Yves Saint Laurent

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2017. május 4.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Yves Saint Laurent Black Opium EDP
Ár: 12990 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Yves Saint Laurent Black Opium replika
Ár: 1490 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Néhány fújás hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Lilu003

2019. február 17.

Édes, fűszeres, vaníliás illat, az ilyeneket kedvelem, de Ő valamiért nem lett a kedvencem. Nagyon klassz kis illat, de nem érzem annyira különlegesnek. Ettől függetlenül időnként kedvet kapok hozzá,és akkor szinte csak ezt használom. Édes illatok közül ez az a parfüm, amit bármilyen alkalomra szívesen viselek. Nagyon is szerethető illat, az üvegét pedig imádom!

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Emeren

2019. február 11.

Megkapja tőlem az 5*-ot :)
Az a helyzet, hogy megrendeltem magamnak, belefújtam a kupakba és csak valami halvány illatot éreztem! Ezután magamra fújtam, szinte semmit sem éreztem! Nagyon csalódott voltam! Nem sokkal kesőbb el kellett indulnom itthonról! Ez kb. du. 1-2 óra körül volt, este 8ra értem haza! A párom kinyitotta nekem az autó ajtaját, besétáltunk a házba és közben megjegyezte, hogy milyen finom illatom van! :) Mondtam, hogy jó az orra, mert egyáltalán nem lehet érezni semmit, pedig ez az új parfümöm! Mondta, hogy már akkor érezte, amikor kinyitotta nekem az autó ajtaját, ráadásul az autóban biztosan benne marad az illat, mert elég erős! Így kiderült, hogy csak én nem érzem! 😃
Viszont most véletlenül eltörtem a hálószobában, kiborult a szőnyegre, ennek 2 napja és még mindig elég erősen lehet érezni! 😄

Emeren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Megkapja tőlem az 5*-ot :)

FKingu

2019. február 2.

Imádom, nekem ez A parfüm :) nőies, elegáns, kicsit extra, vaníliás, de nem olyan tolakodó és tucat, mint a LVEB. Nem használom minden nap, ahhoz túl karakán.

FKingu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Parfuwoman

2019. február 1.

Up 2019. 02.01.
Nahát,eddig is tudtam ,de újra és újra szembesülök vele,mennyit számít a bőrkémia. Anyukámnak hazahoztam egy mintát ,amit a Molecule 04-hez választottam és rajta valóban előbújt a kávés jegy,míg rajtam sajnos nem érezni . Nagyon finomságos rajta ,lehet,hogy egy következő alkalomra megkapja tőlem ,ha megtetszik neki.

2 oka van, hogy nem az enyém ez a parfüm:
1. sajnos legalább naponta 4-5* érzem a metrón
2. valamitől, vagy a kávétól, vagy a pink borstól kissé irritálóvá, torokkaparóvá válik számomra, s a gyomrom kissé felkeveredik tőle.
Egyébként egy szuper minőségű illat, tartóssága és szillázsa a Mugler alkotásokhoz teszi hasonlóvá 12 óra plusz és elég csíkhúzós, amit én kifejezetten szeretnék, ha nem lenne benne valami számomra irritáló illatjegy. Abszolút megértem, hogy miért ilyen népszerű, s mivel nem kell újrafújni , s 2 fújás bőségesen elég belőle, így sokáig kitart. Mivel a legtöbb emberrel kompatibilis, így 4*

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

Up 2019. 02.01.

2 oka van, hogy nem az enyém ez a parfüm:
1. sajnos legalább naponta 4-5* érzem a metrón

Ritus33

2019. január 30.

Ez az örök ellenség! Gyenge, vaníliás - kávés illat, kifejezetten tömegillat. Pff

Ritus33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

fagas

2019. január 26.

Előre leszögezem, nem vagyok oda az édes illatokért, sőt, kifejezetten kerülöm őket még ősszel-télen is. De nagyon úgy néz ki, ezzel a parfival kivételt teszek.:-) Aprócska példányom volt belőle, 5-6 alkalomra elég, de nagyon megtetszett. Tartós is rajtam, és nagyon finom, kellemesen édeskés-kávés illat bontakozik ki. Azt hiszem, beszerzős.:-)

fagas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

pcsengi99

2019. január 24.

Megszagolva nem tetszett, de magamon nagyon kellemes illata van, nagyon szeretem.

pcsengi99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

timoca

2019. január 22.

Első fújásra azt hittem, szerelmes vagyok.. aztán enyém lett, és sajnos egyáltalán nem tartós, legalábbis rajtam. Tartósság szempontjából a CH Good Girl közelébe se ér, picit unalmasnak is találom..

timoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

silver

2019. január 18.

???
Virágos mandula fűszeres alapon, zéró kávéval. Rajtam kb. CH Good Girl, az izgi részek nélkül, osztva kettővel, takaréklángon. Semmi köze az üveghez, nagyon "edgy" meg titokzatos akar lenni, de... Nem. Amúgy kellemes illat, tényleg, nem arról van szó, hogy ne lenne az. Csak ennél többet vártam.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

???

kissagi19

2019. január 17.

Nagyon kellemes, melengető finom illat. Rajtam a kávés meleg tónusok dominálnak. Kolléganőm beleszeretett, így a mintámat nekiadtam. Rajta füszeres, bújós finomság. Szerintem az Avonos parfümökkel egy lapon sem említhető....

kissagi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.