Alverde

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. május 26.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

A "Wiesenblumen" (mezei virágok) ajándékcsomag részeként kapható. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, tartósítószert, színezéket, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket.

lupelupe

2019. március 21.

A csomagban ennek a kézkrémnek tetszett a legkevésbé az illata. Igaz, hogy viszonylag gyorsan beszívódik, de hatása számomra nem túl tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 21.

Tvylvis

2018. október 6.

Kifejezetten szeretem az Alverde testápolóit, kézkrémeit, de ez valahogy annyira nem tetszett. A fő gondom az volt vele, hogy hagyott egy zsíros réteget a kezemen, akármilyen keveset is használtam. Ez éjszakára rendben volt, de napközben nagyon nem szerettem. A csomagolása valóban nagyon kedves, tavaszias. Elhasználtam, de nem sírok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

boglarka88849

2018. április 25.

Ennek is annyira husi a csomagolása a kis sárga kutyatej virágokkal :) Megzabálom az egész szettet, komolyan. Az illata kevéssé markáns, mint a pipacsos társáé, de állagra ugyanolyan sűrű és hidratáló. Igazából nagyon szolid kézkrém illata van, enyhe virágos beütéssel, ami hamar elillan, és a finom krémillat marad utána. Ezt például édesanyámnak adtam, mert neki tetszett ez a visszafogott illat. Ezt is inkább szárazabb bőrre ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

jkrisztie2

2018. március 26.

Annyi kézkrémem van, de mikor ezt megláttam, nem tudtam otthagyni! A csomagban 3 szuper kis virág illatú hidratáló kézápoló, nagyon szép, tavaszi hangulatú a csomagolása. Pici , így kisebb táskában is simán elfér ( állítom, még arckrémként is bevethető pl. utazáskor) Meglepi, hogy egy mini cuki körömreszelő is van benne, ami amolyan gyorssegély, ha út közben beszakad egy köröm. Nagyon tetszik az egész!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.