Alverde

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szasszka, Módosítva: 2020. május 5.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• FF50 erős védelemmel
  • Védi és ápolja az érzékeny gyermekbőrt
  • UVA/UVB-védelemmel
  • E-vitaminnal növényi olajokkal és glicerinnel hidratál
  • Vízálló

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

aviii

2021. március 30.

Ez valami borzasztó... Borsónyi mennyiséget sem tudtam elkenni úgy, hogy ne maradjon fehér az arcom. Nem egy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 30.

annacska99

2021. március 24.

Előttem szólóhoz hasonlóan, én is nem régóta érdeklődöm a tudatos bőrápolás iránt, így fényvédő keresőben vagyok. Gondoltam így legeslő próbálkozásra megveszem ezt, mivel a DM-ben a kassza mellett utazókiszerelésben is megtalálható (kb 250-300ft-ért), gondoltam ha nem válik be legalább nem bukok sokat. Sajnos arról nem is tudok nyilatkozni, hogy milyen viselni vagy hogy szárítja e a bőrt, mert lehetetlen volt eldolgozni az arcomon, így le kellett mosnom :( Enyhén barnás színű egyébként kinyomva, arcon viszont szörmyű fehér, konkrétan mintha maszk lett volna rajtam. Sqajnálom, hogy így jártam, de örülök, hogy miniben vettem meg, talán nyárra táskába dobósnak jó lesz, testre el tudom majd használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Vanessza1997

2021. február 5.

Újonc vagyok a tudatos bőrápolás világában. Ez a termek az első amit a mindennapos fényvédő használt érdekében elkezdtem alkalmazni. 2 hete használom, így a következő tapasztalatokat tudom megosztani:
- krémmel nem viselkedik jól, lepereg
- hagy fehér réteget, de azért ez sokat javul miután kezd beszívódni
- minimális ragacsos érzés, ami engem nem zavar
- felkenes után fényes, ami minimálisan javul, de mindenképpen fényes marad beszivodas után is, puderrel jól viselkedik egyébként
- teljes sminkkel nem próbáltam így nem tudom hogy viselkedne
- a száraz részekbe sajnos beül
Összeségében szerintem nem ez a legjobb fényvédő, de őszintén nem is vártam tőle sokat, mindössze 300 forintot költöttem a 30ml-es tubusra, így szerintem nem volt pénzkidobás. Előjött az első héten egy-két pattanás, de azok elmúltak és azóta nem is jelentkezett több. Nekem arra jó volt ez a termek, hogy megszokjam a fényvédő napi használatát, a rendes kiszerelést nem vásárolnám meg. Abszolút semleges érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban, ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 5.

- krémmel nem viselkedik jól, lepereg
- hagy fehér réteget, de azért ez sokat javul miután kezd beszívódni
- minimális ragacsos érzés, ami engem nem zavar
- teljes sminkkel nem próbáltam így nem tudom hogy viselkedne
- a száraz részekbe sajnos beül

fvviktoria

2020. augusztus 3.

Kislányomnak vettem meg a krémet de sajnos csalódás volt pedig alapvetően szeretem a márka termékeit. Nehezen kenhető, fura szaga is van, már elgondolkoztam rajta hogy romlott terméket vásároltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0