Alterra

Ár:   649 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2011. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Szilikon nélkül. Az illatanyagokat természetes olaj formában tartalmazza.

Fabricia

2019. augusztus 25.

Nagyon szép összetevők,nagyon szépen tisztít! Egyáltalán nem lapít én imádom. Kellemes illata van, ami nem tolakodó. Ár érték arányban nekem tökéletes. De én mindig új fajtát veszek ha elfogy az előző.
Aki vegán ,natúr kozmetikumot keres,amiben nincs szilikon, kőolaj származék stb annak mindenféleképpen ajánlom!:))
Azt még ideírnám,hogy megtévesztőek ezek a hajfény samponok/argán olajos samponok stb ,mivel a sampont a fejbőrnek megfelelően választunk! Az nem a hajjal törődik:) Sampontól sose várjátok el,hogy fényes vagy hidratált,nem töredezett hajad lesz. Az a balzsam és a pakolás dolga:)

UP: Sajnos le kell pontoznom picit, mert hihetetlenül gyorsan hozzászokik a fejbőröm és már 2nap után zsírosodik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. január 1.

Nagyon megkedveltem ezt a sampont. Az illata nagyon tetszik. A hajam festve van , így jól jön neki egy kis hidratálás. Szép fényt ad a hajnak. A hajamat puhává és könnyeddé varázsolja. Úgy érzem, hogy fejbőröm végre lélegzik, mert abba hagytam a szilikonmentes termékek használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 1.

Aphrozin

2018. december 19.

Szerettem volna natúr sampont használni, és többek között ezt is kipróbáltam. Csalódtam nagyon, sajnos az illata borzalmas nekem, és meg is marad nagyon a hajon. Semmilyen volt tőle a hajam, és a sprőd végeket kb alig lehetett kifésülni. Bár olcsónak tűnik, de kis kiszerelés, nem lett volna sok ideig elég. Nem fogom elhasználni sem, mert félek, hogy tönkre teszi a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

dundicat

2018. november 22.

Nagyim baracklevárának is pont ilyen az illata, de ennek ellenére nem zavar a fejemen. Totál jól habzik. A hatása egyebként: okés. Semmi extra, de nem is rossz. Fényesebb nem lettem tőle, kicsit hamarabb zsírosodok, de nem vészes. Árához kepest teljesen jó kis sampi ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

kicsibubu

2018. november 12.

Nem vált be, olyan semmilyen volt tőle a hajam, nem is bírtam az egészet elhasználni, az illata viszont jó és nem irritálta a fejbőröm, jól is habzik bio samponhoz képest

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

abicicaaa

2018. június 24.

Nem vettem eszre, hogy az atlagosnal fenyesebbe tette volna a hajamat. Viszont nem tisztitott olyan jol, este megmostam a hajam, masnap delre (!) mar kezdett picit zsiros lenni.
Ezen kivul kart nem okozott. Az illata kulon tetszett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Ezen kivul kart nem okozott. Az illata kulon tetszett!

kicc0807

2018. január 26.

Nagyon beváltak számomra ennek a márkának a termékei!
A hajamnak kifejezetten jót tett a szilikon mellőzése hajápolási rutinomból.
Mintha újra kapna levegőt a hajam. Tudni kell hogy a szilikon teljes mértékbem csak hónapok után kopik le a hajról. Eleinte a haj lelapuló lesz majd ahogy hozzászokik a plusz rétegtől mentes anyagokhoz a haj, gyönyörű lesz. Csak türelemre van szükség.
Alterra samponok közül a sárgabarackos vált be nekem a legjobban. Gyönyörűen fénylik tőle a hajam. Hajvégeim pedig a gránátalmás hajkúrával táplálom,illetve hajvégolajával.

⚠ Színes hajúak figyelem! Sajnos hiába csodaszer, ennek is vam egy kis negatívuma. Elég gyorsan kopik tőle a színező. (ezért le kell vonjak egy csillagot)

De ettől függetlenül szerintem így is nagyon megéri az árát.

Sokadjára vettem már újra, s ez a későbbiekben is így lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Nagyon beváltak számomra ennek a márkának a termékei!
A hajamnak kifejezetten jót tett a szilikon mellőzése hajápolási rutinomból.

De ettől függetlenül szerintem így is nagyon megéri az árát.

Sokadjára vettem már újra, s ez a későbbiekben is így lesz.

Naturbella

2017. október 29.

Az első flakon tetszett. Vettem is belőle még kettőt, hogy tuti elég legyen - a kislányom is ezt használja.
Hiba volt! Már az elsőnél is viszketett picit a fejbőröm, de mindig másra fogtam. Most már viszont korpás is lettem!! A nyakamon maradt így, de majd kézmosónak jó lesz.
Az itteni Rossmannban csak ez kapható, úgyhogy visszatérek az Alverdére. Nem is tudom miért váltottam..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

saretta

2017. július 20.

tényleg fényesebbé teszi a hajat, viszont sajnos a hajtöveimet lelapította és viszonylag hamar zsírosodott tőle a hajam. sajnálom, mert nagy lelkesedéssel vettem meg, de így valószínűleg tusfürdő lesz belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

mrs.imperator

2017. május 12.

Az illata annyira jo. Szilikonmentessege miatt vettem meg. Ugyanolyan gyakran kell mosni vele is mint mas samponnal de tetszik hogy termeszetesebb es kimelobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.