Alverde

Ár:   200 ml   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   €5 (kézkrémmel együtt)   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 16.

Ár:   200 ml
Kiszerelés:   €5 (kézkrémmel együtt)
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

2015-ös karácsonyi ajándékszett része, kézápoló balzsammal együtt kapható.

jkrisztie2

2017. március 27.

Még csak most használgatom el több más testápolóval párhuzamosan. Teljesen olyan, mint a makadámdiós vaj, csak picit gyümölcsösebb illattal. Bevált a kézkrémjével együtt, de azért várom, hogy elfogyjon, mert nekem ez téli testápoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

levendulalány

2016. január 25.

Engem már a csomagolása megfogott, úgyhogy nem volt kérdés, hogy megveszem-e. Nekem bevált mindkettő. Bár a kezemet néha utána kell kenni pluszban, de ezt betudom annak, hogy extra száraz a kezem, kell neki az ápolás. Az illata is nagyon kellemes, egyáltalán nem tolakodó. Jó kis cucc mindkettő. A testvajat azért megpróbálom még télen elhasználni, nyárra nekem kicsit sok lesz. Mindenképp max. pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

mokkalany

2016. január 21.

Abszolút imádat lenne, ha tartósabban hidratálna - a kézkrém is, meg a testvaj is. Ez talán a legjobb illatú Alverde krémváltozat eddig. Azt nem értem, hogy a normál bőrre való mangós-articsókás és az enyhén száraz bőrre való kakaóvajas-hibiszkuszos is sokkal jobban hidratálnak ezeknél az ultrasűrű testvajaknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

asztromélia

2016. január 16.

Tenyleg olyan az allaga mint a hutobol kivett vajnak. Nagyon jo az illata, olyan gyumolcsjoghurtos es nagyon jol hidratal. Ami felbosszantott viszont, hogy a tegely max a 3/4-ig van toltve!!!
(Akit erdekel: a kezkremje telen felejtos, de jobb idoben biztos elegendo lesz.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

allebag2

2016. január 12.

Nagyon jó ez a testvaj. Az illata szerintem "évszakfüggetlen", univerzális, és nagyon kellemes. Az állaga sűrű, a felszívódása kicsit lassú, de nagyon jól hidratál. Ár-érték arány szuper. A kézkrém is kellemes állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

barbyka01

2016. január 11.

Karácsonyra kaptam ezt a cuki szettet! Ha Alverde akkor elmaradhatatlan nálam a téli limitált testvaj. Az illata csodálatos! Nagyon szeretem mindkettő terméket, meg vagyok velük elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

ayse

2015. december 30.

Ma vettem kezkremmel egyutt.jo valasztas volt)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 30.

Ma vettem kezkremmel egyutt.jo valasztas volt)

Gina19

2015. december 27.

Karácsonyra kaptam egy kézkrémet is tartalmazó szettet, és meg vagyok elégedve a testvajjal. A csomagolása nagyon bájos, ünnepi hangulatú, és a tartalma is szuper: elég masszív tömb maga a testvaj, de meglepően jól el lehet dolgozni, és szerencsére pikk-pakk beszívja a bőröm. Közepesen hidratál, és szerencsére nem irritálja az érzékeny bőröm. Én még nem használtam túl sok alverdés testápolót, úgyhogy engem egyáltalán nem zavar a mások által tipikusnak leírt "alverdés" illat, sőt, odavagyok érte, nagyon nőies (én mondjuk alapból imádom az édesebb illatokat). Kár, hogy limitált kiadás, lehet, hogy megpróbálok levadászni még egy szettet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

szeliger

2015. december 11.

Jó kis termék ez, nagy kár, hogy csak a kézkrémmel összecsomagolva kapható, mert a kézkrém szerintem elég vacak.
Kinyitva a tégelyt, a testvaj meglepően kemény, tényleg olyan, mint amikor a hűtőből kiveszem a vajat, de a bőr melegére olvad, jól kenhetővé válik. Tartalmas, mégis gyorsan beszívódik, esti kenegetés után a hidratáló hatása még másnap reggel is jól érezhető. Az illatáról összetéveszthetetlenül felismerthető, hogy Alverde termék, de azért érezni a gyümölcsös makadámdió illatot is. A tégely is csinos, jól kezelhető, emellett csak növényi alapanyagokat tartalmaz. Mivel tényleg jó hidratáló hatása van és nagyon úgy néz ki, hogy az Alverde-t úgysem lehet rábírni, hogy lemondjon a saját illatáról, nem vonok le a szaga miatt csillagot az értékelésnél. Tőlem megkapja az ötöst, drogériás viszonylatban szerintem az élmezőnyben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 11.

szivecske

2015. december 11.

Jöttem ünneprontani.... A minőséggel semmi bajom, hidratálása szokásos, de én illatban kicsit többet vártam... nem értem miért érezni ennyire szinte már orrfacsaróan benne az alkoholt... engem ez iszonyatosan zavar... De ez a hópelyhes kivitel extra cuki azért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate