Alterra

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2013. január 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Az Alterra hidratáló sampon értékes összetevői, mint az aloe vera kivonat, gránátalma és akácvirág ápolja és hidratálja a hajat, az igénybevett hajnak új erőt ad.

liladiva01

2021. június 18.

Az utazó kiszerelés volt meg belőle, így egyszeri alkalom után írom a véleményem. Először nem tetszett az illata, amolyan citrusos, és úgy éreztem nem tisztít eléggé. Én kétszer szoktam megmosni egymás után a hajam, ezzel háromszor kellett. Nekem nehezen habzott fel, és még harmadjára sem éreztem tisztának a fejbőröm környékét. Hajszárítás előtt egy nagy gubancos, szénakazal volt a hajam. Már felkészültem a hosszas szenvedésre mire kifésülöm. Ennek ellenére még könnyebben kifésültem a hajam,mint máskor, és hajszárítás végére nem szálkás lett a hajam, mint szokott, hanem selymes és puha. Ritkán szokott ilyen lenni szárítás után. Kérdés, hogy azért, mert nem tudtam rendesen megmosni. 😄 Vagy azért, mert ilyen jó ez a sampon. Nem döntöttem el letesztelem-e, mert nem tetszett a tisztító hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

mizantrop

2021. február 13.

Már pár hónapja ezzel mosok hajat, úgyhogy merem mondani, hogy nekem bevált a CGM rutinom részeként (kb. 2C-3A hajam van és alacsony porozitású). Nem tapasztaltam fejbőr- vagy hajszárazságot, ellenkezőleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Mercer

2021. január 31.

Utálom. 1 alkalom alatt szétszárította a fejbőrömet. Semmi hidratálás. A 2B-2C-s hajam durván száraz lett és száll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 31.

kicsispenot

2020. december 14.

A húgom a curly hair rutinjába illesztette bele. Legalább egy éve ezt a sampont használja és imádja.

UPDATE: kiderült, hogy már legalább három éve használja ezt a húgom, és gyönyörű a haja. Most tesztelem én is a balzsammal együtt. Eddig annyit tudok mondani, hogy jól tisztít és a balzsammal könnyű kibontani a vizes hajamat

UPDATE 2: imádom. Nem is tervezek váltani. Eleinte zavart, hogy nem nagy a kiszerelés és gyakran kell újravenni ( műanyag pls), de azt szeretem h könnyen elfér pl táskában utazáshoz. A hajam pedig magához képest gyönyörű és nem is kell leave in-t használnom már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 14.

czandrea

Korcsoport: >54
2020. január 7.

Nagyon szép tartást ad a hajnak, imádtam. A 3. alkalommal sajnos elkezdett viszketni tőle a fejbőröm és a kiütések is megjelentek. Ráadásul a hatása sem olyan már huzamos használat mellett. Viszont ha csak minden 5. alkalommal kerül bevetésre, akkor teljesít, és olyan kecsegtető, mint az első 2 alkalommal. Tehát egyedüli samponként nem ajánlom, hanem csak időnként felváltva egy másik samponnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 7.

Enci33

2019. március 26.

Száraz, enyhén korpás fejbőröm miatt választottam és a hajam sem valami hidratált, gondoltam kissé szépít a látványon. Nem tapasztaltam változást semmilyen irányba, szépen tisztít, de nem hidratált úgy, ahogyan reméltem. Nálam nem újravevős, elhasználtam egy flakonnal, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Isene

2019. március 15.

Egy ideig elég jó volt. Bár nem tudom pontosan megmondani, mivel hajolajat használtam mellette. A hajam fényes volt, puha, valamennyire hidratálta. Mondjuk azt észrevettem, hogy kevésbé tisztított. Gyorsabban zsírosodott a fejbőröm. Egy idő után viszketni kezdett tőle a fejem, ezért abbahagytam a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Lilluc

2019. március 14.

Érzékeny, korpás, viszkető fejbőrömre vettem.
Hát....nem rossz, de nem biztos, hogy legközelebb ezt választom. Inkább a mandulást, mert az tényleg érzékeny fejbőrre van.
Egyébként szépen tisztít és puha lesz tőle a hajam, de a 3. napon már alig várom, hogy megmossam, úgy viszket. Nem nekem találták ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Érzékeny, korpás, viszkető fejbőrömre vettem.

BeesWorld

2018. december 20.

Szárít, fénytelen lesz tőle a hajam, nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Szárít, fénytelen lesz tőle a hajam, nem ajánlom.

Szila20

2018. december 9.

Én nem igazán szerettem használni ezt a sampont, de amúgy nem rossz termék. Az illata elsőnek nagyon kellemes volt, később aztán iszonyatosan bebüdösödött. Túl sok mindent én nem tudok írni róla, egynek jó volt, de nem venném meg újra. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.