KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. október 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Duo szemhéjpúder egy világosabb és egy sötétebb színnel.

Ár: 850.- Ft. , Eladó: fagas
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen a Duna Plaza-nál, ill.postázás ajánlottan, - a postaköltség fizetendő! -előreutalás után
Ivett25

2016. november 2.

Nagyon porzik, nem pigmentált eléggé. A teljesítményéhez képest drága.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Ivett25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Nagyon porzik, nem pigmentált eléggé. A teljesítményéhez képest drága.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
brenlina

2015. november 17.

A véleményeket olvasgatva furcsán érint, hogy másoknak nem volt tartós.
Régebben még a szemhéjbázis használata alól is felmentettem magam, csak könnyelműen rámaszatoltam ebből a szenhéjpúderből néhány réteget (én a képen is látható Ambre-Sable kombinációt próbáltam), és már mentem is bulizni. És simán kibírta a táncolást, ugrabugrálást, ide-oda kóválygást, és hajnalban még kérlelnem kellett, hogy a micellás vízzel elváljon a bőrömtől. Megdöbbentően tartós volt!
A színpárosítás is felettébb meglepő, az applikátora is minden igényem kielégítette. Véleményem szerint teljes mértékben megéri beruházni.

brenlina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

A véleményeket olvasgatva furcsán érint, hogy másoknak nem volt tartós.

antonelly

2014. július 28.

Mivel vásár van az Yves Rochernél, bevásároltam néhány dolgot, többek között szemhéjpúdert is. Pont a képen látható színkombinációt vettem. Nagyon elégedett vagyok vele! Könnyű felvinni, csillogó és tartós! Nálam nagyon fontos, hogy allergiát ne váltson ki. Emiatt ritkán tudom sminkelni magam, mert a termékek többsége gondot okoz. Ez ebből a szempontból is tökéletes! Ráadásul, mással összehasonlítva nem érzem, hogy húzódna a bőröm a smink alatt, nem szárít, nagyon kellemes érzetet ad.

antonelly
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 28.

Aaaudrey

2014. május 2.

Nekem nagyon szép sötétbarna árnyalat van meg, imádom! Magában nem elég tartós, de kellően aláalapozva (MAC paint pot-ot használok), nagyon tartós, este is olyan mint amikor felkenem. az aplikátorokat is szeretem. Újabban alul a szempillák tövében úgy húzom ki a szemem, hogy a kisebb vékony fej végét kenem a sötét szníbe és azt satírozoma szemem alá. Tartósabb, nem kenődik el mint a szemceruza.

Update: levonok egy csillagot, mert a minap pórul jártam vele. Ecsettel próbáltam meg felvinni egy sötét színt, de annyira porzott, hogy mindenhova potyogott, pandamaci lettem, moshattam le és kezdhettem elölről a sminkelést:( szóval ecsettel óvatosan! Először inkább vigyétek fel aplikátorral és ecsettel max csak dolgozzátok el.

Aaaudrey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 2.

senskin

2014. március 17.

Valóban nem annyira pigmentált, elmegy, de nem sűrűn veszem újra ezeket a kombinációkat.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

Akane

2014. február 3.

Nem a világ legpigmentáltabb anyaga, de nem is rossz. Finomabb sminkekre szépen használható és színtartó. Egy bézses-világoskék kombinációm van. Nem venném újra (ezt is kaptam), de amíg van addig szeretem.

Akane
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

katalinmyy

2013. május 8.

Ajándékba kaptam egy rendeléshez a lilás árnyalatból. Rossznak nem rossz, de ennyi pénzt nem adnék érte. Annyira nem pigmentált és nem is tartós. De elhasználgatom azért :)

katalinmyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

ramnaat

2013. március 30.

A világosszürke-sötétszürke kombinációt vettem meg. Az árához képest jól "dolgozik", szeretem a hozzávaló ecsetkét is. Bár melehetősen kezdő vagyok, elég jól szokott sikerülni a színátmenet készítése ezzel a duóval. Sajnos néhány óra elteltével összecsomósodik, de igaz, hogy alapozót meg nem használok alá.
Összességében elégedett vagyok, alkalomadtán más színnel is próbálkozom majd.

ramnaat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

Összességében elégedett vagyok, alkalomadtán más színnel is próbálkozom majd.

Judiit

2013. március 25.

13-as Prune et taupe tulaj vagyok. Kerestem egy alternatívát a Mac satin taupe árnyalata helyett. Egyáltalán nem olyan a szín . :) Sebaj. Ezt is elhasználom. A nagyobbik rész egy lilába hajló taupe árnyalat, a kisebbik pedig egy gyönyörűséges mély szilva lila. Mozgóra megy a nagyobból, a kicsiből pedig a külső V -re, illetve a mélyítővonalra. Kis satír és egy nagyon szép szemsminket kapunk. Nem porzik, megfelelően intenzívek a színek akár ecsethez akár az ujjbeggyel történő sminkeléshez.

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 25.

kakaska

2013. február 4.

Nekem a 23-as számú páros van meg: ragyogó arany és gyönyörű királykék színben. Imádom. Az arany inkább visszafogott szín, szemzugba kiváló és szemöldök alá is. A királykék pedig egy álom! Nagyon könnyű velük dolgozni. Rizsproteint tartalmaznak. Nem allergizált egyáltalán.

kakaska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.