Yves Rocher

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Katerina, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakdúsító szájfény.

gothy

2018. augusztus 27.

Évekkel ezelőtt, amikor Yves Rocher mániámat éltem éppen, ezt a szájfényt is kipróbáltam a 06-os Nude Rosé árnyalatban. Nem túl pigmentált, de szép a színe, jó az illata, gyönyörűen csillog és kellemes viselet. Végül kettőt is elhasználtam belőle.

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

gyulzsuzsi

2018. január 6.

Kifutó termék lett, a Pólusban még biztosan elérhető pár árnyalat, de kérni kell., nincs kint az állványon. Féláron adják!
Valamiért nagyon vágytam egy szájfényre, az itteni vélemények alapján ezt kerestem. Habár a szìne magamon nem tetszik, azt hiszem nem rossz szájfény ez. ( Vagyis nemsokára csak volt.)

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

angeleyes8

2017. október 29.

Nagyon szép, diszkréten fénylő halvány rózsaszín árnyalatra tettem szert. Az illata kellemes (szerencsére sem a jól ismert "műrúzsra" vagy egyéb műanyagra nem emlékeztet). Viszonylag tartós is, bár ha sokat kell beszélni vagy evés/ivás után nyilván fel kell frissíteni. Csak minimális ragadó hatást érzékeltem, egyáltalán nem volt vészes más szájfényekkel összevetve :) 5*

angeleyes8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

AKiss

2017. augusztus 17.

A koral nagyon szép színű - barna haj, világos bőrre nekem bejött. Sajnos a számat kiszárította már első napon 2 használat után (munkába induláskor és hazainduláskor), illetve eléggé beleragadt a hosszú hajam egy szellő hatására, ez engem bosszantott. Alkalmakra megfelelő színű ruhához fogom elhasználni, rendszeres használatra inkább nem vállalom be.

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Redlips

2017. május 28.

Nagyon jó szájfény volt, imádtam, sajnos megromlott.

Valaki tudja, hogy kapható-e még?

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Nagyon jó szájfény volt, imádtam, sajnos megromlott.

Valaki tudja, hogy kapható-e még?

GeliDomi

2017. május 12.

Gyönyörűen csillog, ami önmagában már megérte, de még tartós is. Csak ajánlani tudom, ha valaki szép csillogó ajkakat szeretne. :)

GeliDomi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

Rendoca

2017. március 15.

Néhány éve ajándékba kaptam az Anyukámtól. :) Kellemes viselet volt, nem ragadt, szép, fényes, teltebb ajkakat varázsolt. :) :)

Rendoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Jennie94

2017. február 2.

Corall, Rose Indien és Nude Rose színbe kaptam ajándékba. Nagyon örültem nekik mert a márka az egyik kedvencem így hihetetlen nagy elvárásokkal indultam neki a kipróbálásukkal. Egyáltalán nem csalódtam bennük. Egyszerűen gyönyörűek. Egy színt mindig a táskámba gyömöszölök belőle amikor megyek valahová.
Azóta bővítettem a gyűjteményemet a Cristial és a Rose Vif-el amik akár csak a másik három testvére gyönyörű színt varázsol. Még apukámnak is tetszenek a színei pedig aztán neki nem szokott semmi ilyesmi tetszeni.

Jennie94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Moszatka

2016. december 18.

A Rose indien árnyalata van meg, nagyon szeretem. Szép szín, kellemes fény, és még viszonylag tartós is.

Moszatka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Ivett25

2016. november 2.

Nagyon jó, szuper elégedett vagyok vele. Relatíve tartós, nem ragad, szép a színe.

Ivett25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.