KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   8000-11 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pofi89, az összetevőket feltöltötte: niksi, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Ár:   8000-11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A Centifolia rózsa (májusi rózsa) előtt tiszteleg, mely uralja az egész parfümkompozíciót. A Moment de Bonheur egy gyengédebb zöld jeggyel indít, mely a klasszikus és elegáns fonalat vezeti fel. Szinte rögtön berobban a púderes rózsa, mely a pacsulinak köszönhetően élénkebb és kevésbé mélyül el, mint a megszokott “rózsás” parfümök. Bohó, szikrázó és roppant nőies. Az alapjegyben a pacsuli mellett a cédrus is megtalálható biztos hátországként.

Ár: 3000 , Eladó: mancs
Állapot: A képen látható mennyiség, Helyszín: VI.ker, fizetés: Szemelyes átvétel vagy futárszolgalat, melynek díja a vevőt terheli
Ár: 2300 , Eladó: aemit
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Ajánlottan, postával küldöm! A postát én fizetem!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

djsvetajana

2017. november 13.

én kedvelem ezt a rózsás illatot, szívesen használom, de lehetne egy kicsit tartósabb.

djsvetajana
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

anetta.filip

2017. szeptember 22.

A termék a Limonene után még tartalmaz: Linalool, Benzyl Alcohol, BHT-t, jelentettem a hibát javításra.
Amúgy nagyon fini illatú kis parfüm, nekem az egyik kedvencem, ràadásul nem az a tucat illat, és emiatt nekem azonnal belopta magát a szívembe. Tartósságával nekem nincs problémám, igaz, a bőrömre nem igazán fújom, hanem főleg hajra, vagy rucival belesétálok.
Üvege is nagyon dekoratív.
Kb egy éve használom felváltva más parfümökkel, és még mindig szívesen veszem le a polcról.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Üvege is nagyon dekoratív.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Nagyon szeretem az illatát és a párom is odáig van érte. Ez lett A parfümöm :)

Timi1231
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Nagyon szeretem az illatát és a párom is odáig van érte. Ez lett A parfümöm :)

msvelvet

2017. július 17.

1-2 éve nagyon rá voltam kattanva és jól is illettünk egymáshoz, többen megkérdezték milyen parfümöt használok. Virágos, nőies és egész tartós. Aztán a második üvegnél valahogy ráuntam, már nem nagyon nyúlok utána, annyira nem különleges.

msvelvet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

bandifr15

2017. július 11.

Ajándékba kaptam meg de egyáltalán nem használom. Nekem olyan büdöske szegény.

bandifr15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Ajándékba kaptam meg de egyáltalán nem használom. Nekem olyan büdöske szegény.

mse02

2017. június 21.

Most őt használom és tetszik nagyon.
Virágos, édes, kellemes, lágy és nagyon nőies.

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Most őt használom és tetszik nagyon.
Virágos, édes, kellemes, lágy és nagyon nőies.

nyarigabi

2017. június 7.

Nagyon hasonló, mint a Chloé edp, de valamivel virágosabb.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Nagyon hasonló, mint a Chloé edp, de valamivel virágosabb.

zsofi017

2017. március 21.

Megszagoltam és beleszerettem. Nagyon mély illat. Órákkal később is érezni lehet. Édes illat és nagyon "tiszta", mint az összes parfümjük. (semmi műillata nincs tényleg mintha mélyet szippantanék egy csokor virágba) Viszont volt, aki azt mondta rá, hogy "nyanyás" illat.... pedig szerintem nem :D

zsofi017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

buba83

2017. március 17.

Termékmintaként kaptam a vásárlásom mellé tegnap és kicsit nehezen tudtam választani, amikor az eladó lány 5 kis papírt tett elém, hogy melyiket kérem.
Az üvegben sokkal erőteljesebb illata van, nehezebbnek tűnik mint akár a papíron vagy a bőrön - így először rendesen megijedtem, hogy ez is egy túl intenzív, rám nem jellemző illat. Viszont magamon pár másodperc elteltével egészen kellemes, finom. Nem túl karakteres, de tetszetős. Abban nem vagyok biztos, hogy a jól bevált illatok közé vennék egy nagy üveggel magamnak, de így "kirándulásképp" egyelőre tetszik.

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Sz. Csilla

2017. március 14.

Nagyon rózsa illatú :P

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Nagyon rózsa illatú :P

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, BHT