KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2017. május 4.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Fujos! Yves Saint Laurent Black Opium 10 ml
Ár: 6700Ft , Eladó: neakardtudnihogyki
Állapot: Frissen fujt, Helyszín: Szolnok, fizetés: Személyesen v atutalas
Yves Saint Laurent Black Opium EDP
Ár: 12990 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen

Lilu003

2018. november 17.

Édes, fűszeres, vaníliás illat, az ilyeneket kedvelem, de Ő valamiért nem lett a kedvencem. Nagyon klassz kis illat, de nem érzem annyira különlegesnek. Ettől függetlenül időnként kedvet kapok hozzá,és akkor szinte csak ezt használom. Az üvege nagyon tetszik. Nem tudok róla semmi különöset írni, mégse pontoznám le. Valamit tudhat, ha időnként újra és újra kedvet kapok hozzá.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

cattitude

2018. november 16.

viszonylag tartós, édes parfüm, de számomra semmi extra, nem érzek benne semmilyen különslegességet. a kávé rajtam nem jön ki egyáltalán, az egészet inkább az édes, kommersz vanília uralja.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Jutkosz

2018. november 15.

Az esküvőm előtt kerestem egy szuper menyasszonyos illatot 😊 akkor találkoztam ezzel. Igaz, a nagy napra nem ezt vettem meg, de a ràkövetkező télen beszereztem, mert nem tudtam kiverni a fejemből. Ötvözi mindazt ami nekem személy szerint fontos/kedvenc: tartós (rendszeresen megcsapott az illata még a legdurvábban izzadós edzéseim közben is), nem durvàn, de belengi a teret (többen dicsérték), édeskés de közben már mégis komolyabb mint egy tisztán cukorka illat. Ez az illat én vagyok 100% -ig.

Jutkosz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

silence

2018. november 12.

Imádom! ……… Ő is parfümöspolcom egyik ÖRÖK darabja, soha nem tudnék létezni nélküle! 😍
A Black Opium számomra tényleg egy fájdalomcsillapító hatású kábítószer! 💜🖤❤️ Én személy szerint “repülök tőle”, annyira a hatalmába kerített ☺️
Ez az illat……. ez az "ÉN ILLAT” - nagyon én vagyok, teljesnek érzem magam a viselésekor! 🤗
Szerelmünk 3 évvel ezelőtt kezdődött, amikor egy hűvös decemberi napon a Douglasban megláttam ezt a csodás, csillogóan hívogató üvegcsét.... nem is gondolkodtam, hogy papírcsíkon teszteljem-e vagy csuklón, azonnal a bőrömön akartam érezni. A parfümériából hazafelé beültünk a Párommal a Starbucks-ba meginni egy forró, habos kávét és akkor talált el Ámor nyila...... ahányszor felemeltem a kezem, hogy belekortyoljak a kávéba, annyiszor simogatta végig az orromat, az érzékszerveimet ez a nyálcsorgatóan finom ínyencség...... csábított, hivogatott, - "vegyél meg, én kellek neked"..... és valóban így volt: akkor, ott rögtön eldöntöttem: KELL ő nekem! Természetesen kitérve a kávézóból nem hazafelé, hanem a parfüméria felé vettem az irányt és azonnal beszereztem egy 50ml-es üvegcsével, amit nagy becsben őrzök és imádok azóta is! 😍❤️
Számomra olyan, mint egy vaníliás-mandulás macaron 🍪 egy krémes cappucinoval ☕️… vagy esetleg egy fincsi Tiramisu a benne levő lágy mascarponéval 🍰 Szóval minden, amit imádok, minden ami a hűvös téli napokat bearanyozza és felmelegíti! ☃️🌞 Mennyei kényeztetés, nyami 😋
Kupakjából szagolva érzek benne enyhe füstösséget, de amint magamra fújom, ez tovaillan…. és utána már csak egy meleg, krémes, simogató édeskés illatkényeztetés marad.
Szívet-lelket melengető ínyencség, benne van a kávé kesernyéssége, és egy enyhén fűszeres illatjegy, amik megtörik a túlzott édességet és ezáltal nem egy, a mai trendeket követő gejl és szirupos cukorkaillat lesz belőle, hanem egy mély, meleg, nőies és ízléses illat!
És végre jön az Ő ideje, a hűvösebb idő! Jól esik vele beburkolózni a hideg téli napokon, amikor az utcán sétálva csípi az arcodat a hideg levegő, akkor Ő felmelegít, egész nap körbeölel és simogat. Rendkívül tartós illat, a reggeli fújást még este is érezni!!!
Én főként alkalmakra, vagy “elmenős" illatnak használom, de nem azért, mert hétköznap nem lenne viselhető, hanem mert nekem annyira mennyei, "ünnep-illat" ez, hogy szívbe markoló lenne a mindennapokban elfújkálni, attól sokkal nagyobb becsben tartom őt! ❤️
Karácsonykor és Szilveszterkor biztosan Őt fogom viselni idén is! 🌟🎄😍

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Karácsonykor és Szilveszterkor biztosan Őt fogom viselni idén is! 🌟🎄😍

vanilla0313

2018. november 10.

Hmm... Sajnos ez nem az én illatom. Az első órában virágos, gyümölcsös kávé illatot éreztem, ami elég szokatlan kombináció, legalábbis számomra. Az egy óra elteltével vaníliás kávé. Fújást követően úgy két és fél óra múlva jött elő a pacsuli. Most három órával a fújás után már elég bőrközeli. Összességében, az illat nem lett a szívem csücske, és az én bőrömön nem is túl tartós.

vanilla0313
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Andy88

2018. november 10.

Végre megérkezett a várva várt nyeremény parfümöm. :) Picit féltem tőle, mert a vélemények alapján elég megosztó... valaki imádja, valaki utálja. Aztán megéreztem az illatát... első benyomásom az volt, hogy ez nem az én illatom. DE nagyon kellemes, édeskés, picit tömény és nehéz illat. Fújtam a füleim mögé 1-1 pici adagot, és fél nap elteltével szinte ugyan azt érzem, mint először. Az intenzitása sem sokat csökkent. Egyértelműen az édeskés vaníliás illat dominál, mellette nem tudnám megmondani, melyiket érzem. Annyi biztos, hogy érződik rajta a minőség... nem az az undorító kölni illat, amit némelyik parfüm magáénak mondhat.
A sorsa az lett, hogy Anyukámnak adtam, mert neki épp kifogyóban volt a parfümkészlete... Ő egyenesen imádja. Én pedig visszatérek a kedvenc gyümölcsös-édeskés, könnyed illatvilágomhoz.
Megadom neki az 5*-ot, mert megérdemli. A gyönyörű üveg csak hab a tortán, szuperül mutat a szekrényen. :)

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

clevergirl

2018. november 6.

Alig vártam,hogy megszaglásszam az M.-ben. Előszőr kávés illat csapott meg majd az egész átment egy nagyon finom vaníliás illatba. Majd kb. 20 perc múlva nem éreztem semmit a kezemen. Majd eltelt 10 perc és újra illatozni kezdett. Ilyet én még nem tapasztaltam illatnál. Mikor hazaértem a férjem megkérdezte hogy mi az a kellemes illat rajtam ami nála elég ritka. Sajnos az eredetit most nem tudom megvenni, de jelenleg úton van hozzám egy replika. Remélem hozza majd egy kicsit legalább a Black Opium érzést!
Amúgy igazi őszi-téli parfüm! 🍂🍁🍃

clevergirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Amúgy igazi őszi-téli parfüm! 🍂🍁🍃

egyedite

2018. november 1.

Nagyon finom illat, igazi dögös nőcis. Nagyon szeretem. Elég erős és tartós, vigyázni kell, mert az egész utca megérzi ha többet fújtál a kelleténél. :)

egyedite
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

itislikeacoma2

2018. október 5.

Az első drága parfüm, amit az első fizetésemből vettem. Régóta vágytam rá, egy barátnőmnek volt ez az illata, és amikor már végre a saját pénzemből gazdálkodhattam, megvettem magamnak. Ezért mindig is különleges illat lesz a számomra. Nagyon szeretem, és szerintem borzasztó egyedi, illetve én amúgy is az édes illatokat szeretem, a kávé+vanília+jázmin kombó tökéletes. Sokan a népszerűsége miatt nem szeretik, mert sok emberen érezni stb., de számomra ez semmit nem vesz le az értékéből. Az egyetlen negatív dolog amit tudok róla mondani hogy sajnos rajtam nem annyira tartós, mint amennyire szeretném :( De ettől függetlenül nagyon szeretem, boldog és egyszerre magabiztos leszek, ha ezt viselem.

itislikeacoma2
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

neakardtudnihogyki

2018. október 1.

Egy eve hasznalom a nyarat kiveve, mindenki dicseri rajtam, idegenektol kezdve baratnokig tetszetos palikig...:-))
Sokan irjak a nagy hypeot korulotte, eddig mindenki megdobbent mikor kozoltem hogy amit viselek az a Black Opium... ugy hogy akkora nagy reklam megsem veheti korbe..?!
Az en boromon extra tartos illetve a hajam rendkivul jol tartja az illatat... igaz nem is kettot fujok hanem a duplajat... reggeltol estig kitart.. parnakon at a kabatok nyakig mindenhol erzodik napok mulva is! Baratnom is hasznalta egy idoben viszont rajta teljesen maskepp alakult az illat es nem is volt ilyen tartos!

Cavalli illatok utan nala horgonyoztam le eddig rekord ideje es ugy gondolom hogy meg is talaltam a szamomra valo illatot...!!:))

neakardtudnihogyki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.