Alcon

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2015. március 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Hatékony terápiát kínál, és egyedülállóan intelligens formulájának köszönhetően kiterjesztett védelmert nyújt szemeinek. Kontaktlencse viselés közben nem használható, csak előtte vagy utána.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cattitude

2020. június 10.

nem rossz szerintem, nekem a szemszárazságot szépen kezeli. naponta többször is csepegtetek bele, ha úgy van. volt már, hogy az egyik szemem fehérje teljesen vörös lett, annyira bevérzett. 2 nap alatt meggyógyult, nemtom, mennyit tett hozzá, de a kellemetlen érzésen sokat segített, pedig már majdnem vettem rá Visine-t. sokáig használható, viszont drága egy kicsit.

update: leváltottam, amióta megműtötték a szemem, csak tartósítószermentes műkönnyet használok. azóta visszasírom kicsit, egyelőre egy olyat se találtam, ami tényleg hatékony ÉS a cseppentője is normális...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

fokyandi

2020. június 8.

Jó kis szemcsepp, nekem 1-1 csepp/szem elég volt. Naponta egyszer - kétszer használtam. Kontaktlencsével is jól működött.
Kettő problémám volt vele:
1. Munkahelyen sajnos macerás volt használni, mert ha a ventilátor vagy légkondi kiszárította nem mindig tudtam tükör közelébe menni, hogy a szemembe cseppentsek. Anélkül pedig nem ment.
2. Felbontás után fél évig szabad használni, de nekem sosem fogyott el ennyi idő alatt, így nem volt gazdaságos.
Mostanában inkább a spray változatokat használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 8.

Kettő problémám volt vele:
Mostanában inkább a spray változatokat használom.

BeesWorld

2020. június 8.

Nekem csípi a szemem, amúgy elég drága, szerintem 3500 körül kaptam gyógyszertárba. Egyelőre nem veszek másikat, picit érzem a nyugtató hatást, és nincs összehasonlítási alapom másikkal. A csípés miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

mjenni

2019. szeptember 3.

Ha fáradt, száraz a szemem vagy épp lencsét viselek, tökéletes. Lehet olcsóbban is kapni biztos jót, de mire kipróbálgatom őket, ugyanúgy elköltöm az árát :) Nekem bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

balogh.andrea

2019. január 16.

Idestova +/- 24 éve lettem szemüveges, és kb. 16 éven át hordtam kontaktlencsét, gyakorlatilag folyamatosan. (Tavaly aztán megműttettem végül a szemem, mert már a hócipőm tele volt a folyamatos cirkuszolással a lencsével, a szemem sem viselte már jól, szóval szerettem volna pontot tenni az ügy végére.) Ezen idő alatt, legalább 30 féle szemcseppet/-gélt/-sprayt stb. kipróbáltam, és meggyőződéssel mondom, hogy számomra ő a legjobb mind között – szemüveghez, lencséhez, a műtét után, ha fáradt a szemem, ha kifújja a szél, ha bántja a neon/monitor.. Párszor elcsábít egy-egy másik termék, de mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Lizi2

2019. január 16.

Lassan egy hónapja használom, első szemcseppem. Elég drága sajnos és én is azt érzem, hogy nem tart túl sokáig. Főleg lencséhez de azt még most próbálgatom. Cseppentés után rövid ideig homályos látás, de annyira nrm zavaró. Egynek nem rossz, de lehet van ennél jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

amarie84

2018. június 1.

Fél éve használom, lézeres szemműtét után javasolták a használatát. Tulajdonképpen nem rossz, de rövid ideig tart a hatása, iszonyú vastag filmréteget képez a szempilláimon és újabban már a szemem környékét is irritálja... azt hiszem, ideje más alternatíva után néznem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

foxgirl

2017. július 3.

Éppen ez volt akciós a patikában, ezért vettem meg. Könnyű volt használni, nagyon gyors hatású készítmény. Meg vagyok vele elégedve, de nem szívesen fizetnék érte 3000 Ft-ot, ezért olcsóbb alternatíva után néztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Emike

2017. június 6.

Sokáig ezt a szemcseppet használtam, de mikor legutóbb több mint 3500 ft-ot fizettem érte, másik alternatíva után néztem.
Egyébként amíg használtam, teljesen meg voltam vele elégedve, éreztem a nedvesítő hatását, és semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.
Előnye még hogy a többi csepphez képest, hogy tovább eláll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Előnye még hogy a többi csepphez képest, hogy tovább eláll.

Pocakne1995

2017. május 28.

Én szemműtét után kaptam, ha esetleg kiszáradna a szemem. Antibiotikumos szemcsepp mellett használom, napi 1x minimum. Sajna csak a cseppentés után fél óráig érzem a hatását. Kicsit homályos utána a látás pár másodpercig. :( Ez sokáig eláll azért vettem, de ha újravehetném, valószínűleg nem ő lenne az. 2800 Ft ezért rablás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.

Sorbitol h 1 1

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.