Alterra

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2014. június 23.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

nikk00

2020. április 4.

Sok ajakápolót kipróbáltam már, így van viszonyítási alapom. Biztos ti is tapasztaltátok már, hogy néhány rúzs és ajakápoló használatakor egyszerűen érzi az ember, hogy "ott van". Ez a termék is ilyen, ami engem kicsit zavar, így ezt akkor szoktam használni, amikor éppen nincs más a kezem ügyében. Ezt leszámítva jól és viszonylag hosszantartóan hidratál. Az ára is kedvező, bár ebben az árkategóriában szerintem is jobb az Alverde körömvirágos ajakápolója.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

Indira

2020. február 23.

Nekem hétköznapra tökéletes, elég krémes, és fent marad egy ideig, illata íze szinte nincs. Ár-érték arányban abszolút nyerő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 23.

szilvia.bano

2020. február 6.

Ár-érték arányban nem rossz, zsíros vagy ragacsos érzetet nem hagy maga után, egészen jól hidratál, de a hidegebb hónapokban nem elég. A Nuxe Reve De Miel tégelyes ajakápolót használom régóta, amit imádok, annak persze közelébe se jön, nemrég viszont kipróbáltam az Alverde körömvirágos ajakápolót, ami egyébként még ennél is olcsóbb és azt kell mondjam, az jobban hidratál, mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Bellana

2020. február 1.

Nagy kedvenc, már évek óta veszem újra, nagyon szépen hidratál és ápol, naponta jópárszor kenem, mivel sajnos rágcsálom a szám, nálam ezért is plusz, hogyha véletlen sebes lesz se csípi vagy kellemetlen az ajkamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Krisz86

2019. december 13.

Rengeteg ajakápolót kipróbáltam már és az összes közül ez vezeti a ranglistát.. Amikor a szél kifújta a számat egy nap alatt rendbe rakta..Hidratál,puhítja az ajkaimat és nem kell 100x újra kenni,mint a nagy neves Labellonál volt..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Calanques

2019. november 17.

Ez maga a tökély, simán jobb, mint a labello. Kb évente kell újravenni, eddig mindig szerencsém volt és pont akciósan kaptam meg. Megfázós időszakban a sebes orrom hipergyorsan regenerálja. Meggyőző az összetétele is. Ritkán használok rúzst, de az alá is teszek nagyon vékonyan és finoman összedolgozom vele, így tuti hidratált marad az ajkam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

NyBetti

2019. november 15.

Leárazva 220 HUF körüli áron vettem, annyiért ajándék. Kicsit vastag réteget hagy az ajkakon, inkább éjjelre használom, de nagyon bevált. Tuti újraveszem ha elfogy!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Malachite

2019. október 3.

Mindent elmondtak már előttem. Kevésbé csúszik mint az Alverde körömvirágosa, balzsamos, kellemes, a rúzzsal nem veszik össze, kitűnően hidratál. Orr-száj közé, orr köré is ezt szoktam kenni éjszakára. Filléres jóság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Krtek1

2019. október 3.

Rossmannban vettem akciósan egy nap, amikor nagyon nem bírta már az ajkam a hideget. Nekem inkább ül az ajkakon, ellenben nem kellemetlen viselet. Estére használom el, mert nappal hamar elmászik. Egynek teljesen jó, de nekem személy szerint kicsit sok az ára tekintve, hogy +100 forintért kaphatok egy primust. Akciósan rendben van, de akkor venném újra, ha tényleg nem lenne elérhető gyógyszertár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

ZANNAH

2019. szeptember 9.

Akciósan vettem a Rossmann-ba ,próbáltam drágábbat is ,de ez jól bevált és az ára most % 199 Ft ,érdemes megpróbálni ,mert jó hidratál,kedvenc darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract