Alterra

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2014. június 23.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

n.eszter92

2022. október 10.

Update: Lassan 10 éve, hogy véleményeztem. Jelentem, azóta is ezt használom. Nappalra tökéletes. Éjszakára hidratáló krémet kenek a számra, nem ajakápolót, a 2 együtt rendben tartja az ajkaimat télen-nyáron.

Nekem is bevált. Direkt télre vettem, és eddig nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 10.

Nekem is bevált. Direkt télre vettem, és eddig nem csalódtam benne.

mrs.imperator

2022. augusztus 10.

Kellemes illatú, megfelelően hidratáló, természetes összetevőjű ajakápoló. Ára is szuper. Állaga is jól kenhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. augusztus 10.

btia826

2022. május 14.

Kíváncsi voltam, tud e annyit mint az Alverdés konkurense, hát, röviden, nem. Annak van "teste" ez inkább csak beolajozza az ajkakat. Emiatt mondjuk szép fénye van, de kevésbé ápol, cserepes szájra nem ezt kenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 14.

melcsi55555

2022. április 11.

Kedvencem 😍 Megfelelően hidratál és az ára is szuper. Sok ajakápolót próbáltam már, egyiket se vettem újra, de ezt újra fogom, mert tényleg jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

munoom

2022. március 15.

bejön. a shea vajas, bio cuccok után kicsit szokatlanul "könnyű" volt az állaga felkenés után, de eddig nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 15.

marcsuli82

2021. július 15.

Nagyon szeretem. Megfelelően hidratál, ezért nem kell folyamatosan kenegetni a számat, hogy ne legyen kiszáradva. Az ára pedig szuper, főleg hogy ennyire jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

nora09

2021. január 15.

Kicsit fura illata van de tényleg hidratál és natúr összetevői vannak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 15.

Kicsit fura illata van de tényleg hidratál és natúr összetevői vannak

pacal

2020. november 5.

elég sok ajakápolót kipróbáltam már, és szerintem ár/érték arányban ez az egyik legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Andrea456

2020. július 28.

Jó ideje ezt az ajakápolót használtam, mert bevált, nagyon sokáig elég volt (évente elég volt kétszer venni belőle) és még olcsó is volt. De amikor megláttam, hogy a Rossmann, ahogy Charmingrose is írta, 629 Ft-ra felemelte az árát, eldöntöttem, hogy váltok. Közben levitték 499 Ft-ra, én viszont beszereztem a körömvirágos Alverdét, ami áremelés után is csak 349 Ft, úgyhogy maradok annál, mert ugyanazt tudja, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Charmingrose

2020. április 29.

Már többször újravettem, egyik kedvenc olcsó, egyszerű, de nagyszerű drogériás ajakápolóm. :) Csodákat nem tesz, de jól hidratál, enyhe fénye van az ajkakon. Másik kedvencem az Alverde körömvirágos balzsamja, így ezekből mindig kell itthon lennie. Amin nagyon meglepődtem, hogy eléggé felemelte a RM az árát, (629 Ft) így inkább az Alverdét fogom újravenni, mert az árban sokkal barátságosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract