Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   külföldi DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. január 5.

Lelőhely:   külföldi DM
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az Alverde rózsavíz könnyed, rózsás illatkompozíciója felfrissíti és vitalizálja az érzékeket. A növényi glicerint tartalmazó formula nedvességgel látja el a bőrt. Gyorsan beszívódó receptúrája kellemes bőrérzetet hagy maga után. Ideális érzékeny, igénybevett bőrre is.

Marokkói damaszkuszi rózsából.

JVica98

2020. május 13.

Már párat elhasználtam belőle :) kellemes, nem tolakodó az illata, a reggeli rutinomba használom tisztítás után, krémezés előtt. Picit enyhíti a pirosabb részeket az arcomon, és felfrisít :) a száraz arcbőrömnek jót tesz 😊szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Sisszy

2020. április 14.

Nagyon kellemes (nem mű) rózsaillata van, gyorsan beszívódik a bőrbe, én az esti rutinomban használom arctisztítás után. Pici pluszt ad nekem, erre mehetnek a mindenféle finom krémek :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Boriskajuliska

2020. március 22.

Nem ez a legtökéletesebb arcpermet amit valaha használtam (azt már nem gyártják) de szeretem krémezés előtt fújkálni. Segíti a felszívódást, jó az illata, ár érték aránya kedvező. Kár, hogy nálunk csak limitált volt, Ausztriába, Németországba szoktam pótolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 22.

And1

2019. február 3.

Sajnálom, hogy már nem gyártják, nem is értem... Reggel igazán frissítő és hidratál is. Ár-érték arányban nagyon jó termék volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Lolychan

2018. december 26.

Nappal szoktam használni, arcfrissítés gyanánt. Legjobb. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Nappal szoktam használni, arcfrissítés gyanánt. Legjobb. :)

szabadkap

2018. október 16.

Én nagyon nagy rajongója vagyok a rózsavíznek, ezért is nagyon megörültem, amikor megláttam a polcon, elég jó áron.
De egyáltalán nem tetszett! Borzasztóan érződik rajta az alkohol, már már elkábít. Ragad tőle a bőröm, és zsírosodik is!
Nem ajánlom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

Nem ajánlom!!

Tvylvis

2018. október 6.

A hidratálókrém előtt szeretek fújni egy kis virágvizet, egy kis extra hidratálásnak. Ez egy kellemes darab, nem csodaszer, de szívesen használtam. Nagy melegben a hűtőben tartottam (ahogy a csomagoláson is ajánlják), és nagyon kellemes volt egy kis hűsítésnek a bőrömre fújni. Az illatát is szerettem, decens, rózsás. Erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

cicaaholdrol

2018. augusztus 18.

Reggeli arcmosás után szoktam vattakorongra fújva áttörölni vele az arcom és mindig leszedi a felesleges piszkot/faggyút. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

writa

2018. augusztus 13.

Meglepődtem, hogy ilyen sok összetevője van ennek a rózsavíznek. De ennek ellenére tetszik. A pumpája nagyon finoman permetez, szépen porítja a folyadékot. Szépen hidratál, gyorsan beszívódik.
Update: Nagyon sok benne az alkohol. Husszú távon nem vált be annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Update: Nagyon sok benne az alkohol. Husszú távon nem vált be annyira.

evetish

2018. augusztus 12.

Sminkelés előtt és esténként szoktam használni, nagyon kellemes az illata, hűsít, és puha lesz tőle a bőröm. Jól esik "fújkálni" magam vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Hidratálók: Glycerin, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid