Alterra

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koalapuding, Módosítva: 2013. augusztus 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Alterra hidratáló hajkúr száraz, igénybevett hajra, gránátalma és aloe vera kivonattal, szilikon nélkül.

szzh01

2019. július 11.

Mielőtt véleményezem, helyesbíteném annyiban az INCI-t, hogy nem denaturált alkohol van benne, hanem sima alkohol, ez egy fokkal jobb...
Szóval nekem nem hozott semmilyen átütő eredményt, kb annyit ér, mint egy átlagos balzsam.
Sőt, ha jó balzsamot használok, fényesebb lesz tőle a hajam, ez valahogy kicsit bemattítja, nem lesz elég fényes a végeredmény.
Azt érzem, hogy nem táplálja, nem hidratálja eléggé a hajvégeimet; szárítás után igaz, hogy könnyed és repülős lesz a hajam, de egy kicsit száraz és szálkás marad.
Biztosan nem veszem újra, ennyi pénzért már bármilyen jó balzsam is többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Biztosan nem veszem újra, ennyi pénzért már bármilyen jó balzsam is többet ér.

CrazyHairDontCare

2019. május 15.

Mikor tavaly elkezdtem a Curly Girl Method-öt ez volt az első szilikonmentes pakolás, amit elkezdtem használni. Eleinte kb csodaszernek tartottam, olyan jó hatással volt a hajamra (persze mert előtte mindenféle borzalmas szilikonos cuccot használtam).
- Egyszerre használtam a balzsamjával, sajna mindkettőnél előkelő helyen található az alkohol, amit szerencsére annyira nem érzett meg a hajam, de szerintem ha tovább használom, biztos nem lett volna túl jó hatással rá. Az alkoholon kívül amúgy tök jók az összetevői.
- Az illatát eleinte imádtam, de egy idő után már szinte émelyítően édeskésnek éreztem.
- Folyósabb mint a balzsam sokkal, emiatt nehezebben is lehet felvinni.
- A fentiek mellett még azért is nem fogom újravenni, mert ilyen kis mennyiségért és ilyen minőségért nekem már nem éri meg 1000 ft-ot kiadni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

- Folyósabb mint a balzsam sokkal, emiatt nehezebben is lehet felvinni.

Ebaba26

2019. január 13.

Már a második tubust használom belőle. Őszintén szólva, úgy szoktam, mint egy balzsamot, hajmosás után pár percig hagyom és lemosom, de ha van időm, minimum fél órát rajta hagyom. Imádom! Már kiöblítésnél sokkal puhább tapintású, simább az én megkínzott, alapból is göndör - kócos hajam. Szárítás után is elképesztően puha :) Az illatát is szeretem, szóval tőlem 5 csillagot kap :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

bartaldora

2018. június 24.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a hajpakolással. Próbára vettem utazásra, és mivel maradt belőle, így felváltva használom a hajmaszkkal. Meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, a hajam is nagyon szereti, de azért ha elfogy, más terméket is ki fogok próbálni használatra, de ehhez a termékhez biztos visszatérek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 24.

Annda

2018. június 12.

Nagyon szeretem és teljesen megvagyok elegedve vele, mivel igazi mentőöv volt télen a száraz hajamnak. Azóta is használom puha és selymes tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

wildrose

2017. november 29.

A termékcsalád többi tagjához hasonlóan kellemes az illata, sűrű állagú, de könnyen eloszlatható a hajon, nagyon jól táplál, nem nehezít el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

mysteryGirl

2017. március 30.

Nekem nagyon szép puhává varázsolta a hajam, emellett könnyen kifésülhető és nem nehezítette el. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Dius1991

2017. február 13.

Régóta kerülgettem már, a márka hajbalzsamát évek óta használom, így kipróbáltam ezt is. Őszintén szólva nem igazán győzött meg. Azt gondoltam, hogy sokkal sűrűbb állagú lesz, mint a balzsam, és jobban táplál majd, mint az, de nem így van. Ugyan a hajam a hajmosás napján még puha és könnyen fésülhető, másnap már nagyon nehéz kezelni. Hasonlóan másokhoz én is észrevettem, hogy nagyon hamar zsírosodik a hajam, ha ezt a terméket használom.
Kidobni nem fogom, de valószínűleg újra sem vásárolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Kidobni nem fogom, de valószínűleg újra sem vásárolom.

szilvasitimea

2017. január 26.

Imadom, ahogy a termekcsalad tobbi tagjat is. egeszsegesse valt tole a hajam, hosszutavu hasznal utan persze. sima es puha es kevesbe sprod a hajam .

UPDATE: szinte csak ezt a hajkúrát használom, már lassan fél éve (a samponjával, és a balzsamjával együtt) a leszívatott, szétroncsolt hajammal egyszerűen csodát műveltek! Látszik az eredménye, kevésbé töredezett, egészségesebb a hajam, és ezt ezeknek köszönhetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Flower1008

2017. január 19.

Pár hónapja használom. Tapasztalataim szerint egy szóval tudnám igazán jellemezni: NULLA! Pedig örültem, hogy hátha lesz egy szupi natúr hajápolóm, ami nem is drága, de sajnos a másnapra zsirosodáson kívül semmi hatását nem tapasztaltam. Az illata jó, meg amúgy szeretem az Alterrát, csak ezért kap 2 pontot ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0