KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

A'PIEU

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. június 28.

Kategória:   Fényvédők

• Természetes aloe vera kivonatot tartalmaz, mely hidratálja és nyugtatja a bőrt.
  • Könnyed textúrájánka köszönhetően könnyen felszívódik, használatát követően a bőr nem válik zsírossá, ragacsossá.
  • SPF45, PA+++ - erős védelmet nyújt a káros UV sugárzás ellen.
Szerkesztői kedvencek: 2016 június

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorottya96

2018. április 23.

Eddig külön fényvédőt sosem vásároltam, mert volt a primereimben. De most váltottam primert (the ordinary), amiben viszont nincs fényvédő. A gyógyszertárban nem volt olyan, amilyet szerettem volna, így körbenéztem itt-majd rákerestem ebayen és kevesebb mint 1800 Ft-ért meg is rendeltem. 1 hét alatt meg is jött, már vagy másfél hónapja használom és meg vagyok vele elégedve. Lehetne illatanyag mentes, akkor 5 csillagot érdemelne. Egyébként nem fényesedik jobban tőle az arcom, akár csak ezzel primer nélkül is nagyszerűen működik.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

timcho

2018. április 23.

Én is az itteni vélemények alapján rendeltem meg, kb. 2 hét használatot követően írom a véleményem. Sajnos kicsit későn fedeztem fel a tudatos bőrápolás témát, így a fényvédő eddig kimaradt az életemből, pedig küzdök bőrproblémákkal és bőrhibákkal, illetve lassan egy éve rendszeresen hámlasztok, de ő eddig az első fényvédőm(fényvédős alapozókat leszámítva). Az utóbbi néhány hónapban nagyon kacsintgatok Korea felé, ezért is esett rá a választásom, másrészt pedig árban kedvező terméket kerestem, ami semmi esetre sem zsírosítja az alapvetően is kombinált/zsíros bőröm. Mindezeknek nagyon is eleget tesz, sőt inkább még rásegít az alapozóm mattító hatására:))) csak ki kell várni azt az 5-7 percet, amíg felszívódik;) nem okoz pattanásokat, az illatát kellemes citrusosnak mondanám :) egészen kevés kell belőle, mert hígabb állagának köszönhetően nagyon gyorsan és könnyedén el lehet dolgozni a bőrön. Bátran ajánlom mindenkinek, zsírosabb bőrűeknek főként! :))

timcho
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

Zsaninna

2018. április 17.

Ez az első koreai fényvédő, amit az itt olvasottaknak köszönhetően vettem meg. Nekem alapvetően nagyon fehér bőröm van, ami miatt már régóta keresek/próbálgatok mindenféle itthon elérhető fényvédőt az arcomon is, de sajnos eddig nem találtam olyat, ami nem teszi zsírossá/olajossá az egész arcomat. Nagyon szeretem ezt a terméket, mert könnyű az állaga, így nagyon egyszerű felkenni, van egy kevés illata, ami nagyon kellemes és egyáltalán nem tolakodó (aminek én nagyon örülök, mert nincs tipikus "naptej illat", amire jönnek a méhek és darazsak). A csomagolása szerintem nagyon jó, a tubus nagyon praktikus, bármelyik táskámban elfér. Persze ami a lényeg, tökéletesen ellátja a feladatát, anélkül, hogy kifényesítené vagy szétszárítaná az arcom. Bár én nem szoktam sminkelni, de szerintem simán lehetne rá, mert hamar felszívódik és nem lesz ragacsos érzés utána, nem fullasztó, nem okoz pattanásokat és egyáltalán nem hagy fehér réteget a bőrön.

Zsaninna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

RenataB

2018. április 13.

Nagyon sokáig kerestem egy "mindenmentes" fényvédőt. Nagyon nehéz volt. Szempont volt még az is, hogy ne ragadjon az arcom és kukacosodjon utána az alapozó.
Ez A FÉNYVÉDŐ számomra. Hamar felszívódik, nekem egyáltalán nem hagy ragacsos érzést az arcomon, nem zsírosodik tőle a fejem. És még finom illata is van, csak épp parfüm nélkül, végre egy olyan krém amibe nem tettek, nem is értem minek bele.
Ha mindez nem elég, akkor rendkívül olcsó is emellé, szóval abszolút LEG minden tekintetben.

RenataB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Gina398

2018. március 11.

Több mint egy 1 éve használom. Hamar felszívódik és jól lehet rá sminkelni. Nem irritál. Kellemes viselet. Megóvja a bőröm a napégéstől. Remélem soha nem szüntetik meg! Nem szárít,nem fénylik tőle a bőröm. Egyszerüen tökéletes!🙂

Gina398
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Chrissy

2018. február 9.

Az illata mennyei, mandarinos-krémes. Emlékeztet egy régebben használt kozmetikumomra, de nem tudok rájönni, hogy melyikre. Élmény felkenni. Nem erős, nagyon kellemes illat. Fehér színű krém, kellemes állaggal, nem túl sűrű, nem túl híg. Könnyű eloszlatni, gyorsan felszívódik, maradéktalanul, színtelenül. Nehezebb krémre kenve ragacsos tud maradni, ki kell tapasztalni mivel jó. Szérum is elég alá különben, nem szárít ugyanis. Felkenés után sem lesz vadul matt, természetes összhatást ad. Se nem matt, se nem fényes. Pont jó. Sminkelni is kiválóan lehet rá, eddig nekem nem kukacosodott rajta egyik alapozóm sem. Összességében ez egy nagyon nagyon jó fényvédő, minden tekintetben: a kiszerelése is kényelmes, az illata finom, az állaga szuper, a hatása is rendben - nem szárít, nem zsíros, az összetevők szépek, nem drága és magas fényvédelmet biztosít. Nálam abszolút minden igényt kielégít.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Miaaa29

2018. január 27.

Hamar beszívódik, kellemes illata van, viszont szemkörnyékre kenve nekem nem igazán vált be. Kukacosodik a korrektor rajta (Maybelline fit me). Lehet nincsenek egymással jóban, más korrektorral még nem próbáltam. Ettől függetlenül elégedett vagyok vele!

Miaaa29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

svekits

2017. november 18.

Sűrű krém, de a bőrön észrevehetetlen. Nem nehéz, nem hagy fehér réteget sem maga után. 1-2 perc után beszívódik és nem fénylik, nem ragad simán mehet rá a smink. Nem okozott komedókat sem, egyedül a picit erősebb illata zavar, de hozzá lehet szokni, abszolút az egyik legjobb és legkényelemesebb fényvédő, amit eddig kipróbáltam.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Vicus

2017. november 18.

Rövid ideje használom, 1-2 hete, de eddig egyszerűen tökéletes! Azt kívánom bárcsak előbb megismertem volna az ilyen és ehhez hasonló krémeket, nem pedig a hazai kínálattal jártam volna pórul újra és újra. Ez állagra olyan, mint egy szuper hidratáló krém nagyon finom naptejes illattal. Nagyon könnyen el lehet oszlatni a bőrön, és sminkalapnak is tökéletes, mostanában nem is használok már primert. Bár részben azért, mert ez alá teszek Mizon ultra suboon krémet, és 3. rétegnek a primer tuti sok lenne :) Viszont ez a krém is tökéletes alapozó alá. Nagyon szeretem, újra fogom vásárolni. (Nyomatékosítani szeretném, hogy mennyire gyenge a hazai kínálat ilyen téren, ha csak az ember lánya nem tud kifizetni 5-10 ezer forintokat gyógyszertári termékekre - én nem tudok. Részben ez az oka, hogy nyáron nem mindig használtam napvédőt arcra. :()

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Sisszy

2017. november 7.

Imádtam ezt a fényvédőt. Könnyed állagú, nem hagy fehér réteget és picit hidratál is. Sminkelni is egyszerűen lehet rá. Szerintem árban is nagyon kedvező, mindenképpen újraveszem.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.