Alcon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Klinikailag bizonyították, hogy a Systane® szemcsepp csökkenti az száraz szem tüneteit. Kontaktlencse viselés közben nem használható, csak előtte vagy utána.

Összetevők: Polietilén-Glikol 400,  Polietilén-Glikol,  Propylene Glycol,  Hidroxipropil-Guar,  Bórsav, Kalcium-Klorid,  Magnézium-Klorid,  Kálium-Klorid,  Nátrium-Klorid,  Zink-Klorid,  Polyquad(R) (Polidronium-Klorid), Tartósítószer

Samantha

2019. július 24.

Propilén glikolt tartalmaz. Egy ártalmas összetevőt! Mit keres ez egs szemcseppben?
Előhozta az ekcémát az arcomon! AZ ARCOMON!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 24.

Előhozta az ekcémát az arcomon! AZ ARCOMON!

ehilda

2017. január 11.

Nekem is nagyon száraz szokott lenni a szemem sokat, kontaktlencsét is használok, de télen szemüveget, de akkor is szárad a szemem. Több szemcseppet is kipróbáltam már volt olyan ami semmit nem ért, mekem ez a legjobb minőség. Az alconnak kiváló termékei vannak, a kontaktlencse folyadékból is szintén alconost használok már legalább 10 éve. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

senskin

2015. augusztus 19.

Hát szerintem nem sokat ér. Műkönnyet kellene használnom, de nem jó. Ha kontaklencse folyadékot csepegtetek a szemembe az sokkal többet ér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

86csilla21

2015. április 28.

NAgyon szeretem. Mindig van egy systane szemcsepp a táskámban, most hútlen lettem hozzá és kipróbáltam a balancot de az nem tetszik annyira, valahogy nekem nem nedvesít eléggé. Viszont ezt nagyon szeretem. Tény, hogy drága, de fél évig jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

tika

2015. február 17.

Nagyon bevált! Megéri az árát, többször újravásároltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Nagyon bevált! Megéri az árát, többször újravásároltam.

happyend

2013. március 10.

Gyógyszertárban direkt kontaktlencse viseléshez kaptam ezt a folyadékot és eddig bevált. Reggel és este, néha dél körül cseppentek a szemgödörbe, nem a lencsére, ha szükséges és kevésbé pirosodik a tőle szemem nap végére. Ráadásul 6 hónapig jó felbontás után, így nekem jobban megéri, mint ha 2-3 havonta dobálom ki a Visine-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

agi.greendaygirl

2013. február 18.

kicsit dárga, mármint ha nem neten rendeli az ember, én nem olvastam ezekszerint, hogy nem szabad lencsével cseppenteni, és úgy használtam, de nem volt bajom tőle semmi. jó volt a szememnek, szerettem, de kipróbáltam az aquify-t és az is legalább ennyire bevált, ha nem jobban..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.