Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heléna, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Hidratáló krémek

Viqus

2017. január 28.

Mi egyelőre ezt használom a kisfiamon mert jobbat még nem találtam de nem vagyok benne biztos hogy hasznal. Csak abból indulok ki hogy nincs benne víz ami a hideg elleni krémekben fontos es hogy az eszkimók is fókazsirral védekeznek a hideg ellen 😃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 28.

smiley222

2017. január 22.

Annyira szerettem volna szeretni :(( Titokban a dm-ben kicsit csentem a kézfejemre és elkenegettem. Viszonylag hamar beszívódott, olyan pihe-puha érzést hagyva maga után, hogy huhaa. Állandóan tapogattam, simogattam a kézfejeimet. :D Aztán megláttam az összetevőket... huu hát három hidrogénezett olajat biztos nem kenek magamra legközelebb:( Sajnos miattuk csak 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

birdie

2015. október 20.

A kisfiam arcára kerestem védőkrémet, mert hideg időben pirosodik, kiszárad az arcán a bőr. El se olvastam mi van benne, csak ránéztem és lekaptam a polcról. Hiba volt. Mondjuk nagy baj nem történt, de én ezt a zsíros krémet nem fogom a fiam arcára kenni. A sajátoméra se kenném, túl tömény. És alig lehet kinyomni a tubusból. Kipróbáltam kézkrémnek, csakis kizárólag éjszakára. Úgy működött, egyelőre. De nem arra vettem, úgyhogy nem vagyok elégedett vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

GalambSz

2015. június 30.

Kézkrémnek vettem az ekcémás kiszáradt kezemre és nagyon meg vagyok vele elégedve, enyhülés a cserepes bőrnek! A sheavajnál könnyebben szívódik fel, de nem azonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Beleza

2015. február 9.

Kb 500-600 Ft körül van, remek összetevők, miért ne próbálnám ki - Kell a hidratálás télre. a tubusból alig tudom kinyomni, én nem tudom mi történik, de kb izommunkával kell kitolni belőle a krémet, ami ezek után is kukacként jön ki belőle. Mindegy, folytassuk. Tiszta átlátszó zsír/olaj az egész, de felkentem. Reggelre talán beszívódott, még olyan puha is lett a bőröm tőle. Nem rossz, de az én bőrömnek kicsit fullasztó ez. A párom meg odavan érte, azt mondta, pont ez kell neki, nem ér rá vacakolni, ha kiszáradt a bőre, akkor egyszer bekeni, és rendben lesz reggelre. Hát neki elég is heti párszor kengetni magát, igazából már ő haszhálja, meg van elégedve, bár tiszta zsíros és fényes az arca olyankor, de szereti. Én már csak a szememre használom meg egy-egy apró területre az arcomon, ha száraz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

falsestuff

2015. február 1.

Valaki ismer olyan embert, akinek felszívódik a bőrén ez a tömény, csillogó kenőzsír? Egyébként minek bele a szintetikus illatanyag, amikor semmi illata nincs?? Viccet félretéve, csak télen vennék ilyesmit és csak akkor, ha épp nincs más (jobb)...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

vivien459

2015. január 24.

2015-01-24
Ma vettem egyet, mivel natur termék kategóriában kerestem viszonylag jó ár-érték arányú megoldást a téli hideg által kiszárított arcomra, illetve a kertosis miatt überszáraz felkaromra.
Első "kenésre" olajos volt, kissé megijedtem, de alapvetően nem ragadok, puha az eddig érdes felkarom (szalicilsavval is hámlasztom egy hete). arcra most nem kentem fel, oda tuti olajos lenne nekem a kombinált fejemre, de itt eddig jól indultunk :)
to be continued...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 24.

2015-01-24
to be continued...:)

bareszko

2014. december 3.

Szemránckrémnek használom, viszont csak éjszakára. Nagyon sűrű, ezért nekem nappalra használhatatlan. Az állaga miatt vonok le egy csillagot, viszont a hatása tökéletes. Csillogó szemekkel ébredek, annak ellenére, hogy nem használom minden este.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

istar

2014. november 1.

Nekem van olaj, arc és testapóló,és ez a termék mindegyiket imádom nagyon nagyon jók.
Ha lenne gyermekem biztos hogy ezt kennem rá,amúgy 32 éves vagyok és sok gondom volt a bőrömmel mostanában ezek a kincsek helyre raktak. Nagyon száraz nyúzott volt az arcbőröm és lett rajta egy barnás folt is amii a krém hasznalata kb 2 hét után el is múlt. 2014. július 14.
2014.11.01. meg mindig ezt használom nagyon imádom, most hidegben szeles időben smink alá is ezt kenem fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0