Alverde

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. szeptember 20.

Soleil

2019. április 9.

A szemöldökömre használom. Már több "kúrát" csináltam vele, kb. két hét alatt elkezd dúsulni tőle,
pl. nekem a ricinus semmit se használt erre a célra.
A szempillámra nem használom, engem az annyira nem érdekel, nagyjából rendben vannak sztem.... :)
5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

pl. nekem a ricinus semmit se használt erre a célra.
5 csillag.

zsazsi1

2018. szeptember 10.

A Long4lashes által gyönyörűen megnövelt pilláim az Alverde használata mellett sajnos "visszafejlődtek"...:-( Igaz, töredékébe is kerül, de annyit is ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Zso53

2018. július 30.

Imádom! Reggel és este is használom látványosan szebbek és hosszabbak a pilláim! Könnyű felvinni nem okoz számomra irritációt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

szlilly

2018. július 11.

Nem tudom, hogy erről a termékről mit gondoljak. Lelkesen megvettem, lelkesen használtam egy hónapig, de nem érzem, hogy lenne hatása. Talán túlságosan akartam, hogy működjön, de én nem látok semmi változást sem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Vniki98

2018. május 10.

Az éjszakai nélkül, önmagában használom, kb 1 hónap alatt látványos az eredmény, nőtt nagyon sok új pillám és a meglévők is rengeteget nőttek. Soha nem volt még ilyen hosszú szempillám!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

horanett92

2018. április 28.

Feltűnően hullottak a szempilláim és erre a problémára vettem meg a terméket. 3 hete használom és a hullást szépen mérsékelte. Pluszban hosszabbak lettek a szempilláim, ami az alsó pillasoron elég látványos. Jó termék, tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Fruzsi

2018. március 2.

Az én szempilláim imádják. Elkezdtek hullani, ezért megvettem ezt, hogy ápoljam őket. A hullás csak kicsit mérséklődött de két hét alatt nagyon más lett a szempillám. Mintha kicsit vastagodott, erősödött volna, és mintha talán picit ívesebb is lenne. Nem tudom jól megfogalmazni, hogy mi változott, de az egyértelműen látszik, hogy szebb lett a szempillám. Egyébként reggel és este is használom. Mindenképp ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

BettyBabu

2017. június 28.

Hat so so, eddig eszveszesztö eredmenyt meg lattam töle, de a tudat mar jo hogy kezelem a kis pillaimat.
Irritaciot nem okoz, szemöldökön is elkezdtem hasznalni majd updatelek hogy mi lett az eredmeny ha vegre ertem a termeknek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

merciszb

2017. április 4.

Imádom! Nagyon sokáig elég, anno amikor elmentem egy nagyon rossz pilláshoz, az össze pillám kihullott! Ez a csodaszer az Over Night Coffein Serum spirállal együtt visszanövesztette röpke 2 hét alatt a pilláimat. Ma már jó pilláshoz járok, de ezt a szérumot használom és mindig megjegyzi a pillásom, hogy milyen sok sok és hosszú saját pillám van :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Tvylvis

2017. február 23.

Nem vártam csodát, de azért valami kis hatást igen. Nálam ez nem működött, a ricinusolaj sokkal jobb. Engem nem irritált, nem könnyeztem tőle, csak nem láttam semmi eredményt. Amúgy a kiszerelése nagyon jó, kényelmes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sorbitol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.