KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liv17, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Hidratáló, csillogó, finoman illatosított szárazolaj ellenállhatatlan, nem zsíros textúrával.

NO POSTA Yves Rocher Monoi de Tahiti Precious Dry Oil
Ár: 3490 postával , Eladó: encimokus
Állapot: vadonatúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: személyes, banki utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Felhi1

2017. augusztus 30.

Nagyon kellemes, nyári illata van, a csillámok visszafogottak és az olaj hamar beszívódik, puha marad utána a bőr és hosszan illatozik. Nyár elején vettem egy üveggel, még a fele sem fogyott el. Csalóka, mert egy kicsinek tűnő üvegről beszélünk, mikor megtudtam, hogy kivonják a forgalomból vettem gyorsan még egyet, de az majd csak jövőre kerül kibontásra, mert olyan lassan fogy. Amúgy ha valaki keresi még, itthon tényleg nincs már, viszont külföldön mindenhol árulták nyáron bármerre jártam, szóval, ha valaki utazni készül és ilyen olajat is szeretne érdemes bemenni egy yves rochéba, annyi, hogy az euróra átszámolt ár kicsit magasabb a forinthoz képest, ahogy én láttam.

Felhi1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Jdit04

2017. január 10.

Isteni illata van és a hatása nagyszerű! Kókuszolajjal szoktam hajpakolásként használni, utána napokig érezni a hajamon az illatát. Pozitívum még, hogy nagyon kicsi is elég belőle.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

kalavirag

2016. november 8.

Ez egy kiváló multifunkciós rendkívül jól felhasználható termék, én nyárra használtam sokan megdicsérték az illatomat, hónapok óta őt kerestem. Könnyen fel lehet dobni vele a frizurát. Sokáig elég a nagy kiszerelés, masszázshoz szoktam használni főként.

kalavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

Avalionia

2016. szeptember 19.

Egyszerűen imádom. Tökéletes nyár-illat (erősen emlékezet a híres-neves Nuxe szárazolajra, persze ennek jóval kedvezőbb az ára), a pici arany csillámok pedig valami fantasztikusan mutatnak a bőrön.

Avalionia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

liv17

2016. június 24.

Olyan mint a szárazolaj ugyanebbol a szériából, csak annyi extra, hogy vannak benne csillámok. Barna boron nagyon szépen mutat :)

liv17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.