Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: surrealia, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ár: 300 , Eladó: Poptie
Állapot: vadi új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 500 , Eladó: laura2694
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
tenagi

2017. szeptember 19.

Fekete szemceruzát használok egyedül, azt is ritkán és a vízvonalamra használom egyedül akkor is. Még van egy kis csutka belőle, nagyon jó, arra, amire használom. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

koreszt

2017. augusztus 29.

Ajándékba kaptam, pár hete kezdtem el használni. Magamtól nem vettem volna, mivel van egy jól bevált szemceruzám (Artdeco), de így ezt is kipróbáltam. Nem túl puha, de így is lehet belőle sokat felvinni, ha az ember nem elég óvatos, illetve könnyen kenődik. Én szoktam rá szemhéjpúderezni, így estig a helyén marad, viszont önmagában nem túl tartós. Nem irritál, könnyű lemosni. Előnye még nyilván az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Poptie

2017. május 7.

Midnight blue sötétkék árnyalatban vettem meg, azonban annyira sötét, hogy szinte fekete. Nekem csalódás volt emiatt, nem is használtam azóta. Előny, hogy tényleg jól fog és könnyen kenhető, ami szemceruzáknál ritka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

tfanna

Korcsoport: < 18
2017. március 23.

Leárazva vettem meg sötétkék és barna színben. Puha, könnyen kenhető, de vigyázni kell, mert pont ezért gyorsan el lehet kenni. Nem valami vízálló, utcára nem is tudom, használnám-e, viszont képekhez szoktam. Szemhéjpúder alapként viszont elég jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 23.

szivoszal

2016. december 14.

szempillaspirállal vettem együtt a sötétbarna színben. könnyű használni, szép a színe, jó az állaga és tartós. nem kenődik el, nincs vele semmi probléma. olcsó és nagyon jó ceruza!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

nicolebunny

2016. október 15.

Hungaroringen a Volkswagen találkozón a kiállítói ajándékcsomagban adták, barna színben van meg. (Barátom volt a kiállító, mondanom sem kell, nagyon örült neki:D :D :D) A szemöldökömre használom, mert a szememen nem tetszik a barna, és egész jó. Pont jó a hegye, se nem túl puha, se nem túl kemény, jól pigmentált a szín. Nem kenődik el, viszont szemhéjon/vízvonalon nem próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Alysse

2016. szeptember 16.

Türkisz és fekete színekben rendeltem, és a színek tényleg nagyon szépek és élénkek, mint a képeken, csak hát semeddig sem tart. Tíz perc alatt elmaszatolódik, amit a szememre kentem. Szemhéjpúderre pedig egyszerűen lehetetlen felvinni.
Valószínűleg farsangi arcfestéknek vagy valami hasonlónak fogom tudni csak elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 16.

TEr

2016. július 18.

Nagyon-nagyon pigmentált, 400-300ft-ért rendeltem, féltem, hogy nem fog fogni vízvonalra. Meglepődtem, mert nagyon szépen fogott és nem kopott le 10 perc után. Megtaláltam A szemceruzát, amit mostantól használni fogok. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 18.

cheerface

2016. július 18.

Én elégedett vagyok vele, évek óta használom :) Elég tartós, még fellépésen is használtam már, és mozgás közben sem hagyott cserben :) Nyilván vannak ettől profibb ceruzák, de ár-érték arányban szerintem nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

ILoveGarnier

2016. június 13.

Nem tudom én sem vagyok elájulva tőle. Régen rendesen kikentem magam szemceruzával és rendesen kenődött is. Régről maradt meg, most a vízvonalamra használom. Szerintem kenhető, így kissé füstös hatást varázsolva. Tehát én csak akkor ajánlom, ha egy vékonyka vonalat húzunk vele a szempillánk tövébe. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Palm Glycerides, Behenyl Alcohol, Hydrogenated Palm Glycerides, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Palm Glycerides
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.