KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   8000-11 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pofi89, az összetevőket feltöltötte: niksi, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Ár:   8000-11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A Centifolia rózsa (májusi rózsa) előtt tiszteleg, mely uralja az egész parfümkompozíciót. A Moment de Bonheur egy gyengédebb zöld jeggyel indít, mely a klasszikus és elegáns fonalat vezeti fel. Szinte rögtön berobban a púderes rózsa, mely a pacsulinak köszönhetően élénkebb és kevésbé mélyül el, mint a megszokott “rózsás” parfümök. Bohó, szikrázó és roppant nőies. Az alapjegyben a pacsuli mellett a cédrus is megtalálható biztos hátországként.

Yves Rocher Moment de Bonheur EDP, Moment de Bonheur L'Eau EDP
Ár: 5500 Ft/db , Eladó: Timmon
Állapot: Új, bontatlan, fóliás termékek, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta
Ár: Beszámítás vagy csere , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml, Helyszín: Budapest (XXII-XI, II. kerület), fizetés: Személyes átvétellel, postázva, ill. csomagautomatába is küldöm.

Forsolya

2018. május 18.

Ajándékba vettem anyukámnak. Csodás illat, mint egy rózsa csokor, nagyon tartós. Nem feltétlenül könnyű illat, de valami mennyei! Ajánlom mindenkinek!

Forsolya
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

kvin

2018. május 2.

Rózsás tavaszi fuvallat a réten. Rajtam a rózsa uralja, többet vártam a zöldből, a frissen nyírt fűből, de sajnos nekem ez így nagyon rózsás, ennyire töményen nem szeretem. Nem nehezen virágos, van benne üdeség, de nekem inkább édes, hűvösebb hatásra számítottam, nyers pázsitra, rózsaszirmokon egyensúlyozó esőcseppekre. Biztos van, akin így működik, és ő szerencsés, mert szép illat. Cserébe persze nagyon tartós.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

fruzsooo

2018. május 1.

Rajtam majdnem teljesen olyan, mint a Chloe 😊

fruzsooo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Rajtam majdnem teljesen olyan, mint a Chloe 😊

Burya

2018. január 23.

Az egyik mániám, hogy imádom a frissen vágott fű illatát. A másik a rózsa. Minden mennyiségben, bármilyen formában. Leírás alapján megvettem vakon. Tényleg szép illat, a rózsa erőteljesen jelen van, de rajtam sajnos nagyon beédesedik rögtön kifújás után, se nem zöld, se nem friss, hanem egy az egyben mézes negro illatú... nem esik jól viselni, az édes nagyon nem az én világom. Az 5 csillag ettől függetlenül jár neki, mert attól még, hogy velem nem kompatibilis, szépen megkomponált és tartós illat.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

pEni

2018. január 16.

Nagyon szeretem! Első termékeim közé tartozott az YR-től, 3.5 éve kb. Azóta már egyszer újravettem,anyuval közösen használjuk, neki is nagyon tetszik.
Számomra nem az a kifejezett rózsa illat,amiről az idős nénik jutnak az eszembe. Ez annál sokkal több. Sajnos nem vagyok jó illatok leírásában.
Tartóssága szerintem jó,többen is megdícsérték már rajtam.
Képeslappal,kuponnal jó áron lehet hozzájutni, főleg,hogy eau de parfüm!!

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Tartóssága szerintem jó,többen is megdícsérték már rajtam.
Képeslappal,kuponnal jó áron lehet hozzájutni, főleg,hogy eau de parfüm!!

djsvetajana

2017. november 13.

én kedvelem ezt a rózsás illatot, szívesen használom, de lehetne egy kicsit tartósabb.

djsvetajana
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

anetta.filip

2017. szeptember 22.

A termék a Limonene után még tartalmaz: Linalool, Benzyl Alcohol, BHT-t, jelentettem a hibát javításra.
Amúgy nagyon fini illatú kis parfüm, nekem az egyik kedvencem, ràadásul nem az a tucat illat, és emiatt nekem azonnal belopta magát a szívembe. Tartósságával nekem nincs problémám, igaz, a bőrömre nem igazán fújom, hanem főleg hajra, vagy rucival belesétálok.
Üvege is nagyon dekoratív.
Kb egy éve használom felváltva más parfümökkel, és még mindig szívesen veszem le a polcról.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Üvege is nagyon dekoratív.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Nagyon szeretem az illatát és a párom is odáig van érte. Ez lett A parfümöm :)

Timi1231
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Nagyon szeretem az illatát és a párom is odáig van érte. Ez lett A parfümöm :)

msvelvet

2017. július 17.

1-2 éve nagyon rá voltam kattanva és jól is illettünk egymáshoz, többen megkérdezték milyen parfümöt használok. Virágos, nőies és egész tartós. Aztán a második üvegnél valahogy ráuntam, már nem nagyon nyúlok utána, annyira nem különleges.

msvelvet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

bandifr15

2017. július 11.

Ajándékba kaptam meg de egyáltalán nem használom. Nekem olyan büdöske szegény.

bandifr15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Ajándékba kaptam meg de egyáltalán nem használom. Nekem olyan büdöske szegény.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, BHT