Alterra

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2014. június 23.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

NyBetti

2019. november 15.

Leárazva 220 HUF körüli áron vettem, annyiért ajándék. Kicsit vastag réteget hagy az ajkakon, inkább éjjelre használom, de nagyon bevált. Tuti újraveszem ha elfogy!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Malachite

2019. október 3.

Mindent elmondtak már előttem. Kevésbé csúszik mint az Alverde körömvirágosa, balzsamos, kellemes, a rúzzsal nem veszik össze, kitűnően hidratál. Orr-száj közé, orr köré is ezt szoktam kenni éjszakára. Filléres jóság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Krtek1

2019. október 3.

Rossmannban vettem akciósan egy nap, amikor nagyon nem bírta már az ajkam a hideget. Nekem inkább ül az ajkakon, ellenben nem kellemetlen viselet. Estére használom el, mert nappal hamar elmászik. Egynek teljesen jó, de nekem személy szerint kicsit sok az ára tekintve, hogy +100 forintért kaphatok egy primust. Akciósan rendben van, de akkor venném újra, ha tényleg nem lenne elérhető gyógyszertár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

ZANNAH

2019. szeptember 9.

Akciósan vettem a Rossmann-ba ,próbáltam drágábbat is ,de ez jól bevált és az ára most % 199 Ft ,érdemes megpróbálni ,mert jó hidratál,kedvenc darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Pappetra99

2019. augusztus 27.

Ez lett az új kedvencem.
Nagyon jól hidratál, ami mellett nem kelt a számon semmi felé zsíros vagy kellemetlen érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Ez lett az új kedvencem.

perfumeaddict

2019. július 12.

Az áráért bomba termék! Volt egy hőn szeretett ajakáplóm, ami szegről végről került hozzám, márkátlan, nem találtam róla semmi információt, úgyhogy amikor az elfogyott, kétségbeesett keresésbe kezdtem új ajakápolóért. Fontos szempont volt, hogy könnyedén felvihető, szinte magától felsikamló terméket kerestem, amitől pihe puha lesz a szám. Néhányat kipróbáltam, de ez lett a "standard", mindennapi, éjjel-nappali nyertes, és most már vissza sem mennék a korábbira! Nagyon kellemes érzet a szájon, jól ápol, jó összetevők, egyszerűen minden stimmel. És ráadásul 400 huf! Ajánlom mindenkinek, akinek ápolásra szorul az ajka. (meg annak is akinek nem :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

adra

2019. május 27.

Imádom! Olcsó, zseniálisan jól ápol, sokáig fent marad, nem hagy fura réteget, Roaccutan mellett is felveszi a harcot. 400 forintért ajándék !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

vkata96

2019. május 15.

Van már temérdek ilyen isana-alterra-balea és társai ajakápolóm, szerintem vagy 15-öt össze tudnék gyűjteni a lakás különböző pontjain és a táskáimból. Ezt is nagyon megszerettem, most ez van nálam nap közben is. Nincs színe, nem hagy zavaró réteget az ajkaimon, nincs illata se, ennek külön örülök. Jó az állaga, könnyen kenhető és sokáig hidratál. Nagyon szép és valóban hasznos összetevőket tartalmaz, úgyhogy repül az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

mollimo

2019. május 1.

Jobb mint vártam!! Gondoltam jó lesz majd esti ajakápolónak, de napközben is ezt használom. Jó az állaga, szépen kenhető és órákkal később is érzem, hogy rajtam van. Viszont a kamillát nem érzem rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

asdf27

2019. április 17.

Bebe-t használtam, de az nem igazán hozta helyre a számat, inkább csak egy filmréteget képezett rajta, ami elfedte a cserepesedést, de nem igazán hozta helyre a dolgot, így a drága tartós rúzsaim sem brillíroztak különösebben, mert cserepes ajakra azok sem valók. Na, ekkor vettem meg ezt, a barátnőm tanácsára, az összetevők miatt, és az a tapasztalatom, hogy kellemes érzés hordani, nincs ez a filmréteg szerű bevonat, szépen begyógyította a számat. Majd kikell próbálni a tartós rúzsokkal is, hogy hogyan fogjnak együttműködni, de egyelőre elégedett vagyok vele.

update: hosszú távon mintha csípne vagy nem is tudom. MOst Desert Essence-t használok helyett és az nagyságrendekkel jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract