Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. október 16.

Kategória:   Egyéb

Nyugtató és ápoló olaj bőrre és fürdővízbe.

jzsofi

2014. október 11.

Nagyon jó kis olaj, isteni az illata, hamar és könnyen beszívódik. A lábaimra kenem elsősorban, jól is hidratál. Gondolkodtam hogy arcra is kipróbálom, de még csak a szemeim alá mertem kenni a mimikai ráncokra, nem csinált bajt. Sokkal jobb mint a kókuszos verzió, mert ebben hála az Égnek csak 5. helyen van a napraforgó olaj, a kókuszosban viszont az első amit nekem nem nagyon bír a bőröm. Ez így éppen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

Odil

2014. szeptember 17.

Amióta használom, nem törik a hajam. De egyáltalán. Huh, most olyan jó nekem. <3

A legújabb hajvégápolóm és illatszerelmem.
Kellett valami avokádóolajos (imádja a hajam), szilikonmentes csoda, ami nem veszik össze a kedvenc orientális parfümjeimmel, és hát itt simogatom és szeretem és szeret, és jó nekünk. Gyönyörű, fényes és ápolt tőle a hajam, ahogy azt elvárom.

Tipp: Törölközőszáraz hajvégekbe szigorúan, szárazon rossz ötlet.
Tipp ud.: Száraz hajvégekre is jó ötlet, de nagyon könnyű kézzel, éppen csak hozzá-hozzáérve a hajhoz, és úgy is lesz egy óra, amíg beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

A legújabb hajvégápolóm és illatszerelmem.

Tipp: Törölközőszáraz hajvégekbe szigorúan, szárazon rossz ötlet.

bogarka

2014. május 10.

Jajj ne már!Tehát én csak egy véletlen maradékot vettem most meg 50%-os akcióban? :(( Nagyon jóóóóó!!!Egy testradíros fürdő után szuper ez az olaj picit vizes bőrre. Az illata valami fantasztikus, olyannyira, hogy azóta vettem egy doboz chai latte teát, és jegesen fogom nyáron készíteni, annyira megkívántam tőle. Nem tolakodó az illata, de van benne valami fűszeres, intenzív, gyömbéres-fahéjas-szegfűszeges-krémes sütire emlékeztető illat. Nem mű. jajj nagyon jó. Ápol is ráadásul rendesen, és elég kiadós mert kevés kell belőle, bár ez nem mindennapos cucc, inkább alkalomszerű. Reggelre pikk pakk beszívódik, a bőröm meg pihepuha. Bárcsak lenne tartósan ilyen chai latte-s olaj vagy testápoló :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Babooca

2014. január 8.

Jó régóta keresgettem az Alverde polcon a DM-ben,míg végül 1 véletlen folytán ráleltem a kiárusított termékek között. Ez még az ünnepek előtt volt,így szívből reméltem,hogy marad még mostanra is pár db. Jutott szerencsémre,így beszereztem.már ki is próbáltam masszírozáshoz,teljesen bevált. Az illata édes, fahéjas csillagánizsos mézeskalács, némi vaníliás felhanggal. Test- és hajápoláshoz is be fogom vetni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

JHajni

2013. december 14.

Inkább olyan mézeskalács illata van, igazi karácsonyos :)) csak tegnap vettem, és eddig még csak a kezemre használtam, nagyon szép puha lett tőle a bőröm. De majd még kísérletezgetek vele, és majd update-elek :) Eddig imádom, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

emilil

2013. szeptember 27.

Nagyon jó kis olaj. Én főleg a kezemre használom, akár naponta többször is, annyira tetszik az illata. Gyorsan beszívódik, puha lesz tőle a bőröm. A pacsulis és a vadrózsás olajat próbáltam már, de ez tetszik eddig a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

encimokus

2013. február 13.

Ugyanolyan illata van, mint a karácsonyi vaníliás-kardamomos termékeknek. Joker kuponnal vettem meg, így nem olyan vészes az ára, persze spórolósan fogom használni. Fürdővízbe szerintem luxus, száraz testrészekre ideális, főleg így a téli időszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 13.

Mo0nlight

2012. november 17.

Aaaw, teljesen kész vagyok ettől cucctól, egyenesen mámorító illata van! :) Azt hiszem nem fogom a fürdővízbe "pocsékolni", mert úgy nagyon gyorsan fogyna, inkább elkenegetem a bőrömre, de lehet a hajamra is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

uaim

2012. november 14.

Őt csak illatoztam ma a DM ben az illata fincsi szerintem nagyon, hatását nem tudom nem vettem meg majdnem kétezer volt ha jól emlékszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.