KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2017. május 4.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Fujos! Yves Saint Laurent Black Opium 10 ml
Ár: 5700Ft , Eladó: neakardtudnihogyki
Állapot: Frissen fujt, Helyszín: Szolnok, fizetés: Személyesen v atutalas
2900Ft 5ml Fújós Yves Saint Laurent Black Opium
Ár: 2900Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

Kalarika

2018. augusztus 7.

Szeretem ezt a parfümöt, nekem nem illan el hamar az illata, ami nagyon tetszik. Picit lehet durva, de pont ez tetszik benne.

Kalarika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

tonhalacska

2018. július 25.

Nagy csalódás. Erős, intenzív az elején, majd 20 perc múlva semmi, mintha be se fújtam volna magam. Akkor inkább maradok a jól bevállt britney spears fantasy v the naughty remixnél, azokat legalább órákig ézem magamon, és tök hasonló az illatuk, az áruk meg fele annyi.

tonhalacska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

grace

2018. július 22.

Hatalmas kedvenc. Melegséget árasztó, bújós illat. Erről az illatról egy kedves mosólygós ápolt nő jut eszembe. Hamar megunom az illatokat de több mint 1 éve első számú kedvenc. Nálam ez nagy szó. Természetesen jár az 5 csillag :) <3

grace
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Piri11

2018. július 19.

Olyan ez az illat, mint egy szép, de buta nő. Unalmas.
Mivel nem ízléstelen, nem közönséges és nem büdi, így kap 3*-ot. Rajtam egyénbként tartós.

Piri11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Olyan ez az illat, mint egy szép, de buta nő. Unalmas.

eddycarnevale

2018. július 16.

Istenkém. Egy nyereményjáték során nyertem meg az üvegcsét ami magában hordozza a mennyet és poklot egyszerre. A testvéreit nem szaglásztam még, így azokhoz nem tudom hasonlítani, de az egyszer biztos, hogy ez a legkülönlegesebb illat, amit valaha érzett az orrom. Az egyszer biztos, hogy émelyítően édes, ezt meg ekll hagyni. De ez nekem nem okozott gondot, nekem az édes mindenek előtt van. Első szippantásra az édes, aztán jon a kicsit csípő bors, és alatta valahol még érezni a kávét halványan. Én személy szerint a körtét és a virágokat annyira nem érzem benne, de lehet a kis furaság benne az azoknak az elegye. Na de ez a furaság nem feltétlen rossz, csak nem mindennapi. Egész napos tartóssága volt a bőrömön, mindig éreztem magamon. Szerintem 2-3 fújás elég belőle, mintha egy kicsit még terjeszkedne is a fujással.
Az első márkás, drága parfümöm, így ez is tagyot nyom, hogy szerelmes vagyok belé. Elég hamar felfaltam az üveget, a mindennapos használat mellett. Mindenképpen újravevős. :D

eddycarnevale
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

CRD

2018. július 2.

Nagyon más mint a sima Opium-nyilván. Én ezt is nagyon szeretem,meleg, édes parfüm, rajtam a kávé nem dominál, inkább füstös, édes, virágos.
Nagyon tartós! Egyáltalán nem érzem töménynek, kifejezetten könnyed a sima Opium után😄de butaság volna őket egymáshoz hasonlítani...
Tartós, érzéki, elegáns parfüm. Jól passzolunk.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

Tartós, érzéki, elegáns parfüm. Jól passzolunk.

Sweety23

2018. június 27.

Újságban illatoztam meg,akkor beleszerettem.
Most megvettem és kiábrándultam belőle;(
Finom de tömény,szinte fojtogat.

Sweety23
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Újságban illatoztam meg,akkor beleszerettem.
Most megvettem és kiábrándultam belőle;(
Finom de tömény,szinte fojtogat.

VargaViktoria

2018. június 22.

Ggy barátnőm vette meg először, rajta tetszett az illata. De utána nem bírtam magamon, nekem túl tömény. Nem fogom használni.

VargaViktoria
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

vrgdo1991

2018. június 9.

Az első márkás/luxus parfümöm. Egyszerűen lenyűgöző. Főleg hidegebb időkben használom, viszont sokszor előfordul, hogy ilyenkor nyáron megszaglászom. Nagyon szimbiózisban van a bőrömmel a kávé, ezért számomra a Parfüm. Tartóssága kiváló. Biztos állandó lakója lesz a polcocskámnak.

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

dorabianka

2018. június 4.

Örök szerelem ez a parfüm... Ritkán veszek újra bármilyen parfümöt, mert mire elhasználok egy üveggel, megszokom és megunom az illatát. Na ezzel az a helyzet, hogy talán az ötödik üvegnél tartok. Próbálom nem minden nap használni, hogy nehogy tényleg megunjam, de nem látok rá sok esélyt. Mindenképpen őszi-téli, teltebb illat, nem az a könnyed, és tudni is kell viselni. Szerintem tipikusan az a parfüm, amit valaki vagy nagyon szeret, vagy ki nem állhatja. Imádom az édes illatokat, és ez pont tökéletesen édes, nem émelyítő, de figyelemfelkeltő és eredeti. Azt hiszem, megtaláltam AZ illatomat. :)

dorabianka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 4.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.