KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Izotóniás termálvíz érzékeny bőr napi ápolására. Ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag összetétele kíméletesen nyugtatja, hidratálja még a legérzékenyebb bőrt is. Használatával az érzékeny bőr ellenállóbbá és védettebbé válik az irritációt, allergiát okozó külső hatásokkal szemben. A termálvizek között ritka bőrbarát izotóniás összetételének köszönhetően, tökéletes harmóniában van a bőrrel.

A bőrgyógyászatban alkalmazott termálvizek között a legmagasabb arányban tartalmaz ásványi anyagokat és nyomelemeket (11 000 mg/l):

• Ásványi sók: sodium (2360mg/l), magnesium (125mg/l), calcium (600mg/l), potassium (45,5 mg/l), chloride (3500mg/l), sulfate (2862 mg/l) et bicarbonate (402mg/l)
  • Nyomelemek: réz (75µg/l), cink (160µg/l), mangán (154µg/l) és szilícium (42mg/l)

Használható:

• Felfrissülésre: reggelente, napozáshoz, utazáskor, sportoláshoz,
  • Túlérzékeny bőr nyugtatására: bőrpír, bőr irritáció, leégés, ekcéma esetén, borotválkozás, epilálás, akne kezelés után,
  • Napi bőrápolásra: arctisztítás tökéletesítésére, kisbabák érzékeny testrészeinek nyugtatására, tisztítására.
  • Bőrgyógyászati alkalmazásra: bőrsebészeti beavatkozások, dermatológiai kezelések (pl.: lézer, peeling) után.
  • Bőrgyulladások kezelésére.

Mivel tökéletes összhangban van a bőrrel, nem szükséges felitatni/ letörölni, egyszerűen csak hagyjuk megszáradni és érezzük jótékony hatásait!

Izotóniás – Hypoallergén – Tartósítószer mentes – Fiziológiás pH – Bakteriológiailag tiszta

Ár: 2500 Ft , Eladó: Reka05
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés banki átutalással, vagy személyesen Tatabányán. Postázom a terméket hagyományos postai úton vagy Foxpost automatával.

lydiaszucs

2017. október 21.

Velem csodát tett! Rettentően pattanásos volt az állam és amiota nem használok rá krémet, csak fürdés után fujok rá egy kis termálvizet, nem teljesen de láthatóan jobb. Mindenkinek ajánlom számomra egy univerzális darab égésre börpirra stb. Mindig van egy flakon a polcomon.

lydiaszucs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

AKiss

2017. október 20.

Este, csapvizes arclemosás után fújtam a száraz bőrömre és pár perc múlva javított a bőröm állapotán, úgy láttam. Éjszaka még letapogattam az arcomat és kellemes tapintású volt, hidratáltnak tűnt. Másnap napközben elég normálisnak éreztem a bőröm, de estére már húzódott. Este ismételtem, de reggelre nagyon száraz lett a bőröm, most, 2 este használat után: hámlik. Eszembe jutott, hogy sós, és a sós tengervíz is szárít, nem túl előnyös, ha a só sokáig az arcon marad, így még teszek vele próbát úgy, hogy csak egy ideig hagyom hatni és utána lemosom a sós réteget az arcomról. Egyelőre hiszek abban, hogy ez a sok ásvány és nyomelem jótékony hatású és csak én nem jól használom.
Azért használtam hidratáló nélkül csak magában, hogy egyértelmű legyen, hogy a (mellék)hatások ettől vannak.

Update: Kétszer használtam, mert annyira száraz lett a bőröm, hogy harmadjára már nem kísérleteztem :( Nekem kb. úgy működik, mint a sószappan: szárít. Éppen ezt nem akartam/vártam.

Végül csak 3 csillagot adok, mert mégiscsak fél dl 1600 Ft, és mégiscsak mások is járhatnak így, mint én. Illetve száraz, vízhiányos bőrre nem ajánlom. Zsírosabbra elhiszem, hogy jó lehet...

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

vercsiii

2017. október 16.

Imádom, érzékeny bőrömet gyorsan megnyugtatja, szőrtelenítés után is.

vercsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Imádom, érzékeny bőrömet gyorsan megnyugtatja, szőrtelenítés után is.

Martini

2017. szeptember 24.

Sosem értettem mire lehet jó,egészen addig amíg meg nem vásároltam!Beépült az arcápolási rutinomba reggel és este egyaránt!Hidratáló alá használom!Sminklemosás után azonnal nyugtatja a bőrt!Leégésre is kiváló!Nyáron pedig kitűnően hűsít!Smink fölé is kifejezetten ajánlom,ugyanis azt a mű poros hatást megszűnteti anélkül,hogy a smink elkenődne!

Martini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Hernike23

2017. szeptember 21.

150 ml-es kiszerelés van meg. 20%-os gyógyszertári kuponnal vásároltam. Nagyon szeretem. Én egész évben használom, nem csak nyáron. Sminkelés után ezzel szoktam fixálni, felfrissíteni a bőrömet. Semmiféle rossz hatását nem vettem észre.

Hernike23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

reni24

2017. szeptember 2.

Nyáron a legjobb dolog. Nem rég vásároltam belőle 3db-ot 300ml-es kiszerelésbe (150ml-es árán volt). A termálvizes sprayék közül ez vált be a legjobban.

reni24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Kingácska0807

2017. augusztus 28.

Nagyon megszerettem az Uriage márkát. Szép az arcbőröm,de azóta mióta használom,mintha még egységesebb és puhább lenne. Nagyon jó arckrém alá, szérumok alá, tisztítások után. Minden pénzt megér számomra!

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Jucccc

2017. augusztus 26.

Kb egy hónapja vettem meg, nagy reményeket fűztem hozzá, sokan dicsérik. Előtte egy másik márka termékét használtam, azt nagyon szerettem, de most ő akciós, így inkább rá esett a választásom. Igazából nem vettem észre, hogy bármiben jobb vagy rosszabb lenne a másiknál, ez is jó, meg az is. Érezhetően jól hidratál (a szememen szoktam leginkább érezni, mert hamar elmúlik az égető érzés reggelente, pedig csukva van a szemhéjam használat közben). Igazából minden napomat azzal kezdem, hogy jól arconspriccelem magam vele, kellemes érzés ilyenkor, felébreszt, a hidegebb évszakokban ez lehet, hogy nem lesz ilyen rendszeres. Napközben is használom itthon, mindig felfrissít, nem okoz semmi problémát, de ha nagyon belegondolok, nekem nem lett egyenletesebb vagy szebb a bőröm, amióta termálvíz sprayket használok, egyszerűen csak jól esik a melegben egy kis hűsítő permet. Talán a bőr irritációit enyhíti, nekem a dekoltázsom szokott kicsit kipirosodni, arra jó, illetve vannak a hasamon most ismeretlen eredetű kiütések, amik néha viszketnek (lehet, hogy valamelyik stria elleni krémtől, mert terhes vagyok, és vadul kenegetem mindennel, pedig lehet, nem kéne), na a viszketést is enyhíti kicsit.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Dia214

2017. augusztus 10.

Mindenre használom:) szőrtelenítés után, leégésre, arcápolási rutinomhoz, vagy csak úgy. Imádom a nagy kiszerelését, nagyon sokáig elég. Érdemes kipróbálni!

Dia214
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Szepen megnyugtatja a borom jo erzes este magamra fujni de viszont kicsit draga

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Szepen megnyugtatja a borom jo erzes este magamra fujni de viszont kicsit draga

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.