Alterra

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2014. június 23.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Lilluc

2019. március 14.

Itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam.
Jó érzés használni, a 3 éves kislányomnak is ilyet vettem, állandóan kenegeti a száját. :)
A legtöbb ajakápolóban azt nem szeretem, hogy lefolyik a számról és folyamatosan azt érzem, hogy le akarom törölni. Hát ennél nincs ilyen problémám.

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam.

Tavasz tündér

2019. február 4.

Nekem most az őszi, téli időszakban a kedvenc ajakápolóm lett. Örülök hogy kipróbáltam, igazi megváltás volt a kiszáradt ajkaimnak , újra fogom vásárolni. Hoszantartó hidratálást, ápolást nyújt, nem kell állandóan újra kenegetni. Szépen beszívódik, nem hagy olyan viaszos réteget a számon. Olvastam többen emlegették az alverdés körömvirágos ajakápolót. Én is azt használtam, de kipróbáltam ezt a terméket és sokkal jobban teljesített nálam. Könnyedebb az állaga, hamarabb beszívódik és jóval olajosabb a formula. Az illata is tetszik és nem utolsó sorban szép az összetevő listája, az ára pedig nagyon kedvező. Csak ajánlani tudom!

Tavasz tündér
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 4.

Adribogyi

2019. február 1.

Nekem egy kicsit zsíros, nehéz az állaga, ezért nem is nagyon használom napközben, viszont éjszakára felkenve csodaszer, másnap reggelre teljesen rendbe hozza a sebes, kiszáradt számat, lehet újra fogom majd venni, de most az Alverdéset fogom kipróbálni. Ami jó, hogy mind2 sokkal olcsóbb mint pl a Labellok.

Adribogyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Alida8

2019. január 24.

számomra semmi különös. A szám továbbra is sebes és száraz tőle. Ameddig rajta van addig nem fáj a szám, de ha nem kenem be továbbra is fáj. De legalább olcsó. Biztosan nem veszem újra.

Alida8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

vavyana

2019. január 13.

Szeretem ezt a terméket. Tartottam a kamilla illatától, mert nem annyira szeretem, de szerencsére nem zavaró. Jól hidratál és tartós.

vavyana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Naoto

2019. január 10.

Az előnyei, hogy szépek az összetevői és olcsó, de sajnos csodát nem tett a számmal, és gyakran kell újrakennem, mert hosszú távon nem érzem a hidratáló hatását.

Naoto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

cattitude

2018. december 24.

ezért az árért nem rossz, ám én jobban szeretem az Alverde körömvirágosat. ebben nem annyira érzem a kamillát, meg az állaga sem olyan jó szerintem. azért el fogom használni :)

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

BeesWorld

2018. december 20.

Nagyon szeretem, jól és sokáig hidratál, legjobb ajakír, ami télen segít.

BeesWorld
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Nagyon szeretem, jól és sokáig hidratál, legjobb ajakír, ami télen segít.

Nagyannus

2018. december 9.

imádom. már az illatával meg lettem véve, és még a hatása sem marad el. mindig magamnál tartom igy kézbél, van amikor csak szükségem van rá. jó az állaga pont annyira zsíros, mint amennyire szükség van rá.

Nagyannus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

pointofview

2018. december 3.

Az egyik kedvenc ajakápolóm, a téli időszakban használom, csodát tesz a kiszáradt, megviselt ajkakkal. Finom, krémes állagú, enyhe illata van, érezni benne a kamillát, hamar hidratálja, megnyugtatja az ajkakat, remekül teszi a dolgát. Árát tekintve megfizethető, tekintve, hogy milyen szuper összetevői vannak. A téli időszakban kiváltképp ajánlatos termék.

pointofview
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract