Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikita0828, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Segít formásabbnak mutatni a mell kontúrját és javítani dekoltázs kinézetét. Tengeri moszatot liposzómákat, valamint A-, C-és E-vitamint tartalmaz, melyek táplálják a bőrt és segítenek formásabbá varázsolni a kebleket. Béta-karotin és eukaliptusz-kivonata révén pedig segít meggátolni a természetes kollagénvesztést.

LegallyBlonde

2016. december 4.

Az itteni sok pozitív vélemény után nagyon vágytam erre a krémre. Nekem sajnos azért nem lett ennyire mindent elsöprően jó a véleményem erről a termékről.

Megmondom őszintén én elsősorban szemránckrémnek vettem - miután itt olvastam, hogy valaki arra alkalmazza - és úgy voltam vele, ha a mellett megtudja kicsit emelni illetve az ottani bőrt, akkor lehet realitása, hogy a szemkörnyéki vékony bőrrel is tud majd mit kezdeni. És tud. Nem csodaszer azért, de tényleg javít rajta, azt kell mondjam, hogy jóval többet mint más, egyébként sokkal kisebb, de kifejezetten szemránckrémként árult drogériás termék 1000-2000Ft--os kategóriában. (Ezt meg ugye 1500Ft-ért vettem egy Avonos boltban és akkora mennyiség, hogy 4-5 hónapra tuti elég lesz, pedig én aztán pancsolok a krémekben ). Meg egyébként alapkrémnek is tökéletes szemkörnyék ápoláshoz, ha pluszban szeretnék még E vagy A vitamint hozzátenni. De természetesen mivel enyhén mentolos, ezt nem biztos, hogy mindenkinek a szemkörnyéke jól tolerálná ( vagy épp az orra ugye ) , nem is merném erre másnak kifejezetten ajánlani, mindenesetre én kipróbáltam és nekem erre bevált.
Szóval ekkora mennyiségben, ár-érték-hatás tekintetében megérte megvenni.

A mellemre illetve a mellkasomra meg a nyakamra kenve viszont kipattogtam tőle...nyilván emiatt még pontot nem vonnék le, hiszen ez valószínűleg egyéni érzékenység, szóval van ilyen...az már nem személyes érzékenység, hogy mikor felkentem hagyott a felszívódás után egy réteget ami folyamatosan dörzsölődött le, mint amikor nyáron az ember a tengerparton hentereg a homokban és utána állandóan morzsolódik le róla a homok, közben meg az embernek olyan érzése van, mint ha koszos lenne...brr. Persze ez a ledörzsölhetőség a szemkörnyéken is megvan, de kisebb felületen egy fokkal jobban elviselem, ugyanakkor nyilván ez a tulajdonsága kizárja a napközbeni használatot - szemkörnyéknél rá sminkelést - számomra. Szóval még ha nem is okozna a mellkasomon kiütést, akkor se használnám el,mert nagyon zavar ez a "hámlás" nagy felületen.
Szóval összességében nem pénzkidobás, vannak pozitív hatásai, de azért picit többet reméltem tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Szóval ekkora mennyiségben, ár-érték-hatás tekintetében megérte megvenni.

Kriszti1987

2016. november 28.

Kb. 2 hónapja használom, csak párszor felejtettem el bekenni, de ma reggel látványosan másmilyennek láttam a melleim a tükörben: simább, tónusosabb. Szóval tényleg hasznos kis kence. Plussz: a tégelynek még csak a felénél tartok :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Gingerian01

2016. november 2.

Csak akkor használtam amikor eszembe jutott, viszont akkor jó volt, halványított így is a csíkokon, nekem tetszik :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
anitram

2016. november 1.

Könnyű állagú, kellemes illatú, könnyen kenhető krém, amely hamar beszívódik! Én az Aromax mellápoló olajával turbózom fel, így aztán tényleg nagyon jó kis krémet kapok. A hatása pedig valóan nem marad el. Még pár nap kihagyás után is érezhető, hogy nagyon tömött és sima a bőr. Nekem határozottan halványodtak (látványosan) a mellkasomon lévő ráncok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

nusmanna

2016. október 25.

Gyorsan szívódik. Nagyon könnyű az állaga. Feszesít, de azért ez egy krém nem pedig plasztika csodákat nem kell várni, de a várakozásaimat igy is felülmúlta nagyon elégedett vagyok vele. A csomagolás nem tetszik, de még igy is jár az 5csillag. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 25.

Irudi

2016. június 12.

Biztos, hogy újra fogom venni, ha elfogy!

Már 2-3 nap használat után is meglátszik az eredménye. Puha, és tömör lesz tőle a bőr, a csíkok nem látszanak annyira, szóval nekem nagyon bejött ez a termék. Csak ajánlani tudom!

Update: pluszban egy kis poén--> szerintem olyan állaga van, mint a tejfölnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Biztos, hogy újra fogom venni, ha elfogy!

Sweetyannabell

2016. március 21.

Terhesség alatt használtam, nekem egyértelműen bevállt, rugalmasabb lesz tőle a bőr, és finomabb tapintású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

JudithBeauty

2015. augusztus 24.

Elsősorban melleim ápolására vettem, mert oda nem szoktam testápolót kenni, és a dekoltázsomra arckrémet kenek. Nem hittem volna, hogy feszesíteni is fog, pedig tényleg így történt. 2 hét használat után vettem észre, hogy tónusosabb, tömörebb a bőr, és a csíkok is halványodtak.Az illata is kellemes, és sokáig elég. Fogok még rendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Vizililiom

2015. augusztus 2.

Csak ugyanazt tudom róla elmondani, mint az előttem szólók, nagyon jó a termék, könnyen beszívja a bőröm, finom az illata és szerintem is hatásos. :) Biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

scbellie

2015. július 1.

Már lassan egy hónapja használom, nem épp a feszesítés érdekében inkább csak olyan terméket akartam ami direkt erre a területre lett kifejlesztve. Nagyon hamar beszívódik nem hagy zsíros érzetet. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Phytol eo I i