almost 1.618

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   márkabolt, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2021. június 30.

Lelőhely:   márkabolt, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ebbe a könnyed formulába olyan antioxidáns elemeket emeltünk bele, amelyek segítik, erősen kötőszövetet, és aktívan harcolnak a bőrt ért kedvezőtlen környezetei hatásokkal szemben. Struktúráját illetően igyekeztünk egy olyan textúrát megteremteni, amely a bőr könnyen magába szippant, és beépíthető szérumozás után, vagy fényvédő és smink alá is.

Főbb hatóanyagai:

• Etil-aszkorbát , stabil C-vitamin származék, multifunkcionális összetevő: hat a kollagéntermelésre, vitalizálásra és kiválóan kezeli az aknék bőrállapotot.
  • E-vitamin : egy zsíroldható bőrvitaminok közöl, amelyek a bőr lipofil részében találhatók, erősen és stabilizálva más antioxidáns összetevőket is tartalmaznak, és másképpen akadálymentesen működnek.
  • Ferulinsav : növényi forrásból származó fenol, amely szintén az egyik legjobb természetben előforduló antioxidáns, főként a napfény okozta károkat enyhíti bőrünkben

Csobanka

2022. május 3.

Kicsit csalódtam mert ez egy szérum, amit nem nagyon lehet önmagában használni. Bízom benne, hogy hosszútávű és antioxidáns hatása jót tesz de nem tapasztaltam a termék használatától semmilyen jobb vagy rosszabb megjelenést, mint a sima g&g hialuron szérumtól vagy niacinamidtól. Pénz kidobásnak nem mondanám de újra sem tervezem venni. Amúgy jók az összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

kunzsuzsi

2022. április 20.

Kétlaki életem egyik színhelyén ez a reggeli antioxidánsom. Nagyon megszerettem, fényvédő alá remek állaga van, utána nagyon könnyű eloszlatni a napvédelmet az arcomon. Kellemes (kicsit gyógynövényekre emlkeztető) illata van, amitől eleinte tartottam, hogy mi lesz a bőrömmel, de egyáltalán nem irritált. Nagyon megszerettem és tuti, hogy állandó lakó lesz a fürdőszobámban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

SzaboMoni92

2022. február 6.

Egy ideje szemeztem már a márkával, de megmondom őszintén, egy kicsit drágálltam, teljesen jól megvoltam a GG termékekkel, de nem bírtam magammal, és haza jött velem véletlenül 🙄 Életem egyik legjobb döntésének ígérkezik! Imádom! Soha de soha semmi nem volt még ennyire matt az arcomon! Nagyon nagyon zsíros bőrű vagyok és mindentől is csillog a fejem, hiába hazudják azt, hogy zsíros bőrre való és matt és extra könnyű formula, az én bőrömön semmi nem működik. Annyira nagyon boldog vagyok ettől, hogy még a szagát is tolerálom cserébe, ami számomra nem túl kellemes, de őszintén nem érdekel, ha hosszú távon is ennyire hozza majd a szintet. Néhány hét múlva updatelek, ha valami változik, de egyelőre megy az 5 csillag, de csak azért, mert nem lehet 10-et adni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

vidazs93

2021. december 30.

UPDATE: Elhasználtam, kellemes volt, de különösebb hatását nem tapasztaltam. Most a Geek and Gorgeous C vitaminjára váltottam, ugyanezek az aktív hatóanyagok, csak nagyob koncentrációban, és az ára is kedvezőbb. Hátha azzal nagyobb sikerem lesz.

Szimpatikus az összetétel, hosszabb távú hatása majd kiderül, hogy mennyire hasznos :) a használata kényelmes, én egy pumpányit el tudok kenni az arcomon és a nyakam egy részén, könnyen beszívódik, reggeli rutin részeként a fényvédő előtt használom, és nem kukacosodik rajta. Az illata kicsit erős, de legalább nem extra illatanyag okozza. Mattító hatását is némiképp érezni, főleg ha nincs túl meleg (akkor meg valószínűleg mástól se lennék teljesen matt...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

bibogi23

2021. szeptember 17.

Én nagyon szeretem ezt a terméket,hosszabb távú hatásárol még nem tudok véleményt mondani!De nagyon jó allagú kicsit krémes fluid,könnyen fleszívódik,a reggeli gyors arcápolási rutinom része!Simán tudok még rá akár szérumot is használni!Hidratáló és fényvédő is simán mehet abszolút nem hagy zsíros érzetet!Azzal egyet értek hogy jó lenne tudni a pontos c vitamin tartalmát,ezét r csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Purnima

2021. szeptember 16.

Nyárra krém helyett szerettem volna egy könnyű fluidot, de ez inkább liquid. Az illata nagyon finom, állaga túl híg és ha nem kenegeted el percekig, akkor fehér nyomot hagy a bőrön, mattító hatása nálam kb.2 óriág tart. De ami a legrosszabb, hogy minden létező hámlasztóval összevesznek. 12 órás különbséggel is, ha hámlasztó után másnap reggel felkenem ezt a fluidot úgy nézek ki 5 perc múlva, mint aki darázsfészekbe nyúlt. 3x is teszteltem. Roppant kellemetlen és érthetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Októberi Lány

2021. július 3.

C-vitamin tartalmát jó lenne tudni (százalékosan)...
Első használat utáni vélemény, még finomítok később rajta:
Először is, a csomagolása egész jó. Fénytől valamennyire védő barna üveg, praktikus pumpás adagoló. Hiányolom a tárolási hőfokra tett javaslatot, de azért én hűtőbe tettem.
Az állaga tényleg folyós, egy átlagos szérum és egy könnyű hidratáló krém között valahol félúton. Színe majdnem fehér, halvány rózsaszínű derengéssel.
Illata.. a gyártó szerint a szilvamagolaj miatt marcipános (van valahol töményen ilyen olajom, na az vadul marcipán illatú), de nekem ha nem mondják előre, én nem érezném ki belőle, mert ugyanis valamiért jázmin vagy gyöngyvirág vagy valami ilyesmi szaga van, de nem is kicsit. Felkenés után persze, a leglustább szervünk, az orr egy idő után nem érzi, de mások gondolom igen, főleg közelről...
Beszívódik, valóban hamar, totál matt nem leszel tőle, de ez nem is elvárás részemről, és nem fénylik. Bátor voltam, és rögtön reggel, első rétegnek felkentem. Utána nappali krém (valamennyire szilikonos), kémiai fényvédő és alapozó... nem lett kukacos az eredmény, szóval egészen jól működött az elképzelés.
Hogy maga a cucc milyen hatással lesz a bőrömre, nyilván később fog kiderülni, egyelőre a nap közbeni enyhe átfényesedést nem látszik rontani, csak a szokásos “mennyiséget” vettem észre.
A 30 ml viszonylag kevésnek látszik, szemmel láthatóan is fogy rendesen. A teljes arcomra és kicsit a nyakamra (annak felső kis részére, ami még szerintem az arcbőrömmel azonos törődést igényel) összesen 4 teljes pumpányit kentem egy alkalommal, mondjuk az is igaz, hogy én hajlamos vagyok mindenből sokat használni.
Összességében tehát eddig nem rossz, de ez az erős szag nehezen hagyható figyelmen kívül, így legyen egy kezdeti 4 csillag, pár hét múlva plusz vagy mínusz irányba is mozdulhat a véleményem persze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

C-vitamin tartalmát jó lenne tudni (százalékosan)...
Első használat utáni vélemény, még finomítok később rajta:

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Squalane eo 1 0