Best of Beauty 2019

Alterra

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2011. július 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Aloe vera kivonatával speciálisan a száraz és érzékeny bőr igényeire kifejlesztve. Értékes jojoba olaj és shea vaj tartalma visszaállítja a bőr egyensúlyát. A hatóanyagok ellenőrzött biológiai termesztésből származnak, az illatanyagok pedig természetes illóolajokból.

legoon

2019. június 12.

Nagyon megszerettem, fürdés után mindig száraz az arcbőröm és nagyon jó érzés felkenni ilyenkor. És persze az ára sem utolsó szempont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

pilleriin

2018. október 28.

Nagyon jó, nagyon szeretem, issza a bőröm! Újravevős és rozaceásoknak is nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Zsuzsu1

2018. szeptember 19.

Nekem nem túl zsíros,egész jól beszivodik,és a hatása is szuper.Gyulladt,szetnyomkodott arcomat másnap reggelre megnyugtatja,elmúlik a pirossaga.Osszessegeben megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

HARHAR

2018. március 19.

Nagyon nehéz, zsíros krém. Nekem nem vált be, mert inkább csak zsírosít és nem hidratál. Száráz bőrre jó lehet, de az enyém inkább vizhiányos. Az illatával nincs gondom, de párna hozzám ragad, olyan zsiros:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Kriszta01

2017. május 22.

Téli éjszakai arckrémnek nagyon jó, árban olcsó, állagában pedig gazdag krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Téli éjszakai arckrémnek nagyon jó, árban olcsó, állagában pedig gazdag krém.

NamelessWonder

2016. július 7.

Nagyon jó éjszakai krém, mindent megtesz amit kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Nagyon jó éjszakai krém, mindent megtesz amit kell.

zsofia93

2014. szeptember 18.

Hát nem is tudom... nekem kicsit sok ez a krém még éjszakára is. Felkenem és kb fél óra múlva se szívja be a bőröm és irtózatosan zsírosnak érzem. Az illata se nagyon tetszik. Mondjuk attól, mert nekem nem tolerálta a bőröm, még másnak jó lehet! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 18.

petraholi

2014. április 21.

Akciósan jutottam hozzá most a Rossmann-ban,egyébként nem hinném,hogy megakadt volna a szemem rajta.Igazából nem rossz kis krém ez,de tényleg csak száraz bőrűeknek tudnám ajánlani,mivel nekem mintha kicsit nehezebben szívta volna be a bőröm.Illatra kicsit nekem mintha erős lenne,de nem elviselhetetlen. 4* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 21.

TRéci

2014. április 2.

Nagyon szeretem !:) Halványitja a az esetlegees patikat de nem pattogok kin tőle! lehúzza a gyulladt patikat is !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 2.

greka

2014. január 28.

Nem rossz krém, csak az a furcsa, hogy nagyon sokat kell a bőrömre kenni belőle, hogy hidratálnak érezzem. Egy száraz bőrre való éjszakai krémnél nem erre számítottam. A szőlős-teás nappali (!) krém, amit nappalra használok, valahogy sokkal gazdagabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol