Arkopharma

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nomacs, Módosítva: 2015. november 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hajápolók

A Forcapil oldat lassítja a hajhullást és serkenti a növekedést, összetevői részt vesznek a hajhagymák regenerálásában és elősegítik a keratin szintézist. A hatását közvetlenül az érintett területre juttatva fejti ki.

Tartalmaz:

• Vitaminokat (B5, B6, biotin), amelyek stimulálják a haj növekedését;
  • Gingko biloba kivonatot, amely részt vesz a hajhagymák regenerálásában,
  • Kölest, amelyben jelen vannak a kéntartalmú aminosavak,
  • Csalánt és mezei zsurlófüvet, amelyek segítenek a hajhullás lassításában és az egészséges fejbőr fenntartásában.

Ár: 2000 , Eladó: hdaranyi
Állapot: Valamivel több mint félig van!, Helyszín: --, fizetés: Postázom
lacee4

2019. augusztus 6.

2 hónapja szedem a kapszulát és használom az oldatot is és valóban segített, már csak pár szál hajam hullik ki hajmosásnál, és mintha erősebbek is lennének a hajszálak valamennyivel. Nem rossz a cucc tényleg, sőt szerintem az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

weiwei

2019. május 14.

Hajhullás ellen kezdtem szedni a kapszulát, majd beújítottam az oldatot is. Őszintén szólva semmi változást nem tapasztaltam ahhoz képest, amikor csak a kapszulát szedtem (hajam, körmöm megnőtt, de a hajhullás nem változott)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

tonic

2019. március 25.

Volt ilyen,jó volt,bár szerintem töményebb is lehetne az ilyenekben a hatóanyagok koncentrációja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

MedicineDerm

2017. június 19.

Mindenhol nagyon ígéretes (vélhetőleg marketing) szöveget olvastam róla, hát megrendeltem csomagban a kapszulával. Rendeltetésszerűen használtam, fújtam, masszíroztam, szedtem a tablettákat. 2 hónap után és a teljes 20.000 ft-os csomag elhasználása után az egész fejem ugyanolyan volt mint előtte. Semmit nem változott. Elég csalódott vagyok.
Ezen kívül elég nagy kínszenvedés volt végigcsinálni, ugyanis ez az oldat büdös (a párom mindig szimatolt hogy mi ez a szag), és zsírosít.
A maradékot lehet inkább odaadom anyósomnak :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

A maradékot lehet inkább odaadom anyósomnak :D

devirag

2016. január 14.

Gyógyszertárban vettem. Minden nap masszírozom a fejbőrömbe, hajmosás után is, és hajmosások közötti napokon száraz haj esetében is. Nem zsírosodik olyan gyorsan a hajam és sokkal kevesebb hajszálam hullik ki. Az elmúlt két hét alatt is sokat segített, és remélhetőleg hosszabb távon még hatásosabb lesz. Két hónapja revalid tablettát is szedek, de valószínű azt is lecserélem majd forcapil tablettára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate