Lush

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

MaFa

2020. március 15.

Az illata nagyon kellemes. Amikor a hajamra felkenem nagyon hamar beszívja és nem is igazán érzem a hatását. Szerintem semmi pluszt nem tesz a hajammal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Bettina1984

2020. január 22.

Egyszerűen imádom, még sohasem volt ilyen jó hajbalzsamom.
Az első balzsam ami mellett nem kell hajvég ápolót használnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 22.

Egyszerűen imádom, még sohasem volt ilyen jó hajbalzsamom.
Az első balzsam ami mellett nem kell hajvég ápolót használnom.

SzarkaVivien

2019. december 17.

Imádom illat és fényes haj. Hajmosás után 3 nappal is érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

Imádom illat és fényes haj. Hajmosás után 3 nappal is érzem az illatát.

szakalyreka

2019. november 17.

Fantasztikus! Nagyon jó az illata és az én hosszú, rengeteg hajamra is elég egy kevés, mert olyan sűrű az állaga. Hajszárítás és vasalás után is nagyon puha és fényes maradt napokig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

BloomRoomBlog

2019. november 12.

Az illata tényleg szuper, ráadásul több napig érzem a hajamon. Az én hajam nem különösebben problémás és gubancolódó, szóval a hatásával is teljesen elégedett vagyok, semmi különös, de könnyen fésülhető és puha lesz tőle a hajam. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

tillisilli

2019. november 10.

Mint hajkondicionáló nincs különösebben zseniális hatása, azért nem adnék 5*-ot. Viszont az illata a legjobb a világon. Kisebb kihagyásokkal több mint 10 éve használom, leginkább az illata miatt.

Update: felfedeztem pár éve, h az ebay-en arulnak hamisított parfüm verzióban ilyen illatot. Más a neve de az illat ua, uh lecsaptam rá, megunhatatlan, ha krémes vaníliaszagú szeretnék lenni. (Akkor még nem jött ki a Lush újra a parfüm verzióval, amit ha az ember gazdag+mázlista beszerezhet limitáltan...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

simpe_dora

2019. szeptember 7.

Én kb 3 hónapja használom a sampon koronggal együtt. Kondicionáló nélkül nagyon gubancolódott a szilárd samponnal a hajam, de ez segit rajta. Nagyon-nagyon finom illata van, de jól ki kell mosni, mert nekem volt hogy száritáskor éreztem a hajamon hogy maradt benne kevés és zsiros érzete volt emiatt a hajamnak azon a ponton.
Az árát szerintem nem éri meg, de muszáj volt nekem is kipróbálnom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Az árát szerintem nem éri meg, de muszáj volt nekem is kipróbálnom :)

drde96

2019. július 10.

Sötétbarna, hosszú, vastag szálú, göndör hajam van, a fejbőröm enyhén hajlamos zsírosodásra és korpásodásra. 8 hónapja használom ezt a terméket és nem tapasztaltam különösebb változást. Kicsit tényleg puhább a hajam a használatot követően, de ugyanúgy eltöredezik, ugyanolyan gyakorisággal járok fodrászhoz a töredezett hajvégek miatt. Valószínűleg nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Lor

2019. június 27.

Még jó, hogy csak a kis kiszerelést vettem meg belőle, nekem semmit sem ér, pedig amióta áttértem a természetesebb vonalra, azóta közel nem gubancolódik annyira a hajam, mint előtte. Emiatt számomra indokolatlanul drága és hatástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

KataMayaNagy

2019. május 26.

Nekem A hajkondicionáló. Először mintát kaptam belőle, az illata fenséges. A legjobb, hogy mosás után napokkal is érzem. Nem kell sok belőle, pedig hosszú hajam van, nagyon jó puha lesz tőle a hajam, és nem nehezíti el, nem zsírosítja. Kíváncsi vagyok, hogy a szilárd samponnal együtt hogy fog működni. Megvettem a közepes kiszerelést, és azóta nem nyűg a hajmosás. Bevallom őszintén, hogy a Lush világa rendesen beszippantott. Folyamatos próbálgatom a termékekeit, és mind beválik. Fogom a fejem, hogy eddig miért nem próbáltam meg. Az ára lehet korábban eltántorított, de az, hogy küzdenek az állatkísérletek ellen, hogy a csomagolásra(újrahasznosított) illetve csomagolásmentességre mennyire ügyelnek, és hogy ennyire jó minőségű termékeket kínálnak, az minden pénzt megér. Imádom a termékeiket. Még több Lush boltot az országba! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>