Allergan

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, az összetevőket feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A Refresh műkönny azonnal megnyugtat és hosszantartó komfortot biztosít minden kontaktlencse viselőnek. Az egyedülálló összetétel enyhíti a por, a vakító fény, pollen, légszennyezés, vagy a túlterheltség következtében fellépő szemszárazságot, irritációt és kellemesebbé teszi a lencseviselést egész napra.

Lézeres szemműtét után is alkalmazható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vivi629

2020. október 21.

A hatását szeretem, kontaktlencsével is használható, nyugtatta az irritált szememet. Viszont mivel én nem használom folyamatosan, nagy pazarlás, hogy 3 havonta cserélni kell. Emiatt nem szívesen veszem, inkább az egy adagos kis fiolákat preferálom. Ár-érték arányban nem megérős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Dicci

2020. szeptember 21.

Gyógyszertárban ajánlották...sokáig míg kontaktlencsét viseltem nem tudtam mitől viszket a szemem, hát ez a kis csepp volt a bűnös, emelett semmit nem használt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

LoraBangs

2019. október 1.

Szemműtét után használtam, mert ezt ajánlották, a műtét után fél évvel már éreztem, hogy sokkal jobban szárít, mint hidratál. Illetve kicsit besárgítja a szemem fehér részét. Ha más szemcseppet használok nem érzem azt, (fél órával a cseppentés után ismét száraz). Többször újravettem, mert ezt írták fel, de sokal olcsóbb és jobb termékek vannak a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

boni04

2019. május 17.

2015.05.20: Már sok mindent kipróbáltam, az itteni vélemények hatására választottam most ezt. Egyenlőre kiemelkedően jól teljesít, nem száradt ki a szemem, és ez az első, ami egyáltalán nem csíp cseppentéskor!

Szóval, csoda!

UPDATE: Sajnos begyulladt a szemem, így kontaktlencsa-mentes napokat tartok, amihez vásároltam egy szemcseppet. Ami ennél olcsóbb volt( én barom), és 6 hónapig felhasználható, gondoltam milyen jópofa.. Nos, minden cseppentésnél szétmarta a szemem, így szó szerint visszasírom a refresht :)

Többé nem leszek hűtlen hozzá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Szóval, csoda!

Többé nem leszek hűtlen hozzá!

punkyorange

2018. december 5.

Kontaktlencse mellé kerestem szemcseppet, általában ezt ajánlják a patikákban. Pár éve már próbáltam, úgy rémlett, hogy nem tetszett, de gondoltam teszek vele még egy próbát. Csepegtetés után 1-2 percig "hat", de utána még a korábbinál is jobban száraznak érzem a szemeimet. Egyelőre maradok a Visinnél, ami elvileg nem használható kontaktlencséhez, de semmi problémát nem tapasztaltam még vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

bizsuka

2018. szeptember 19.

Hát tulajdonképpen meg vagyok elégedve vele, nem egy csodaszer, de jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Hát tulajdonképpen meg vagyok elégedve vele, nem egy csodaszer, de jó.

doris92

2018. január 26.

Nekem sajnos nem vált be. :( Egy pár percig érzem a hatását, aztán ugyanolyan, mint volt. Kontaktlencse és anélkül is teszteltem, sajnos sehogyan sem jó nekem, úgy látszik extra érzékenyek a szemeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Vikcsy

2017. szeptember 18.

Kontaktlencsés lettem és már előtte is éreztem, hogy brutálisan száraz a szemem (ezt a szemdoktor is megerősítette) patikában ezt ajánlották amit lencsével együtt lehet használni "és hatásos is". Számomra nem igazán megfelelő, miután cseppentek 3 perc múlva megint érzem a szárazságot. :/ Kénytelen vagyok többször cseppenteni a szemembe 1 nap, mert brutálisan sokat kell pislognom.. Szeritem még kifogok próbálni 2-3 fajta szemcseppet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Incuss

2017. augusztus 8.

Elhasználtam,és ez sem jobb a többi szemcseppnél.Valahogy ugyanolyan száraz a szemem a használatot követően 5 percen belül. Az ára nem rossz viszont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Szancsa

2017. július 1.

Mivel ahogy bejött a napsütéses idő, elkezdett száradni a szeme, fájt és a kontaklencse használata is kellemetlenséggel járt. Ezt ajánlották a patikába. Meglepő módon jól nedvesíti a szemet és nekem a lágy kontaklencsém mellé remek kiegészítő. Nem irritálja a szemet. Egész napos lencse használat és a számítógépes munka után felüdülés a szemnek 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.