Lush

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Sophie0517

2021. szeptember 3.

Hatása nem fenomenális, de kb örökké akarom ezt az illatot a hajamba érezni. Max pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

georgia82

2021. augusztus 4.

Engem(és gondolom.még sokunkat) az illatával vesz meg a Lush, na ez is ilyen.
Imádom hogy soká érezni, viszont semmi extrát nem művel a hajammal, így ár-érték aránya sem túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Engem(és gondolom.még sokunkat) az illatával vesz meg a Lush, na ez is ilyen.

xMirax

2021. június 27.

Imádoooooom!!! Mintha az én hajtípusomhoz találták volna ki (zsíros fejbőr, száraz hajvégek). Nagyon jól hidratál, de nem nehezíti el a hajam. A Soak and Float samponnal használtam és mintha lassabban zsírosodott volna tőlük a fejbőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 27.

nrebek

2021. március 3.

Az illata mesés, a nagy kiszerelés sokáig elég. A szupertápláló hatását viszont egyáltalán nem éreztem.
Szerettem ezt a terméket, de nem tud többet, mint egy drogériás kondicionáló, és ehhez képest drága is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

ducitrening

2021. február 19.

Illata csodálatos, de sajnos nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 19.

Illata csodálatos, de sajnos nem éri meg az árát.

cranberrriez

2021. február 5.

Ennek a balzsamnak az illata napokig érezhető a hajamon. Szigorúan a hajközéptől a hajvégekig szoktam felvinni, így a szükséges területeken ápol és puhít. Az ára miatt érdemes a legnagyobb kiszerelésben megvenni, ami akár egy évig is elég félhosszú hajra. A fenséges LUSH "életérzés" pedig kompenzálja az anyagi kiadást. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

SzkcsB

2020. december 17.

Nagyon kellemes az illata, egész puha tőle a hajam, de picit túlárazott. Azonban szeretem, amit a Lush képvisel, ez javít a helyzeten.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 17.

Black Fairy

2020. szeptember 28.

Imádnivaló az illata, nagyon tartósan megmarad, és egész jól hidratál, de az én hajamnak picit túl nehéz az állaga, és gyorsabban zsírosodik tőle a hajtövem - ami elég nehéz, figyelembe véve, hogy két naponta szoktam hajat mosni amúgy is...Persze szép fényes, egészségesnek tűnő, selymes haj lesz az eredmény...de nem fogok naponta hajat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Marcipancica

2020. július 12.

Nagyon szeretem, különösen a finom illatát, és a hatása is elég jó, de más kondícionálóktól fényesebb a hajam... Viszont érdemes kipróbálni, csalódást szerintem nem igazán okoz, de nem is ájultam el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Mannika00

2020. július 3.

A szilárd samponnal együtt használom,de nem igazán tetszik a hatása.Egy vagonnal kell kennem a hajamra,hogy valamennyire kezelhető legyen,pedig az árát elég borsosnak találom.Szárítás után sprődnek érzem a hajamat,pozitívum,hogy jó az illata,de biztos nem fogom újravenni.Megrendeltem a jungle kondícionálót remélem az jobban fog teljesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>