Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szandi91, az összetevőket feltöltötte: Nymeria, Módosítva: 2022. május 3.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

2022-ben megújult változat!

• Kéz- és körömápoló krém
  • Bio körömvirággal és bio aloe verával
  • Hidratálja a száraz és berepedezett körömágybőrt
  • Védi a körmöket a töredezéstől
  • Gyorsan beszívódik és nem ragad

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bonita27

2022. július 9.

Sokaig ez volt a kedvencem, most a Nuxe kezkremjevel kiserletezek. Masodlagos kezkremnek viszont vsz ezt veszem majd ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 9.

dbogi

2022. június 9.

Télen nagyon kiszárad a kezemen a bőr, így eleinte a gránátalmás verzióját használtam. Azt is szerettem, finom illata van. Aztán kísérletezős kedvemben gondoltam kipróbálom ezt. Nem bántam meg! :) A gránátalmás elég zsíros, ez könnyen beszívódik, ennek ellenére jól hidratál. Az illata nekem semleges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

Horvathangelika1

2021. április 6.

Nagyon hamar beszívódik, rendszeres használat mellett segít is a száraz kezeken

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Nagyon hamar beszívódik, rendszeres használat mellett segít is a száraz kezeken

Dyana91

2021. február 22.

Elhasználtam egy tubussal,száraz kezeken nem sokat segít.Illata enyhe nem zavaró és nem hagy zsíros érzetet.Egy általános kézkrém,csak azt nem hozza amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

PeterHajni

2020. november 6.

Az ára és az illata fogott meg, meg mert szeretem az Alverde termékeket, szerintem tökjók. Nagyon jó ez a krém is. Nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Vivyenn

2020. október 27.

kellemes illatú, jól kenhető, nem kell belőle egyszerre sokat használni, sima, jó tapintású lesz tőle a bőröm, illetve jól láthatóan a körömágyam is ápoltabb tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Panky

2020. szeptember 25.

Az illata egyáltalán nem tetszik, nekem nagyon intenzív.Ami miatt erre esett a választás az az, hogy télen annyira kiszárd a kezem, hogy véres lesz,ez miatt gondoltam kipróbálom itteni ajánlásra. Valóban szépen visszahidratálja és puhítja a bőrt. Még a nagyon szárazat is. Nincs zsíros érzés, viszonylag hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Timi2424

2020. május 28.

A hatása egész jó, tavaszi periódusra tökéletes, de én az illatát nem tudtam megszeretni, erősen citromos, de az a mosogatószer szagú citrom, nem az a finom friss illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

wildrose

2020. március 19.

Könnyű állagú kézkrém, de nem túl gyorsan szívódik fel, és zsíros réteget hagy a bőrön. Jóindulattal is csak közepesen ápolja a bőrt, és egyáltalán nem jött be az erősen alkoholos illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 19.

NagyVani

2020. február 19.

Nem szerettem,nagyon ragacsos volt tőle a bőröm és nehezen szívódott be. Az illata engem irritált,de mások szerint kellemes volt. Én nem ajánlanám,ennél sokkal jobb kézkrémek vannak jó áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0