KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

A'PIEU

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. június 28.

Kategória:   Fényvédők

• Természetes aloe vera kivonatot tartalmaz, mely hidratálja és nyugtatja a bőrt.
  • Könnyed textúrájánka köszönhetően könnyen felszívódik, használatát követően a bőr nem válik zsírossá, ragacsossá.
  • SPF45, PA+++ - erős védelmet nyújt a káros UV sugárzás ellen.
Szerkesztői kedvencek: 2016 június

lianex

2018. július 7.

Kár, hogy nem lehet fél csillagot adni. A négy kevés, az öt nem egészen igaz. Nagyon jó napvédő krém, nem bántja az érzékeny bőrömet, de annyira fénylik tőle az arcom, hogy a mattító púder kötelező hozzá - ezért vontam volna le a fél csillagot. A Bioderma Photoderm helyett idén ezt fogom használni, mert fele annyiba került és ugyanolyan jó.

lianex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 7.

Petravagyok

2018. július 5.

Az itteni velemenyek alapjan vettem meg, eddig a bioderma 15 spfes hidratalojat hasznaltam. Igazak a hirek, tenyleg tokeletes ez a krem nyarra:) Szep, minimal kiszereles, konnyu adagolo, konnyen kenheto es felszivodo, jo smink alap.

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

agen

2018. július 2.

Pár éve már nagyon figyelek az arcom fényvédelmére, ezalatt több terméket kipróbáltam, de amióta őt ismerem, már nem akarok kísérletezni. Semmi többet nem várok egy fényvédőtől, hamar beszívódik, kellemes illat, nem ragad, lehet rá sminkelni, az ára is nagyon baráti. Nincs is ezen mit ragozni :)

agen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. június 28.

Itteni vélemények alapján rendeltem meg eBay-ről és nagyon meglepődtem, hogy ez a krém ennyire jó. Először az arcomon és a nyakamon próbáltam ki. Fantasztikus az illata, gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Tuti újra fogom venni. De először ki kell próbálnom a görögdinnyés 45 faktoros zselét. ☺

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 28.

rose

2018. június 23.

Évek óta keresem a tökéletes fényvédőt, de eddig teljes kudarc volt. A fizikai fényvédőket nem bírja a bőröm, így végül emellett döntöttem, és azóta többször újravettem a 100 ml-s kiszerelést. Az első két hétben minden reggel gyanakodva néztem a tükörbe, hogy milyen katasztrófát okozhatott, de eddig tökéletes: azonnal beszívódik, nem fénylik, és ami a legfontosabb, egyáltalán nem érzem, hogy a bőrömön van. Mióta ezt használnom, a sminkem is sokkal tartósabb, így nem csak hogy abszolút betartja, amit ígér, de még túl is teljesíti. :)

rose
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

csill87

2018. június 23.

Meglepően minőségi cucc ilyen áron. Amit a legjobban szeretek benne, az az,hogy könnyű viselet, egyáltalán nem érzem hogy rajtam van, miután felkenem, ami a legtöbb itthoni fényvédőről nem mondható el. De ezt nagyon kellemes használni. Ráadásul olcsó is, és érzékeny bőrre is tökéletes választás

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

orsheee

2018. június 17.

Az itteni javaslatok alapján vettem meg. Nagyon szeretem, gyorsan beszívódik, kicsi citrusos illata hamar eltűnik és nem hagy nyomot. Igaz, hogy
.kifényesedik egy pár óra után, de ez orvosolható. Nekem nyárra bőven elég, és mivel sokat vagyok a szabadban szükséges is nap mint nap.

orsheee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Villango

2018. június 16.

Nagyon jó kis fényvédő, de az én bőrömre nem tökéletes. vízhiányos zsíros a bőröm, és a fényvédő és az alapozó - mivel éjjel nappal télen nyáron hámlasztok - olyanok nálam mint az ikertestvérek, folyton együtt.
Kétféle alapozót használok, Bobbi BB krémjét és a Yamuna ásványi poralapozóját. Mindkettővel csak kevés ideig kompatibilis, hamar átfénylik, gyakran kell transzparens púderrel átmenni az arcomon. nekem ez túl macerás.
Amúgy tényleg nagyon szeretnivaló, véd és könnyen felszívódik, nem hagy fehéres réteget.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Ilcsike1121

2018. június 14.

Nagyon hamar beszívódik, amit sosem tapasztaltam még fényvédőnél, így elég kellemes meglepetés ért. :) Igazi nyári friss illata van, az ára is korrekt, most jön a 2. tubus. :)

Ilcsike1121
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

agoca

2018. június 6.

1 hónapja használom a terméket. Az állaga könnyed, de nem vizes, pont jó. Hamar beszívódik, kellemes az illata (van egy kicsi neki), nem hagy viaszréteget a bőrön, fehérségnek nyoma sincs. Kicsit talán még szebbé is teszi, kellemes bőrfénnyel. Sminkelni nagyon könnyen lehet rá, nem folyik-csúszkál rajta semmi, a primer funkciót is tudja. (persze előtte hidratálok) Én a szemkörnyékre is rakom, mert ott is vannak elszineződéseim, s ott is működik smink tekintetében.
Ami negatív, h 1-2 óra alatt átfényesedik, ezért kell mattítatni, de nem úgy mint más arcra való fényvédőnél. A másik negatívum a hatása:nem vagyok biztos benne, hogy egy strandolós napot kibírna elszineződés nélkül a bőröm. Irodába, városba, otthonra - amikor nem órákon keresztül éri a fény a bőrömet O.K. Nyaraláskor, strandoláskor marad a Bioderma Photoderm 50+ dry touch - akkor minimál sminket nyomok - csak a lelkem miatt.

agoca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.