Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dusycska, Módosítva: 2021. június 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• CC-krém FF6 UV-védelemmel
  • Hidratálja, védi és feszesíti a bőrt
  • Óvja a bőrt az idő előtti bőröregedéstől és a pigmentfoltok kialakulásától
  • Természetesen üde és egyenletes bőrszínről gondoskodik
  • Kiegyenlíti a bőr egyenetlenségeit és a kisebb ráncokat

Ár: 500ft , Eladó: hamreni
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, IX. Pöttyös utca , fizetés: Személyes átvétel vagy küldés előreutalás után

kingacs

2022. június 3.

Nem jött be. Kicsit egységesítette az arcomat, de zsíros lesz a bőröm tőle és még büdös is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 3.

bischofdora

2022. május 3.

Összességében nem rossz annak, aki nem szereti az alapozókat. Viszont kicsit sárga lesz a fejem tőle, ami púderrel kicsit tompítható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

rekusss

2022. február 17.

Szeretem az alverde termékeket annak ellenére, hogy az arcomon annyira nem a kedvenceim. Ez a termék nagyon tetszik, könnyű hasznàlni, egységesen, de nem maszk- és alapozó szerűen fed, nem nehezíti el a bőrt. Púderrel nem lesz fènyes hatása. És a legfontosabb a színe, vilàgosabb bőröm van, természetes az árnyalalata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 17.

pm2013

2021. augusztus 23.

Sajnálatos módon csak egy színárnyalatban jött ki, így félve vittem haza, mivel más BB/CC krémekkel már mellényúltam a színvilág terén. Kibontva a krém
a nyári arcbőrhöz kicsit világosnak és enyhén rózsaszínesnek tünt (itt gondolatban már vettettem egy "áment" rá, hogy ez is mellényúlás), de meglepetésemre mikor felvittem az arcomra, nem volt olyan borzasztó a végeredmény, mint amire számítottam. Igaz, kicsit világosabb lett tőle elsőre az arcbőröm, de nagyon hamar felszívódott és áttetszőbbé vált. Az illatát nagyon szeretem (pedig nem az édes illatvilág rajongóinak táborát erősítem) és a viselése is kellemes. Kicsit nehezebb és zsírosabb, mint az általam eddig próbált BB/CC krémek, így elsősorban a vizhiányos vagy szárazabb acbőrűeknek tudnám ajánlani. Én felvitel után kicsit felitattam a felesleget a bőrömről: nekem így vált igazán hordhatóvá.
Jópont, hogy az alkohol sem illat sem érzet formájában nem érződik a terméken.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

Jópont, hogy az alkohol sem illat sem érzet formájában nem érződik a terméken.

Bb.Sophie

2021. július 30.

Nyaralásra vettem, hátha nem kell alapozót használnom, hogy normálisan nézzek ki. Hát, nem jött be... :(
Kombinált bőrőm van, viszonylag tág pórusokkal, sok szeplővel, inkább foltokban pirul az arcom mint barnul. Ez a krém semmit nem fed, nem egységesíti az arcszínemet - cserébe viszont ragad és csillog. Egy púderrel talán kibír fél-1 órát, utána megint átfényesedik. Ragacsos, kellemetlen érzést hagy maga után, ami órákkal a felkenés után is érezhető (ha addig le nem folyik).
Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

Nem ajánlom.

b3ttuvagyok

2021. július 21.

néhány alkalommal használtam, minimálisan egységesíti, pont annyira hogy látszik hogy van rajtam valami, de fedni nem fed.... kicsit jobbra gondoltam, illata kellemes, eldolgozni nem vészes, viszont nekem megmarad az a picit ragacsos érzet... legalább van benne egy kis fényvédelem, de amugy semmi extra.. szerencse, hogy nem volt drága... majd valahogy elhasználom, semmiképp se veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

dzsuzsanna

2021. július 12.

Egy pár alkalommal próbálkoztam vele, nekem nagy csalódás :( Nehéz krém, az eldolgozása is és utána nagyon ragad. Bármilyen sminktermék felvitele rá felejtős, csúnya foltot hagy. Az alpbőrszínt valóban egységesíti, de ha már van egy kis folt, heg az arcon, az ugyanúgy látszik. Napközben pedig teljesen eltűnik az arcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 12.

kisszandi

2021. június 23.

Ár-érték arányban tökéletes.
Kipróbálásra kerestem CC-krémet, arra pont megfelel.
Tökéletes, de egy kicsit "nehéz", jól el kell dolgozni hogy ne "érezd".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

Ár-érték arányban tökéletes.
Kipróbálásra kerestem CC-krémet, arra pont megfelel.
Tökéletes, de egy kicsit "nehéz", jól el kell dolgozni hogy ne "érezd".

Naturbella

2021. június 19.

Hát végre!!
Imádtam az ALVERDE COLOR & CARE 2IN1 ALAPOZÓ-t, ami valójában nem volt véletlenül sem alapozó, sokkal inkább egy lightos, egységesítő cc krém. Nem gyártják már sajnos egy ideje, de most, pont ma bukkantam rá erre az újdonságra, ami tökéletesen ugyanaz! :)
Istenien kellemes az illata és könnyedén krémes, szépen egységesít, miközben nem nehezíti el a bőrt, hagyja lélegezni. 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 19.

Hát végre!!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Az ázsiai porcelánvirág olajos kivonata. Gyulladáscsökkentő, a hagyományos ázsiai orvoslás bőrirritációk gyógyítására használta. A fahéj-illatú virág kivonata fitoszterolokat, flavonokat és terpéneket tartalmaz.