Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szanaci, Módosítva: 2012. április 12.

Rugalmas műanyag sörtéi vannak, sok-sok rövid fogacska gondoskodik a hosszabbításról, megemelésről és ívelésről, míg az egyetlen sorban elhelyezkedő hosszabb sörte garantálja, hogy ne tapadjanak össze a pillák. A hab állagú festékhez kondicionáló-ápoló anyagokat és vitaminokat is adagoltak, ezzel a szempillák épségét is garantálják.

panneszka

2016. február 23.

Örök kedvenc. Régóta megvan, olyan mintha sosem akarna elfogyni, szép hosszú pillákat csinál, és össze sem tapasztja őket na meg tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

HyperBunny

2014. július 1.

Ő a nagy kedvenc évek óta, ebből is a vízálló változatot használtam. Egy jó ideje nem vettem újra, mert az ára azért eléggé borsos. A kefe nagyszerű, el is tettem. Viszont keresem az olcsóbb alternatíváját, ami lehetőleg könnyebben le is mosható. Főleg azt szerettem benne, hogy csomómentesen, szépen szétválasztva festette be a pilláimat, minta nem is lett volna rajta semmi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Riruka

2013. október 6.

Nekem gyorsan fogyott és viszonylag hamar beszáradt. Semmi extrát nem tudott... csak egy spirál a sok közül, nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

SmartMouse

2013. június 8.

Vízállót vettem ebből, de újra tuti nem fogom megvenni. Mindig nehezen jött le (sminklemosóval is) emiatt megszabadított néhány szempillámtól, mindennapi használatra nem alkalmas.Gyorsan fogyott, pedig ritkán használtam. Nem választja szét rendesen a szempillákat, összeragasztja inkább és ez a műanyag kefe sem nyerte e a tetszésem. Elején még egész használható volt, de nem sokáig és nem gyakran.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

electropanic99

2013. június 2.

Nekem a vízálló (kék) verzióban van meg, annyira vízállónak viszont nem mondanám. Eléggé póklábakat kreál a pilláimból (viszont aláírom, hogy hosszítja őket), nem a kedvencem emiatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

bendee91

2012. június 11.

Nekem ennek a vízálló változata van meg. Nem mondanám rossznak, de nem is a kedvencem. Szép pilláim lesznek tőle, bár a drámai hatás elmarad.:)
Nem venném mondjuk újra, ezt is tesóm adta nekem, mert neki nem kellett.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Nem venném mondjuk újra, ezt is tesóm adta nekem, mert neki nem kellett.:)

Cu2tka-baba

2012. május 25.

Nem voltam ettől a spiráltól elájulva, hosszabbít és dúsít is valamennyire, de nekem hiányzott az a plusz, főleg ha az árát is figyelembe vesszük. Ráadásul nagyon hamar kifogyott. Azóta se vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.