KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Izotóniás termálvíz érzékeny bőr napi ápolására. Ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag összetétele kíméletesen nyugtatja, hidratálja még a legérzékenyebb bőrt is. Használatával az érzékeny bőr ellenállóbbá és védettebbé válik az irritációt, allergiát okozó külső hatásokkal szemben. A termálvizek között ritka bőrbarát izotóniás összetételének köszönhetően, tökéletes harmóniában van a bőrrel.

A bőrgyógyászatban alkalmazott termálvizek között a legmagasabb arányban tartalmaz ásványi anyagokat és nyomelemeket (11 000 mg/l):

• Ásványi sók: sodium (2360mg/l), magnesium (125mg/l), calcium (600mg/l), potassium (45,5 mg/l), chloride (3500mg/l), sulfate (2862 mg/l) et bicarbonate (402mg/l)
  • Nyomelemek: réz (75µg/l), cink (160µg/l), mangán (154µg/l) és szilícium (42mg/l)

Használható:

• Felfrissülésre: reggelente, napozáshoz, utazáskor, sportoláshoz,
  • Túlérzékeny bőr nyugtatására: bőrpír, bőr irritáció, leégés, ekcéma esetén, borotválkozás, epilálás, akne kezelés után,
  • Napi bőrápolásra: arctisztítás tökéletesítésére, kisbabák érzékeny testrészeinek nyugtatására, tisztítására.
  • Bőrgyógyászati alkalmazásra: bőrsebészeti beavatkozások, dermatológiai kezelések (pl.: lézer, peeling) után.
  • Bőrgyulladások kezelésére.

Mivel tökéletes összhangban van a bőrrel, nem szükséges felitatni/ letörölni, egyszerűen csak hagyjuk megszáradni és érezzük jótékony hatásait!

Izotóniás – Hypoallergén – Tartósítószer mentes – Fiziológiás pH – Bakteriológiailag tiszta

Ár: 2990 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Drazsi

2019. január 16.

Ezt is az itteni jó vélemények miatt vettem meg. A nagy kiszerelést , mert épp akciós volt. Borotválkozás után mindig piros leszek, arra is használom. Azóta nincs ilyen gondom. Meg igazából ez a testápolóm 😃 Ritkán kenem be magam, mert valahogy nem igazàn szeretem, nagy gondom nincs is a bőrömmel. Fürdés után én befújom magam mindenhol vele és ennyi nekem elég is. Simább a bőröm. Arca is használom pl. púder után jó nagyon. Picit összemossa a dolgokat és jónak érzem.
Nekem abszolút bevált.

Drazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Nekem abszolút bevált.

simbenz

2018. december 8.

Nem vagyok elájulva tőle, hiába a hype. Nyáron kellemes érzés magamra fújni, tényleg jól frissít, de ezt megteszi a hideg víz spriccelős palackba téve is. Különösebb jótékony hatásáról nem tudok beszámolni, frissítőnek drága, így amim van, azt elhasználom, de újra venni biztos nem fogom,

simbenz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

sipild

2018. november 15.

Nyáron nem megyek nélküle kirándulni. Nagyon jól frissít és hidratál. Kellemes érzés ez a permet.

sipild
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

holler

2018. november 4.

Nyáron, a reggeli és esti arckrémezés előtt fújom be vele a bőrömet, rásegít a krém hatására. Télen, amikor szárazabb a bőröm, argán olajat használok helyette pár cseppet a krém alá, de nyáron tökéletes kiegészítője az arcápolásomnak.

holler
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

Panka86

2018. november 3.

Vegyes érzésekkel gondolok a sprayre. Kellemes felfújás után, frissítési célokra és arcápolás után egy kis plusz élmény szerzésre tökéletes. Ezen felül nekem semmi pluszt nem adott. Az ekcémám ha előjön, nem segít rajta. Ha ki van száradva a bőröm, nem nyugtatja. Frissítőnek kissé drága, nem hiszem, hogy újra fogom venni, de ha a kezembe kerül azért boldogan fújom be az arcom és élvezem az üde érzést vagy tíz percig :)

Panka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Verdure

2018. október 30.

Teljesen másért mentem a patikába, ahol az ezerféle termékmintával ott szobrozó hölgy rámnézett, majd a kezembe nyomta. Mivel más termékek között is segített eligazodni, jóhiszeműségből megvettem, és nem bántam meg. Nyáron ezt használom a reggeli rutinban hidratálóként a fényvédő krém előtt. A zsíros bőr nem igazán tolerál krémet+fényvédőt+alapozót nyáron, ezzel szuperül ki lehet váltani a hidratálót. (Elvileg sokminden másra jó, és fújhatnám a gyerekre is meg az enyhe napégésre, ezek egyikét sem próbáltam egyelőre, de az arcom szereti :))

Verdure
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

szandi08

2018. október 15.

Imádom, estére szoktam használni hidratáló helyett, egészen puha lesz tőle az arcom reggelre. Nyáron jobban teszi a dolgát.

szandi08
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

dunaimano

2018. szeptember 2.

Mintát kaptam még egyik joy-napokon ajándékba. Eleinte sokat olvasgattam, mire jó ez, mi mindenre is lehet használni.
Nekem sminkfixálásra nem igazán jött be. Volt hogy szétcsúszott alatta a sminkem, bár ki tudja, lehet sokat fújtam.
A bikinivonalamra is fújtam párszor, hatását nem nagyon éreztem.
Hidratáló krém előtt szoktam az arcomra fújni. Habár változást az arcomon nem okozott, a hidratáló könnyebben beszívódik, jobban eloszlatható az arcon. Nem valószínű, hogy újraveszem, bár még kísérletezgetem vele.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

A bikinivonalamra is fújtam párszor, hatását nem nagyon éreztem.

Freyja

2018. augusztus 14.

Gyakorlatilag folyamatosan lennie kell itthon. A hidratáló felvitele előtt és sminkelés utolsó lépéseként használom. Nem ragad tőle a bőre, valóban felfrissít és egységesíti a sminket. Jár az 5*

Freyja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

leyorens

2018. augusztus 12.

Egész nyáron ezt használom és nagyon megszerettem! Kellemesen felfrissíti az arcot, én estére szoktam befújni vele a bőröm és reggelre minidg nagyon szép lesz tőle, szerintem a kisebb pattanások és bőrhibák eltüntetésében is segít. Biztosan újraveszem és télen is használni fogom.

leyorens
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.