Best of Beauty 2019

Alterra

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kandi, Módosítva: 2011. október 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Értékes összetevői, mint a sárgabarack, szőlőkivonat, és búzaolaj kivonat ápolja és hidratálja a hajat, és a fejbőrt egyaránt. Használatával haja könnyen fésülhetővé és gyönyörűen csillogóva, fényessé válik. Mesterséges színezőanyag -, illat- és tartósítószer mentes. Szilikon, parafin és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termsztésből és vad szedésből származnak.

Aphrozin

2018. december 19.

Sok balzsamot használtam már, de talán az egyik legrosszabb ez volt. oké, hogy natúr meg minden, de az illata nekem nagyon nem jött be, és kb kétszer annyit kellett belőle tegyek a hajamra, hogy valami legyen. A fénylő hatást nem érzékeltem, de legalább nem tudtam rendesen kifésülni a hajam, csak hajvégolajjal. Ja, és cserébe másnapra zsíros is lett a hajam. Biztosan nem fogom sem elhasználni, sem újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

senskin

2018. november 13.

Jó kis balzsam, bár több kell belőle mint a hagyományos balzsamoktól, de ezt legalább bírja a fejem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

abicicaaa

2018. június 24.

Samponjaval egyutt hasznaltam, sajnos egyik se lett tul nagy befuto. Csupan egy pici plusz fenyt adtak egyutt a hajamnak.
Osszehasonlitasi alapom szilikonmentes termekek teren csak a marka granatalmas balzsamjaval van, es az jobban taplal, mint ez.
Nem hidratal elegge. Ha valami kis olajat hasznalok utana, turheto, de inkabb elhasznaltam hajszinezobe toltoanyagkent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Ayase

2017. április 18.

Ahhoz képest, hogy szilikonmentes, nálam nagyon jól működött. (Pedig a hajam nem rajong a mentes cuccokért...) Az illata kellemes, kicsit mű, de nem tolakodó, kb. egy napig marad benne a hajban. Könnyebben tudtam kifésülni a hajam utána, fényes volt és puha. Nem kellett belőle sok, két, szintén Alterra sampon fogyott el egy balzsam használata mellett. Újra nem venném, de ha valaki a szilikonmentes hajápolás híve, szerintem tegyen vele egy próbát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

szilvasitimea

2017. január 26.

Imádom, fényesebb és egészségesebb tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Imádom, fényesebb és egészségesebb tőle a hajam.

Milka

2013. szeptember 18.

a gránátalmás után esett rá a választásom. valóban szép fényes lett tőlem a hajam, plusz nem kell kétnaponta hajat mossak a zsírosodás miatt. az illata nekem sem jön be - műanyag barack képzetet kelt bennem, aminek megpróbáltak valódi illatot adni - viszont mivel natúr termékről van szó, / parfümmentes / hajszárítás után egyáltalán nem érződik, így ez nem csökkenti a maximális csillagok számát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 18.

katacita

2013. július 8.

Jó kis balzsam, ahhoz képest, hogy szilikonmentes. Szép fényes lesz tőle a hajam, és érdekes módon még egy picit csúszós is. Az illatával nem teljesen vagyok kibékülve, úgyhogy emiatt csak négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Holdfény

2013. április 15.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot! Miután elfogyott a gránátalmás tesója, ezt vettem meg, mert már ősidők óta kerülgettem, annyira rabul ejtett! Az illata egyszerűen mesés, az állaga fantasztikusan krémes és tömény, jól eloszlatható a hajvégeken. Nem csodaszer, de szerintem hidratálás szempontjából megfelelő, és jó puha lesz tőle a hajam. Bár a gránátalmás balzsam mintha jobban puhított volna, de annak az illata nem tetszett annyira. Én biztos újra fogom venni ezt a kis fincsi barackos cucmót :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

jadviga86

2013. március 8.

Kifejezetten krémes állagú ez a kizárólag természetes összetevőket tartalmazó balzsam, ami az én hajamra bevált. Könnyen kifésülhetővé teszi a hajam, valamint puhává is. Nekem a samponja nem jött be, de ez a balzsam igen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

SuperHiro

2013. február 8.

Jó az illata és szépen ki tudom utána bontani a hajamat. A "fényesítő" hatásról nem tudok véleményt mondani, sosem volt fénytelen hajam. Csak egy természetes(ebb) hajbalzsamot akartam venni és csak ez volt éppen. De nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0