KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. augusztus 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az Alverde rózsavíz könnyed, rózsás illatkompozíciója felfrissíti és vitalizálja az érzékeket. A növényi glicerint tartalmazó formula nedvességgel látja el a bőrt. Gyorsan beszívódó receptúrája kellemes bőrérzetet hagy maga után. Ideális érzékeny, igénybevett bőrre is.

Marokkói damaszkuszi rózsából.

szabadkap

2018. október 16.

Én nagyon nagy rajongója vagyok a rózsavíznek, ezért is nagyon megörültem, amikor megláttam a polcon, elég jó áron.
De egyáltalán nem tetszett! Borzasztóan érződik rajta az alkohol, már már elkábít. Ragad tőle a bőröm, és zsírosodik is!
Nem ajánlom!!

szabadkap
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

Nem ajánlom!!

Tvylvis

2018. október 6.

A hidratálókrém előtt szeretek fújni egy kis virágvizet, egy kis extra hidratálásnak. Ez egy kellemes darab, nem csodaszer, de szívesen használtam. Nagy melegben a hűtőben tartottam (ahogy a csomagoláson is ajánlják), és nagyon kellemes volt egy kis hűsítésnek a bőrömre fújni. Az illatát is szerettem, decens, rózsás. Erős négyes.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

cicaaholdrol

2018. augusztus 18.

Reggeli arcmosás után szoktam vattakorongra fújva áttörölni vele az arcom és mindig leszedi a felesleges piszkot/faggyút. Abszolút újravevős.

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

writa

2018. augusztus 13.

Meglepődtem, hogy ilyen sok összetevője van ennek a rózsavíznek. De ennek ellenére tetszik. A pumpája nagyon finoman permetez, szépen porítja a folyadékot. Szépen hidratál, gyorsan beszívódik.
Update: Nagyon sok benne az alkohol. Husszú távon nem vált be annyira.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Update: Nagyon sok benne az alkohol. Husszú távon nem vált be annyira.

evetish

2018. augusztus 12.

Sminkelés előtt és esténként szoktam használni, nagyon kellemes az illata, hűsít, és puha lesz tőle a bőröm. Jól esik "fújkálni" magam vele :)

evetish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

HontiAgi

2018. augusztus 11.

UPDATE:
Megtaláltam a Balea rózsás verzióját is és nem bírtam ki hogy ne vegyem meg. Idő közben pedig ez is átavanzsált a táskábadobálós hordozósból az este jól bepermetezem magam +hidratálásnak szerepbe. Ez a két dolog viszont borzasztóan előtérbe hozta a tényt, hogy ez az arcpermet tele van alkohollal. Ha alaposan befújom magam, szinte bele lehet fulladni az alkoholszagba és mire elpárolog én már a rózsát sem érzem sehol. Azt nem is mondom mennyire nem esik jól a tudat, hogy alkoholt adok az arcomnak.... el fogom fújkálni néha de mindenki másnak azt ajánlom, hogy inkább a Baleásat vegye meg. Feleennyibe kerül ugyanekkora kiszerelés (kicsit nagyobb flakonban), az illata dettó ugyanilyen csak alkohol nélkül.

Gondolkoztam, hogy ő legyen, vagy a feleennyibe kerülő baleás kókuszos vagy dinnyés verzió, de ezt hoztam el, hátha a másik kettőnek nem friss hanem inkább testesebb-cukros-édes beütése van. (Ha valaki használja őket, cáfolja meg légyszi mert kókuszmániás vagyok :D)

Kellemes frissítő rózsa illata van, szeretem a hatását is. A fújókával vigyázni kell, ha nem tökéletesen illeszkedik rá az ujjam és nem pont függőlegesen felülről nyomom le, akkor egy kicsit spriccelve permetez, egyébként tökéletesen oszlatja a cuccot. Eddig nagyon szeretem. Reggel-este-sminkelés után fújkálom és úton-útfélen ha épp eszembe jut és már épp rám is fér.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

UPDATE:

Marzipan

2018. augusztus 10.

Az alkohol elpárolgása után kellemes rózsaillatot hagy maga után. Nyáron kiváló hidratáló a nehéz arckrémek helyett!

Marzipan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Collien

2018. augusztus 8.

Újabban nagyon szeretem a rózsás kencéket, ezért vettem meg ezt is. Nem rossz, kellemes az illata, jól hűsít, főleg ha előtte a hűtőben tartod. Ebben a nagy melegben nagyon jól esik magamra fújkodni. Nagy változást nem vettem észre magamon.

Collien
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

bogcsii

2018. augusztus 7.

Nagy meleg miatt vettem meg , igazából rosszat nem tesz mert nem pattogok ki és mintha kicsit simább is lenne az arcom nem tudom 🤔 illata alkoholos mikor magamra fújom de elillan hamar, utána csak a rózsát érzem 🌹 Nem tudom mit mondjak el fujkalom magamra mert hűsít, talán jövőre újra veszem 🤔 de végülis kárt nem okoz👍🏽

bogcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Pdori888

2018. augusztus 2.

Az alkohol tartalma ellenére szeretnem. Frissít, hűsít de nem szárítja ki a bőröm. Sminkelés után a púder poros érzetét is elveszi. :) alapvetően jó termék csak az alkohol ne lenne benne. :)

Pdori888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Hidratálók: Glycerin, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid