KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kiszerelés:   50 ml, 150 ml és 300 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Izotóniás termálvíz érzékeny bőr napi ápolására. Ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag összetétele kíméletesen nyugtatja, hidratálja még a legérzékenyebb bőrt is. Használatával az érzékeny bőr ellenállóbbá és védettebbé válik az irritációt, allergiát okozó külső hatásokkal szemben. A termálvizek között ritka bőrbarát izotóniás összetételének köszönhetően, tökéletes harmóniában van a bőrrel.

A bőrgyógyászatban alkalmazott termálvizek között a legmagasabb arányban tartalmaz ásványi anyagokat és nyomelemeket (11 000 mg/l):

• Ásványi sók: sodium (2360mg/l), magnesium (125mg/l), calcium (600mg/l), potassium (45,5 mg/l), chloride (3500mg/l), sulfate (2862 mg/l) et bicarbonate (402mg/l)
  • Nyomelemek: réz (75µg/l), cink (160µg/l), mangán (154µg/l) és szilícium (42mg/l)

Használható:

• Felfrissülésre: reggelente, napozáshoz, utazáskor, sportoláshoz,
  • Túlérzékeny bőr nyugtatására: bőrpír, bőr irritáció, leégés, ekcéma esetén, borotválkozás, epilálás, akne kezelés után,
  • Napi bőrápolásra: arctisztítás tökéletesítésére, kisbabák érzékeny testrészeinek nyugtatására, tisztítására.
  • Bőrgyógyászati alkalmazásra: bőrsebészeti beavatkozások, dermatológiai kezelések (pl.: lézer, peeling) után.
  • Bőrgyulladások kezelésére.

Mivel tökéletes összhangban van a bőrrel, nem szükséges felitatni/ letörölni, egyszerűen csak hagyjuk megszáradni és érezzük jótékony hatásait!

Izotóniás – Hypoallergén – Tartósítószer mentes – Fiziológiás pH – Bakteriológiailag tiszta

franciska.papp18

2018. július 2.

Régóta használgatom. Kellemes, jól hűsít, a blenderemet nedvesítem vele. Szerintem semmi extra.
A véleményeket olvasva, ki fogom próbálni epillálás után. Jövök majd updatelni.

franciska.papp18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

A véleményeket olvasva, ki fogom próbálni epillálás után. Jövök majd updatelni.

csicsi86

2018. július 2.

Ez a harmadik falkon immáron 2 éven belül. A nagy kiszerelés ugyan nem táskabarát, cserébe majdnem 1 évig is kitart. Arctisztítás után szeretem hasznáni, mert segíti a krém beszívódását. De fújtam már szúnyogcsípésre és az izzadság miatt kidörzsőlt bőrömre is, ott is éreztem enyhítő hatását. Nyárra felfrissíteni az arcot, testet, szerintem remek. Nem egy nélkülözhetetlen darab, de én megszerettem, mert láthatóan szereti a bőröm is.

csicsi86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

PappBettina

2018. június 22.

Joy napokkor kaptam egy kis kiszerelésűt még tavaly ősszel, nagyon megtetszett. Azóta már az óriás kiszerelés van meg. Használom gyulladáscsökkentésre, frissítésre. Légkondis helyen is nagyon jó. Vettem több darabot a nagy kiszerelésből, szerintem soha nem fog elfogyni, nagyon jól bírja. :) Nyáron elengedhetetlen.

PappBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

vadvirag919

2018. június 14.

Update: tavasszal vettem egy nagy kiszerelést, most a hűtőben lakik, szerintem sosem fog elfogyni... Epilálás után nekem kötelező darab, percek (!!!!) alatt lehúzza a gyulladás 90%-át. Na persze nem közvetlenül fújom, hanem ha végeztem, kicsit agonizáltak a pöttyök, azután. Ezt más aloe verás termék sem tudja, imádja a bőröm, alapdarab. Arcra is szoktam fújni, ha nincs különösebb szükségem hidratálóra. De a legjobb, akkor is a gyulladáscsökkentésben. Ha még nem említettem volna. :D :D :D

Az egyetlen Pixiboxos termék, aminek örülök. Iszonyatosan jó ez a spray. Egyrészt a kis kiszerelés sem fogy olyan gyorsan, másrészt melegben kifejezetten kellemes, harmadrészt a bőröm imádja (engem megfelelően hidratál és ha netán szétnyomkodnám a fejem, még a pirosságot is pár perc alatt lehúzza... de olyan szinten, hogy másnapra mintha mi sem történt volna). Biztosan meg fogom venni a teljes méretet.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Boriszka

2018. június 10.

Vártam a véleményezéssel, ugyanis a jó vélemények után vártam a csodát, de sajnos nem tudok neki egy csillagnál többet adni. Kb két hete vettem meg a legnagyobb kiszerelést, arckrém felviteléhez használtam, amíg tudtam... Ugyanis pár használat után már csak egy vízsugárban spriccelt, mára pedig egy csepp se jön a flakonból, ami szinte tele van. Így még ha csodaszer lenne se venném újra, ha használni nem tudom. Ahhoz pedig drága, hogy kidobáljam két hét után. Lehet a következővel nem járnék így, de nem kisétletezem inkább. A pumpás kiszerelés lehet praktikusabb lenne. Szomorú vagyok, sajnos kuka 😢.

Boriszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Dolcedia

2018. június 8.

Arc frissítése használom,vagy a smink porosságára.

Dolcedia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Arc frissítése használom,vagy a smink porosságára.

sheol

2018. június 2.

Szeretem, óriás kiszerelés van meg. Sminkszivacsra fújom és azzal dolgozom el az alapozóm. A kész sminkre is fújok, így szépen összeolvadnak a rétegek. Néha felfrissítésre is fújom, vagy csak úgy, mert jó érzés.
---
UPDATE anikoklmn megjegyzéséhez: "nem tudom egyelőre elképzelni, hogy hogy lehet sminkfixálásra használni, hiszen ha lefújod vele az arcod, látszódnak a vízcseppek"

Ha az ember kicsit messzebb tartja az arctól, messzebbről fújja, akkor nem lesznek vízcseppek, hanem csak vízpára szerű réteg. De ha elbénázom és mégis cseppek lennének, az is pikk-pakk leszárad anélkül, hogy szétkenné a sminket. Vastag sminkre, füstös szemre, bármire fújtam, sose bántotta a sminket. Egyébként én úgy szoktam, hogy felfelé fordítom az arcom, totál kinyújtom a kezem és úgy nyomom meg, miközben először jobbra, majd balra fordítom az arcom. Aztán csukott szemmel legyezem kicsit és kész is.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

---

dori92

2018. június 2.

Nem tudom jó e valamire, de arctisztítás után használom, a hidratáló krém előtt. Így szépen el tudom oszlatni a krémet és szerintem hamarabb beszívódik.

dori92

anikoklmn

2018. május 29.

most vettem először, nincs összehasonlítási alapom, de a porlasztója remek, olyan érzés mintha ilyen párakapu alatt állnék amikor fújom magamra. nem tudom egyelőre elképzelni, hogy hogy lehet sminkfixálásra használni, hiszen ha lefújod vele az arcod, látszódnak a vízcseppek, és bár én csak a szememet sminkelem, de tuti nem fújnám rá az alapozó-púder rétegre. főleg nem mondjuk irodában napközben. ott folyna le minden. de egy ilyen sminkmentes, mászkálós napokra tényleg tuti. nekem a gyerekek is szeretik fújkálni magukra. sós víz érzet megvan. hidratáló hatása kb. annyi mintha megmosnám bármikor az arcom vízzel, de a placebo feelinget hozza.

anikoklmn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Alice83

2018. május 28.

Szenzációs..csak "sós" víz de annyira szépen húzza le a gyulladásokat a bőrről.nyugtat, hidratál, és szép egészséges fénye lesz a bőrnek..nem tudom h ettől vagy a uriage ds. habzó krémtől vagy az uriage olajos tusfürdőtől(azzal mosom le a sminket)de a pórusaim tisztábbak és összébb húzódtak pár nap alatt..nagyon meglepett mert pár alkalommal próbálkoztam pórusösszehúzó termékkel de sosem használtak..nem tudom h miért de most valami "működik"..
majd updatelek hátha rájövök:D

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

majd updatelek hátha rájövök:D

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.