Alcon

Ár:   3550 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Lipid alapú lubrikáló szemcsepp, amely a szemszárazság kezelésére szolgál. Megnedvesíti a szem felszínét, pótolja és stabilizálja a könnyfilm lipidrétegét és csökkenti a túlzott mértékű könnyfilm-párolgást. Hhosszan tartó megkönnyebbülést hoz a szemszárazság tüneteire, így enyhíti az égő érzést és az irritációt.

Steril oldat, amely propilén-glikolt, hidroxipropil-guart, ásványi olajat, dimirisztoil-foszfatidil-glicerint, polioxil (40)-sztearátot, szorbitán-trisztearátot, bórsavat, szorbitot, dinátrium-edeátot, és 0,001% Polikvaternium-1 tartósítószert tartalmaz.

Juliette Cavill

2019. július 11.

Kb két hete használom, mert minden eddigi szemcseppet megszokott a szemem egy idő után. Egyelőre nagyon jól enyhíti az égő érzést és hidratál. Külön jó, hogy 30 fokig tárolható és nem kell a hűtőt keresgélni utazás meg munka során.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Lisa100

2019. február 7.

Most jöttem a szemorvostól. Évekig vizes alapú szemcseppet használtam egy másik orvos javaslatára, had ne mondjam ezek mellett is milyen volt a szemem esténként, sőt már délelőtt is. Mint aki egész nap sír és álmos. Borzasztó érzés, úgy érzem fáradt vagyok, pedig a testem nem az, de mégis a szem valahogy ezt üzeni az agynak...és ááá, kimerítő.
Most az orvos alaposan megvizsgált és maga a zsírozás hiányzik, tehát a lipid alapú szemcseppek jók erre. Szóval mindenki menjen orvoshoz és derítsétek ki pontosan mi a gond. Ezt a Systane Balance-ot most megvettem, remélem update-kor tudom majd dícsérni.

Update: 5 hónap utàn, napi 2 x cseppentve pont semmire nem jó 😣😣😣😣😣 Sajnos nem jött be, eddig semmi lubrikàló termék sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Amadea

2018. január 17.

Sajnos nem vált be, egyáltalán nem enyhítette a szárazságot, ennyi erővel vízzel is locspocsolhattam volna. A 0.4%-os Vizolra váltottam, sokkal ideálisabb szemcsepp a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

anniiee

2018. január 2.

Nekem sajnos semmit nem csinált, pénzkidobás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 2.

Nekem sajnos semmit nem csinált, pénzkidobás volt.

Airin

2016. december 25.

Ez vált be a lencséhez! Árban nem a legolcsóbb,amit sajnálok,mert mindig nem engedhetném meg magamnak. Vettem olcsóbb szemcseppet is már,de azok nem váltak be,azonnal égett,csípett a szemem. Így ennél maradok. Az ár miatt nem kapja meg a max csillagot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

monike

2016. január 8.

A legjobb szemcsepp! Évekig szenvedtem a fáradt-száraz szememmel, szörnyű vörös volt már délelőtt is... Az agyon reklámozott Visine nekem semmit nem ért; aztán szerencsére kipróbáltam ezt a szemcseppet, és egy megváltás volt! Igaz, hogy drága de sokat javít az ember komfort érzetén!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 8.

86csilla21

2015. április 28.

Alapjáraton szeretem a Systane szemcseppeket, de ez valahogy nem jött be, az eredetit jobban szerettem. Mindig van szemcsepp a táskámban, jó hogy fél évig elég, de az árát is megkérik rendesen. valahogy 4000 környékén vettem. 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

dobolank

Korcsoport: >54
2014. február 21.

Ez a legjobb szemcsepp szemszárazságra, és az még hab a tortán, hogy nem kell hűtőben tartani, hogy ne romoljon el, vihetjük magunkkal mindenfelé...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 21.

ilendi92

2013. október 29.

A Systane ultrában való csalódásom után kétkedve álltam ehhez a szemcsepphez, de olvasva a kommenteket gondoltam megér egy próbát. Sajnos a bal szemem állandó szárazsága miatt mindig kell, hogy legyen nálam műkönny. Ez a szemcsepp szépen leviszi a piroságott és megnyugtatja a szemem, viszont nekem nem nedvesít eléggé, ezért mellette nedvesítésre másik terméket használok. De megéri az árát, mert fél évig jó és nekem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

agi.greendaygirl

2013. szeptember 27.

a tears naturale szemcseppnél olvashatjátok, hogy jártam vele... A szemorvos azt mondta, a gyulladás amit okozott tulajdon képpen egy brutális allergiás reakció. Ezt cseppentette a szemembe, amitől azonnal kb. feleannyira volt vörös a szemem, mint volt. Megvettem, 3250 Ft-ért, azt mondta, amíg el nem múlik, napi 3x cseppentsek. Később is használhatom, de nekem azt javasolta, hogy inkább csak éjszakára, és amikor bent van a kontaktlencse ne használjam.
Elégedett vagyok ezzel a termékkel, tényleg nagyon jól nyugtatja a szemet, nedvesítés szempontjából átlagos, de nekem nem is erre kell ( amúgy nedvesítésre nekem egyik systane sem vált be igazán)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.