KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2017. május 4.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: sebokeri

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kvin

2018. február 19.

Egy ismerősömön éreztem először - annak idején jött be a köztudatba -, megtudakoltam mi ez, teljesen odavoltam érte, rajta működött.
És most érzem, hogy kezdek elveszni... Rajtam teljesen más! Nem biztos, hogy megkérdezném magamtól, mi ez az illat, de mégis szimatolgatnám... merthogy van benne valami, de teljesen más dimenzióban, mint amit az ismerősömön éreztem.
Olyan mint egy reggeli, jó nagy adag túlcukrozott-completázott kávé. És ez menti meg, a kávé!
Lolita Lempicka/Mugler Angel/Chopard Wish szentháromsághoz hasonló, csak ez túlzóan és egysíkúan vaníliás. Bár nagyon hajaz rájuk, az említett háromban van valami plusz, amit ebből hiányolok, hiába vártam órákat, nem történt meg az áttörés.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Ticsinky

2018. február 18.

Számomra nincs semmi különleges ebben az illatban, de nem mondom, hogy rossz.
Többnyire hétköznapokon használom, mikor valami édeskés illathoz van kedvem. Tartóssága szuper.
A csillogó üvege igazán elegáns, tetszik.

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Számomra nincs semmi különleges ebben az illatban, de nem mondom, hogy rossz.
A csillogó üvege igazán elegáns, tetszik.

DoriBal

2018. február 14.

Karácsonyra kaptam, talán a legjobb ajándékként. Nálam tartós az illata, reggel befújom magam, este is érzem még. Amit külön kiemelnék, hogy az illata a nap folyamán nem elhalványul, hanem mintha kicsit megváltozna, reggel inkább az édes oldala dominál, estére pedig a fűszeresebb, kávésabb illat. Ilyet még egy parfümnél sem láttam, igaz szerelem lett.

DoriBal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Lorina

2018. február 4.

Az illata fantasztikus,nagyon nőies!De ,sajnos nem tartós,max.2-3 óra és vége:(Ajándékba kaptam,ha elfogy nem veszem újra,de hasonló illatot keresek majd!

Lorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

pszilvi

2018. január 29.

Egy örök visszatérő Ő az életembe! Időnként veszek mellé valami újat, de évek óta kitartóan visszatérek! Egyszerűen imádom ahogy rajtam működik ez a parfüm és este miután 12 óra viselés után beállok a zuhany alá újra megcsap ez a fantasztikus édes, kicsit nehéz illat!

pszilvi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

born86

2018. január 26.

Szeretem az édes illatokat ,rajtam ő is az ,mellé égett karamella illattal társítva ,gondolom ez lenne a kávé. :)
Tartósságával akadnak számomra gondok, de szeretem. :)
Télen nagy szerelem lehet az édes vonalat kedvelőinek.
Viszont számomra nem az a hűűű ha parfüm így 4 pontot adok neki.

born86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Tartósságával akadnak számomra gondok, de szeretem. :)
Télen nagy szerelem lehet az édes vonalat kedvelőinek.
Viszont számomra nem az a hűűű ha parfüm így 4 pontot adok neki.

felho

2018. január 24.

Ez az egyébként különleges és szexis illat sajnos akkora durranás lett Budapesten, hogy már minden második lánykán ezt érzem bulikban. Eleinte nekem is nagyon ízlett, de most már sajnos közönségesnek tartom.

felho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Encilla

2018. január 21.

Nekem nagyon tetszik ez az illat. Édes, de nem babásan hanem valahogy mély és sötét módon. A kávé az én bőrömön nagyon dominál, de ez nem válik hátrányára. Lehet, hogy egyszer beszerzem.

Encilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Evelyn31

2018. január 13.

Már régóta terveztem,hogy kipróbálom/megszerzem. Nagyon tetszik ez az illat,imádom az édes illatokat és ez tökéletes telitalálat számomra.Nem túl erős,nem hivalkodó....hanem lágy NŐiesség. :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Eszti92

2018. január 13.

Nagyon tetszik az illata. Rajtam ez tartósabb, mint az Olympea. Biztos egyén függő.

Eszti92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.