KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   2249 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. június 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Könnyű, frissítő permet, mely ritka ásványokban gazdag. Hatékony tulajdonságait már 1846-ban kinyílvánították és felismerték bőrnyugtató és- erősítő hatását. Bőrgyógyászti felügyelet mellett érzékeny bőrön tesztelt. Allergia tesztelt.

Paraben- és tartósítószermentes

Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
*KERESEM!* Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray/termál arcpermet
Ár: *KERESEM!* <1.500 Ft (megegyezés szerint) , Eladó: minaya
Állapot: Új, újszerű (próbált, alig használt), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: --
Andy88

2019. január 12.

Imádom! :) Nagyon jó kis termék! Kíváncsi voltam, hogy vajon mit tud egy ilyen "víz spray", de rájöttem: szuperül frissít! Utazáskor a legpraktikusabb. Egyszerűen fújjuk az arcunkra, nekem sminkre fújva is működik, nem kenődik el tőle a make-up. A szórófeje enyhén lenyomva épp ideális mennyiséget juttat a bőrre. Az arcom rögtön "felébred" tőle. Persze a hatás fokozható, pl. ha hűtőben tároljuk. Gyorsan beszívja a bőr, és hidratáltabbnak érzem az arcom. Megérdemli a max. pontot. :)

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

salamonklara

2019. január 7.

A nyári utazó csomag része volt,kellemesen hűsített a melegben! De drágálom,ennyit nem adnék érte!

salamonklara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Heni94

2019. január 7.

Ajándékba kaptam, de magamnak nem venném meg ennyiért. Kellemes, hűsítő érzetet ad. A szórófeje kb. a 3. használat után szétment folyik és spriccel ahogy fújom.

Heni94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

bugeyes

2018. október 18.

Most van meg másodjára próbacsomagban, de eléggé alábecsültem korábban. Nyáron sokat nyúltam érte, és nagyon kellemes, nagyon hűsítő, egyben tápláló érzés volt a bőrömnek. Nem tudom, lehet, hogy bemagyarázom, de amikor beszívta a bőröm, utána sokkal szebb volt az arcom smink nélkül is, úgyhogy valamit biztosan tud. :) Amikor kifogytam épp a fix+-omból, ezt a kis sprayt használtam olykor hidratálás után sminkalapként, és úgy is abszolút megállta a helyét.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Evelyn31

2018. október 3.

Próbacsomagban rendeltem,de ez a kis kiszerelés számomra elég és tökéletes volt,arra hogy kipróbálhassam. Kellemes,hűsítő érzés a bőrön,de teljes kiszerelésben,teljes áron nem venném meg. Van hasonló termék olcsóbb árkategóriában ami ugyanezt garantálja. De kis kiszerelés táskában mindig jó l jön. ;)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

kerierus

2018. szeptember 5.

Nyáron főleg strand után használtam, jól hűsített és hidratált, bár elég drága.

kerierus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Nyáron főleg strand után használtam, jól hűsített és hidratált, bár elég drága.

almarek

2018. szeptember 5.

Nyáron kellemes használni, picit hűsít, de kb. ennyi. Ajándékba kaptam, örültem neki, de nem hiszem hogy magamnak megvenném.

almarek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

deakeva

Korcsoport: >54
2018. augusztus 8.

Kb. 2 éve használom a permetet, minden áldott nap. Kellemesen felfrissíti az arcomat.A nap bármely szakában használható,amikor csak igényli a bőr. Nyári melegben táplálja ,hűsíti az arcom.

deakeva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

dorottya96

2018. augusztus 6.

Próbacsomagban volt, az ordinarys hylaruon felé fújom reggelente. Tökéletes arra, amire nekem kell.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

AmiraNayati

2018. augusztus 6.

Nekem nagyon bevált. Száraz az arcbőröm, de a t vonalam enyhén zsíros reggelre. Bármilyen hidratálót használok reggel, este elnehezítik ebben a nagy melegben az arcomat és jön is egy-két pattanás. Kipróbáltam hidratáló helyett, és szépen leszárította a meglévő pattanásokat, és nem is érzem reggelente fáradtnak a bőrömet. Esti és reggeli rutonba is beépítettem, nyárra nekem bőven elég. Talán csak az ára miatt nem adok 5 csillagot.

AmiraNayati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.