KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Katerina, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakdúsító szájfény.

Ár: 1800 , Eladó: GreenB
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest és Salgótarján, fizetés: személyes átvétel lehetséges, postázom is szívesen, fizetés: utalással is
Yves Rocher Sexy Pulp Volume Szájfény Nude Rose
Ár: 1500 , Eladó: pcd
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átvehető személyesen bpn, vagy postázom: 500 Ft

AKiss

2017. augusztus 17.

A koral nagyon szép színű - barna haj, világos bőrre nekem bejött. Sajnos a számat kiszárította már első napon 2 használat után (munkába induláskor és hazainduláskor), illetve eléggé beleragadt a hosszú hajam egy szellő hatására, ez engem bosszantott. Alkalmakra megfelelő színű ruhához fogom elhasználni, rendszeres használatra inkább nem vállalom be.

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Redlips

2017. május 28.

Nagyon jó szájfény volt, imádtam, sajnos megromlott.

Valaki tudja, hogy kapható-e még?

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Nagyon jó szájfény volt, imádtam, sajnos megromlott.

Valaki tudja, hogy kapható-e még?

GeliDomi

2017. május 12.

Gyönyörűen csillog, ami önmagában már megérte, de még tartós is. Csak ajánlani tudom, ha valaki szép csillogó ajkakat szeretne. :)

GeliDomi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

Rendoca

2017. március 15.

Néhány éve ajándékba kaptam az Anyukámtól. :) Kellemes viselet volt, nem ragadt, szép, fényes, teltebb ajkakat varázsolt. :) :)

Rendoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Jennie94

2017. február 2.

Corall, Rose Indien és Nude Rose színbe kaptam ajándékba. Nagyon örültem nekik mert a márka az egyik kedvencem így hihetetlen nagy elvárásokkal indultam neki a kipróbálásukkal. Egyáltalán nem csalódtam bennük. Egyszerűen gyönyörűek. Egy színt mindig a táskámba gyömöszölök belőle amikor megyek valahová.
Azóta bővítettem a gyűjteményemet a Cristial és a Rose Vif-el amik akár csak a másik három testvére gyönyörű színt varázsol. Még apukámnak is tetszenek a színei pedig aztán neki nem szokott semmi ilyesmi tetszeni.

Jennie94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Moszatka

2016. december 18.

A Rose indien árnyalata van meg, nagyon szeretem. Szép szín, kellemes fény, és még viszonylag tartós is.

Moszatka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Ivett25

2016. november 2.

Nagyon jó, szuper elégedett vagyok vele. Relatíve tartós, nem ragad, szép a színe.

Ivett25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

reku0304

2016. október 24.

Az YR webshopjából rendeltem és nem volt olyan színben, amiben akartam volna... Mivel nem volt előttem minta találomra kiválasztottam egyet.( Rose Indien) Először hatalmas csalódás volt, mert soha nem használtam csillogó pink szájfényt. Kipróbáltam nem tetszett. Már azon gondolkodtam, hogy továbbadok rajta, amikor kipróbáltam az Essence Velvet Stick-je felé. Hát valami csodálatos! Természetes, nem tolakodó színe van. Tartós, jó íze van. Azóta szinte minden rúzs felé ezt teszem. :)

reku0304
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

szilvasitimea

2016. október 11.

Nagyon jó, tartós szájfény.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Nagyon jó, tartós szájfény.

zsofi017

2016. július 6.

Egy kedves barátnőmtől kaptam és nagyon szeretem. Kellemes színe van, szépen csillog, bár a dúsító hatást annyira nem vettem észre. A tartósságára sem lehet egy szavam se, ugyanis hamar lenyalogatom a szájfényeket, de ez még utána is érződik.

zsofi017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.