Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló és tápláló ajakbalzsam kakaóvajjal: intenzíven táplál és hidratál, megvédve ajkaidat a kiszáradástól.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mina03

2021. szeptember 15.

Az első használat után vettem még egyet. Alig 1 hónapja hogy használtam, de valamiért elkezdett büdösödni.. Sajnáltam kidobni, de muszáj volt mert egyszerűen nem bírtam tovább használni. Az elsővel nem volt gondom, de a második után már nem mertem venni belőle többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

CandyShimmer

2021. július 19.

Amibe van BHT azt a számra főleg nem kenem, és ebben van. Ki nem állhatom az illatát, a testápolója is borzalmas. Én egy Color trend ajakápolót rendeltem, de ez volt a dobozomban. Fehér színű krém, mintha testápolóval kenné az ember a száját.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

patzeltkamilla

2021. május 13.

Az íze, ha véletlen “lenyalom” olyan, mintha romlott/avas lenne. Megszaglászva a tubusból finomnak tűnik az illata, de felkenve már zavaró, romlott hatású. Pedig 2 hete sincs meg. Bár lehet, hogy csak azért “nem ízlik”, mert a Ziaja kakaóvajas ajakbalzsamát használtam előtte, és az nagyon természetes, finom és jó illatú volt.
Ezt leszámítva szépen hidratál. Az árát megéri, de én nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

Ezt leszámítva szépen hidratál. Az árát megéri, de én nem veszem újra.

picicsibi

2021. március 19.

Néhány használat után helyre teszi a kiszáradt ajkakat, nekem nagyon bevált. Az illata is jó, a kézkrémjét is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

palacka11

2020. október 26.

Nagyon szeretem az illata fantasztikus és nagyon jól hidratál, többször vásároltam már. A tusfürdőjét is többször használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

egyno

2020. június 7.

Szuper illat, viszont semmit sem használ.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Szuper illat, viszont semmit sem használ.

rosegangela

2020. június 4.

Pár nap alatt gyönyörűen helyretette a télen szanaszét cserepesedett ajkaim. Nappalra egy kicsit túl zsirosnak érzem, de éjjelre szamomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.

MissScorpio

2020. május 30.

Jó ajakápoló. Nem hagy fehér réteget a számon, nem szárít, mint sok ugyanilyen árban kapható ajakbalzsam. Puha lesz tőle a szám. Finom kakaó illata van, bár nehéz kinyomni kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Zoldtulipan

2020. április 27.

Valóban hidratál. Nem csak egy zsíros réteget képez, ami véd a széltől, hanem tényleg ápol és puhít. Az illata kellemes, az állaga is, egyetlen hátránya, hogy a kemény tubusból a sűrű krémet nagyon nehéz kinyomni. Nem vonok le csillagot, mert szuper kis termék, pedig nehéz eset vagyok a folyamatosan rágcsált, nyúzott ajkaimmal

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

bibike2000

2020. április 15.

Teljesen megéri az árát, sokáig elég, jó minőségű, jó illatú. Puhává varázsolja a cserepes,száraz ajkaimat. Az applikátora viszont hulladék, az ujjammal tudom felvinni. Picit sűrűbb, enyhén zsíros állagú, de pont megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.