Best of Beauty 2019

Alterra

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2013. január 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az Alterra hidratáló sampon értékes összetevői, mint az aloe vera kivonat, gránátalma és akácvirág ápolja és hidratálja a hajat, az igénybevett hajnak új erőt ad.

kicsispenot

2019. április 17.

A hugom a curly hair rutnjába illesztette bele. Legalább egy éve ezt a sampont használja és imádja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Enci33

2019. március 26.

Száraz, enyhén korpás fejbőröm miatt választottam és a hajam sem valami hidratált, gondoltam kissé szépít a látványon. Nem tapasztaltam változást semmilyen irányba, szépen tisztít, de nem hidratált úgy, ahogyan reméltem. Nálam nem újravevős, elhasználtam egy flakonnal, de semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Isene

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

Egy ideig elég jó volt. Bár nem tudom pontosan megmondani, mivel hajolajat használtam mellette. A hajam fényes volt, puha, valamennyire hidratálta. Mondjuk azt észrevettem, hogy kevésbé tisztított. Gyorsabban zsírosodott a fejbőröm. Egy idő után viszketni kezdett tőle a fejem, ezért abbahagytam a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

Lilluc

2019. március 14.

Érzékeny, korpás, viszkető fejbőrömre vettem.
Hát....nem rossz, de nem biztos, hogy legközelebb ezt választom. Inkább a mandulást, mert az tényleg érzékeny fejbőrre van.
Egyébként szépen tisztít és puha lesz tőle a hajam, de a 3. napon már alig várom, hogy megmossam, úgy viszket. Nem nekem találták ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Érzékeny, korpás, viszkető fejbőrömre vettem.

BeesWorld

2018. december 20.

Szárít, fénytelen lesz tőle a hajam, nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Szárít, fénytelen lesz tőle a hajam, nem ajánlom.

Szila20

2018. december 9.

Én nem igazán szerettem használni ezt a sampont, de amúgy nem rossz termék. Az illata elsőnek nagyon kellemes volt, később aztán iszonyatosan bebüdösödött. Túl sok mindent én nem tudok írni róla, egynek jó volt, de nem venném meg újra. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Nagyannus

2018. december 9.

nagyon szeretem, több, mint egy fél évig használtam folyamatosan. Az illatával voltam egyedül elégtelen, de ugye ennek nincs semmi köze ahhoz, hogy a termék maga szuperül működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

adri0419

2018. november 11.

Már régebben használtam, először nagyon tetszett, de aztán olyan szinten zsíros lett tőle a hajam, hogy nem is tudtam elhasználni. Anyukámnak, akinek viszont nagyon száraz a haja, bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

quika

2018. október 5.

Nagyjából a harmadik flakon sampon plusz balzsam kombó után írom a véleményemet.
Szerettem volna natur samponnal próbálkozni, és eleinte nagyon szerettem volna szeretni, ezért vettem mindig újra, de ténylegesen lerövidíti a két hajmosás közötti időszakot sajnos... alap 3-4 nap helyett 2 nap után már muszáj megmosnom a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Langelica

2018. szeptember 10.

Szeretem, mert szépek az összetevői. A balzsamával együtt használva megfelelően hidratálják a hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.