KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2017. május 4.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: sebokeri

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lixia168

2018. április 21.

Kis mintat kaptam belole az egyik rendelesem melle. Szeretem az edes illatokat,igy azt gondoltam ez is tetszeni fog de szamomra nincs olyan jo mint a Mon Paris. :)))

lixia168
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

zsizmo

2018. április 20.

Manifestót cseréltem erre, nagy reményeket fűztem hozzá, de annál nagyobb lett a csalódás. A csomagolás szuper mint mindig, de a tartalom nem igazán..mintha nem is YSL termék lenne. Hiába erős, reggel befújtam magam és pár óra alatt el is illan.

zsizmo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

marcsy2

2018. április 14.

Imádtam a termékmintát, így hát megvettem egy egész üveggel. Nagyon jó vaníliás illat...addig a három percig amíg tartós. Nagy csalódás ennyi pénzért.

marcsy2
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

barbusci

2018. április 13.

Szerelem nekem ez az illat, annyira édes, annyira jó és rajtam valahogy mégsem tömény. IMÁDOM

barbusci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

raczrenike

2018. április 11.

Parfümeriaban dolgozom, és ez az egyik parfüm a pár közül, amit nem tudok elviselni. Sajnálom, mert igazából imádom az erősebb illatokat, de ez valamiért nem.

raczrenike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

kataferenc17

2018. március 26.

Engem a csomagolás fogott meg annak idején először,de megszagolva rögtön beleszerettem, 3 éve folyamatosan ezt használom! Nagyon tartós az illata, reggeltől-estig érezni. Kevés is elég belőle, ha el akarjuk kerülni hogy too much legyen. Valóban nagyon édes az illata, szóval csak azoknak ajánlom, akik szeretik az ilyen típusú parfümöket

kataferenc17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

whitemerci

2018. március 24.

A parfüm nyitánya közvetlen kifújáskor rajtam kellemes, körtés, narancsvirágos, majd hihetetlen (rekord)gyorsasággal tömény cukorsziruppal és rengeteg vaníliával elárasztva émelyítő, tömény édességbombává változik. Mindez rövid időn belül picit szelídül, és még rövidebb időre előtérbe kerül a kávé, majd a vattacukor kicsit lágyabb formájával halványul, míg el nem tűnik teljesen. Határozottan nem az én illatom, de az üvege miatt kap 2 csillagot.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

Nagyrek

2018. március 18.

Reggeltől estig kellemesen érezhető az illata! :)

Nagyrek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Reggeltől estig kellemesen érezhető az illata! :)

Luiselotte

2018. március 18.

Expasim vette békülős ajándéknak , abból kiindulva, hogy az Opiumot szeretem.
Mikor megjelent az illat, nálam akkor is kiverte a biztosítékot, azt gondoltam, hogy a Nagyasszony Opium ezennel Végzet Asszonya lett.Háát köze sincs az eredetihez, kis kávécska, kis édesség , narancsvirág... hála az égnek cserébe nem is tartós.
Ennél sokkal többet vártam , tüzet, füstöt, lángolást, a Kelet varázsát.
Pasi kuka, a parfümöt elajándékoztam , amúgyis csak rosszkedvű lettem tőle.
Egy csillag megy az üvegnek ...amiben azt hittem varázslat lesz 😔

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

Expasim vette békülős ajándéknak , abból kiindulva, hogy az Opiumot szeretem.
Ennél sokkal többet vártam , tüzet, füstöt, lángolást, a Kelet varázsát.
Pasi kuka, a parfümöt elajándékoztam , amúgyis csak rosszkedvű lettem tőle.
Egy csillag megy az üvegnek ...amiben azt hittem varázslat lesz 😔

Sophia15151515

2018. március 12.

Ő volt az én illatom akkoriban. Anyukamtol kaptam,hozza nem illett túl harsány ez az illat neki. Ősszel jutott hozzam ez a bestia,a cigiszag elfedésére használtam,márcsak ezért is ha megérzem az illatát a legszebb és legviccesebb élményeim jutnam eszembe. Igazi dáma illat,úgyhogy akkor nem illett igazán hozzam,de most a cigi szagot már nem kell elfeldenem semmivel és ő lett az egyike azoknak a parfümöknek akiknek üveget csak azért tartottam meg hogy emlekezzek. Hűtlen használó vagyok szinte minden parfümhoz és nem kevés van,parfüm háremen van,imádtam ot kihasznaltam ra Nezek néha napján az emlékeim miatt de ennyi. Nem tértem vissza hozza pedig az egyik legtartosabb parfüm a földön.

Sophia15151515
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.