Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Ezek a színes és vidám ajakbalzsamok nem csak gyümölcsös illatukkal és finom fényükkel csábítanak, hanem vitaminokkal is ápolják ajkaidat. A- és E-vitaminnal.

Blood Orange (vérnarancs), Strawberry Bliss (eper), és Reviving Raspberry (málna) változatban kapható

AngelHeart80s

2017. május 25.

Hidratálni nem igen hidratál, inkább csak ad egy ragacsos érzetet. Anyám vette, most már elhasználom, úgyis elfogyott a rendes szőlőzsírom. De nem kéne még egy. Illata, íze jó egyébként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

centaine

2016. november 10.

Az összes illat megvan, mindegyiket nagyon szeretem,erős, édeskés illatúak és ízűek, tényleg hidratálnak, kicsit tényleg ragacsosak, de annyira nem zavaróan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

pappveronika30

2016. június 24.

Szeretem ezt a terméket mert nagyon finom illata van,nekem az epres van meg. De ragacsosabb érzetet ad mint más ajakbalzsam és emiatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 24.

borbasnori

2016. május 23.

Én imádtam ezt az ajakápolót.Az epres volt meg, jó illata és íze volt. Télen hidratáló is. Szerintem jó választás volt. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

Brony

2016. május 10.

Nem vagyok tőle elájulva, a málnaszörpre emlékeztet a málnás. Szerencséje, hogy megőrülök az ajakbalzsamokért, ezért azt kell mondjam, összességében szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 10.

Frumus

2015. december 28.

Lehet használni, de semmi különleges. Sima szőlőzsír gyümölcsillattal, a tartója tényleg elég béna, de ez engem nem igazán zavart. Télen használok csak ilyet, mert kiszárad, cserepesedik a szám a hidegtől. Erre tökéletes. Vérnarancsos és málnás változatom is van belőle, el fog fogyni, de nem ragaszkodok majd hozzájuk a jövőben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

benikavics25

2015. november 19.

Na ez az amit nem is értem h miért árulnak hiszen egy e-bay-os műanyag akármibe van bele passzírozva valami ocsmány szőlőzsír cucc. Kaptam de konkrétan azonnal landolt a kukában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

NovErke

2015. november 1.

Szerintem semmi gond nincs ezzel az ajakápolóval. Egyszerű szőlőzsír, műgyümölcsillattal és édes ízzel. Azt hittem, hogy lesz egy kis színe is, de egyáltalán nem fog. A hatása viszont jó, puhábbak lesznek tőle az ajkaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

Kynee

2015. augusztus 9.

300 forint körüli összegre volt leakciózva. Feleannyit sem ér, ennél rosszabb rúzsom még sosem volt, pedig elég szép gyűjteménnyel rendelkezem. Az illata jó, de olyan érzés, mintha libazsírral kentem volna be a szám. Kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

biankanagyvari

2015. május 17.

Nem volt különösebb bajom sem az állagával, sem a színével, elvégre csak ajakápolónak vettem, a kiszerelése viszont tényleg elég gagyi, nagyon emlékeztet az ovis papírragasztóra. Az árát viszont mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol