Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló és tápláló ajakbalzsam kakaóvajjal: intenzíven táplál és hidratál, megvédve ajkaidat a kiszáradástól.

dora3311

2019. június 27.

Imádom! Télen hajlamos nagyon kiszáradni az ajkam, hiába vigyázok rá. Viszont ez mindig egyből feltölti és hidratálja. Az illata is szuper. A tubusból valóban kicsit nehezebben jön ki, de szerintem nem olyan vészes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

ReiHUN

2019. május 17.

Én nagyon szeretem! Nagyon régóta megvan, és még mindig tudok a csomagolásból kivarázsolni kellő mennyiséget. Nagyon kis sűrű balzsam, az applikátor egyáltalán nem vált be, ezért az ujjammal szoktam felkenni esténként, fürdés után. Mivel tényleg egy nehezebb krém, balzsam, ezért nap közben nem ezt használom. Az illatával nincs bajom, bár kicsit mű, de engem nem zavar, nem is érzem különösebben. Szerintem jól teszi a dolgát, megfelelően hidratál. Nekem nagyon megérte, mert tényleg nagyon sokáig kitart, annak ellenére, hogy ilyen kis pici. :) Könnyű elrakni táskába, zsebbe.. Jár az öt csillag tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Liara0826

2019. április 16.

Az illata sajnos nem igazán tetszik, a hatása meg semmi extra. Nem volt drága ezért gondoltam kipróbálom, de volt már jobb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

lisbeth10

2019. április 16.

Nagyon jó az illata, meg vagyok elégedve az hidratáló hatásával is
Az egy negatívuma számomra, hogy nehezen lehet a tubusból kinyomni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Nagyon jó az illata, meg vagyok elégedve az hidratáló hatásával is
Az egy negatívuma számomra, hogy nehezen lehet a tubusból kinyomni

merdzso4

2019. február 25.

Az illata nagyon kellemes.
De viszont semmi más pozitív nincs benne
Egyáltalán nem hidratál. A kiszáradt számmal semmit nem tudott kezdeni több hetes használat után sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

Az illata nagyon kellemes.
De viszont semmi más pozitív nincs benne

Joó Bodza

2019. január 13.

Eddigi legjobb ajakápoló, amit használtam. Az illata nagyon jó, viszonylag tartós, és nagyon jó áron van. Próbáltam már Eos, és carmex termékeket is, de ez van a toppon 🙏🏾

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Nuvi

2019. január 13.

Én is amondó vagyok, hogy az illatán kívül más jó nincs benne. Valami zsíros érzet lesz tőle a számon, ami nagyon kényelmetlen, azután gyorsan el is tűnik. Mindenestől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 13.

Ojou

2018. december 24.

Én az illata miatt adok neki 2 csillagot. Nem azért, mert annyira rossz, hanem mert az az egyetlen jó benne. Illetve volt már szerencsém sokkal rosszabb ajakápolóhoz is, persze ez is elég gagyi. Gyorsan felszívódik, száraz marad utána a szám, alig hidratál. Én is tapasztaltam a csípő érzést a felvitelnél. Kisebesedett szájra fel se merném kenni. A kézkrém miatt vettem meg, azt szerettem. Csalódott vagyok 😬

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

p.bettina

2018. december 12.

2 csillagot adok a termékre, de csak az illata és a csomagolása miatt. Az illata tényleg isteni. Viszont felkenem és 2 másodperc múlva már nem is érzem, hogy bármit felvittem a számra. Semmi haszna és ezt nagyon bánom, hogy megvettem és csalódott vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Jucuus

2018. november 22.

Illata nagyon tetszik, aránylag könnyen fel is lehet vinni az ajkakra, viszont nemsoká kenhetem újra, mert olyan mintha csak egy sima testápolót kentem volna fel, nem nagyon hatásos, sajnos biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.