Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Ajakápolók

Borsmenta olajjal.

Csipetke

2016. szeptember 27.

a menta illata és az érzés az ajkamon nem rossz,viszont nekem az állaga nem stimmel.lehet nem jól volt tárolva vagy nem tudom. Egy idő után elkezdte szárítani a számat így abba hagytam a használatát. Többet vártam tőle de lehet,hogy csak rosszat fogtam ki belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Reese

2016. szeptember 17.

Ez valami fantasztikus, főleg nyáron! Imádom a mentát benne! Nekem egyáltalán nem keserű. Ha lenne még a boltban, beraktároznék belőle. Akciósan megvéve sem volt olcsó, de nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

blackcat00616

2016. július 8.

A számat kifújta a szél, gyors vennem kellett valamit. Az Alverdés cuccokat szeretem, ráadásul le volt akciózva. Gyors felkentem, egyből éreztem a menta illatot. Cseppet sem csíp, semmi íze, diszkrét fényt ad és egy óra múlva eltűnt a fájdalom. Ki kell emelnem, hogy nagyon frissìtő! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

telelle

2016. február 19.

Alapvetően szeretem a mentát és az illata tetszik is, de borzasztóan keserű, ezért vigyázva kenem fel, csak a szám szélére. Nem érzek különösebb bizsergést, de valamennyit puhít, nem rossz, de nem is a legjobb cucc, amivel dolgom volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

magichand

2016. január 20.

Ma vettem, mert őszintén szólva már untam a himalaya h. kakaóvajasát, meg a használata mellett is cserepes volt a szám. Ez meg kb két kenés és három óra alatt olyan puhává tette, hogy csak ámulok. Szerelem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

straub.stella

2015. december 7.

Akciósan vettem imádom az illatát és a bizsergető és hűsítő érzést, szépen átlátszóan csillog. Ápolást még nem nagyon éreztem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

asztromélia

2015. június 1.

Update: Kidobtam.

Sajnos nem használ, sőt szerintem szárít is. :( Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

Update: Kidobtam.

Sajnos nem használ, sőt szerintem szárít is. :( Csalódás.

FeketePiroska

2015. május 22.

A napokban vettem, le volt árazva. Nekem nagyon tetszik, olyan bizsergetős érzés nyújt ahogy felkenem a számra. Kicsit furcsa izé van, de nem zavaró. Így elsőre egészen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Barbi0921

2015. március 29.

Dm-ben vettem akciósan. Hietetlenül kivolt száradva a szám és muszáj volt valami olcsó segítség után kutatnom. Kb 400Ft volt, sok reményt nem fűztem hozzá, de nem volt más választásom nagyon. Nem bírtam vele várni és a bolt előtt már ki is próbáltam. Nagyon kellemes, bizsergető, hűsítő érzést éreztem a számon tőle. És a szárazságnak hűlt helye se volt kb 5 perc után. Hamar beszívódik ami plusz pont és az illata isteni :D. Az első ajakápolóm ami megérdemli a maximális pontot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Tinkatinka

2015. január 21.

Nekem nagy csalódás volt... Elsőre kellemesnek éreztem, és hosszan tartott a hidratálás is, de 1-2 nap alatt kiderült a turpisság, nekem folyton hámlott tőle a felső ajkam közepe. :( Persze lehet, hogy allergizált valamelyik növényi összetevő, a mentolos jellegű dolgokkal, ez gyakori eset... Érzékeny bőrűeknek nem, amúgy ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil