Alterra

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. április 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Sheavajas kézkrém száraz bőrre bio homoktövis-kivonattal és bio argánolajjal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ella

2021. március 28.

Nagyon erős illata van, de szeretem. Gyorsan beszívódik és szerintem jobban hidratál, mint a gránátalmás "testvére". Mindig lapul egy a táskámban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

Zizi15

2021. február 14.

Szerintem nagyon kellemes kis kézkrém ezért az árért. Finom az illata, viszonylag hidratál és puha érzetet ad. Használtam már jobb kézkrémet is, nem mondanám csodaszernek, de korrekt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 14.

nekoSX

2021. január 20.

Én erről már írtam egyszer véleményt és eltűnt, ezért megírom még 1x:
egyáltalán nem jött be. Irodai használatra szerettem volna egy jó áras krémet, ami gyorsan beszívódik, és kézmosások után gyors segítséget ad. Sajnos hagy egy zsíros - ragacsos réteget a kézen ami miatt használhatatlan nappalra. Továbbá, szerintem sem hidratál eléggé. Úgy használtam el, hogy éjszakára turbóztam hidegen sajtolt homoktövis olajommal, de így sem adott annyit mint a Bioderma kencéi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 20.

Én erről már írtam egyszer véleményt és eltűnt, ezért megírom még 1x:

tric

2021. január 9.

szuperfinom illat, táskában jól elfér, hála istennek nem csavaros kupakja van, hogy aztán cuccos krémmel szenvedd rá vissza. tényleg viszonylag hamar beszívódik, bár kissé zsíros marad utána a bőr.
extrán száraz, sebesre repedezett bőrre viszont édes kevés, úgyhogy ez inkább ilyen őszi-tavaszi, nyáron kevés folyadékot fogyasztós kiszáradás ellen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.

racheldawes

2020. december 15.

Az itt olvasott vélemények hatására vásároltam meg - nem kellett csalódnom, tényleg szuper krém. Könnyen beszívódik, finom, narancsos illatvilággal rendelkezik, az "átlag" kézkrémekhez képest jobb hidratáltságot biztosít (még ebben a hidegebb időben is), végül, de nem utolsósorban pedig szép összetevőkből áll. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Indira

2020. május 27.

Ez egy nagyon jó kis kézkrém: gyorsan beszívódik, mégis valóban hidratál, az illata is kellemes. A karantén idején hasznos társam volt otthon, naponta sokszor használtam. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 27.

leilla

2020. május 26.

Sokféle drága kézkrémet használtam már a gyógyszertáritól kezdve mindent, de magasan felette áll mindegyiknek ez a kézkrém. Most vettem véletlenül a rossmanban de mondhatom kiváló az én agyondolgozott nagyon érzékeny bőrömnek. Köszönöm azoknak akik ezt feltalálták és elkészitették.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

Judy1

2020. április 15.

A hideg időben számomra nem lett volna elég, de most tökéletes. :) Elég erősen hidratál, de emellett nagyon könnyen beszívódik, nem hagyok olajos foltokat mindenen, amit megfogok, mint a legtöbb kézkrém esetében. Az illata isteni, nem tudok vele betelni. :D Úgy érzem egész nyáron ezt fogom használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 15.

sophienyuszi

2019. november 22.

Sok kézkrémet elkentem már a hideg időszakban az ekcémára hajlamos kezemre, de az utóbbi időben ez volt a legjobb. Egyszerűen imádom a formuláját (kissé nehezen szívódik be, de én irodában asztal mellett ülnve imádom), az isteni narancs illatát és a hidratáló képességét is. Biztosan ezt fogom akkor is újravenni, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Judy777

2019. november 20.

tény, hogy nem a leggyorsabban beszívódó krémek egyike, cserébe nagyon jól ápol, imádnivaló az illata és szépek az összetevői - jah, és mindezt korrekt áron

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA