összkép.

0rseee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

RachelZ

2017. október 26.

Glamour napon teljesen spontán vettem meg a 300 ml-s kiszerelést a 150 ml-s áráért. Milyen jól tettem! Szeptemberben a homlokomon egy 5 centis sugarú körben apró, kiütésszerű pattanások jelentek meg, kenhettem rá bármit, semmi nem segített. 3 nap használat után a kiütések 80%-a eltűnt, 2 hét használat után teljesen begyógyult ezeknek a nyoma. Mivel mostanság elég stresszesek a mindennapjaim, a nyakam és az állam találkozásánál elkezdett hámlani a bőröm, ezt is néhány nap alatt megszüntette. Szerintem a tuti siker titka, ha hidratáló krém előtt fújjuk az arcunkra. A párom először kételkedve méregette a palackozott vizet, egy hete viszont ő is kipróbálta, azóta mindketten, napi 2- szer - reggel, este- használjuk. Tutira "újravevős" !!! :)

RachelZ
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Debreczeni

2017. október 24.

Az itteni vélemények alapján nem szerettem volna, hanem konkrétan elvártam, hogy jó legyen. Ennek ellenére semmilyen hatást nem veszek észre tőle, pedig 3 hete használom. Az arcomról csöpög, folyik le, majd miután megszárad az arcom ugyanolyan száraz és érzékeny. Nem érzek se nyugtatást, se hidratálást. Szerencsére a legkisebb kiszerelést vettem.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

lydiaszucs

2017. október 21.

Velem csodát tett! Rettentően pattanásos volt az állam és amiota nem használok rá krémet, csak fürdés után fujok rá egy kis termálvizet, nem teljesen de láthatóan jobb. Mindenkinek ajánlom számomra egy univerzális darab égésre börpirra stb. Mindig van egy flakon a polcomon.

lydiaszucs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

AKiss

2017. október 20.

Este, csapvizes arclemosás után fújtam a száraz bőrömre és pár perc múlva javított a bőröm állapotán, úgy láttam. Éjszaka még letapogattam az arcomat és kellemes tapintású volt, hidratáltnak tűnt. Másnap napközben elég normálisnak éreztem a bőröm, de estére már húzódott. Este ismételtem, de reggelre nagyon száraz lett a bőröm, most, 2 este használat után: hámlik. Eszembe jutott, hogy sós, és a sós tengervíz is szárít, nem túl előnyös, ha a só sokáig az arcon marad, így még teszek vele próbát úgy, hogy csak egy ideig hagyom hatni és utána lemosom a sós réteget az arcomról. Egyelőre hiszek abban, hogy ez a sok ásvány és nyomelem jótékony hatású és csak én nem jól használom.
Azért használtam hidratáló nélkül csak magában, hogy egyértelmű legyen, hogy a (mellék)hatások ettől vannak.

Update: Kétszer használtam, mert annyira száraz lett a bőröm, hogy harmadjára már nem kísérleteztem :( Nekem kb. úgy működik, mint a sószappan: szárít. Éppen ezt nem akartam/vártam.

Végül csak 3 csillagot adok, mert mégiscsak fél dl 1600 Ft, és mégiscsak mások is járhatnak így, mint én. Illetve száraz, vízhiányos bőrre nem ajánlom. Zsírosabbra elhiszem, hogy jó lehet...

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.