Baba

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Agi104, Módosítva: 2016. november 21.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Baba Intenzív Testápoló segít helyreállítani a bőr természetes nedvessègtartalmàt még akkor is ha az nagyon száraz. Ez az enyhén illatos testápoló kifejezetten érzékeny bőrre lett fejlesztve, melyet véd és hidratál. Gyengéd ápolást biztosít az Ön és szerettei számára. Ez a lágy testápoló könnyen kenhető és teljesen beszívódik, ezáltal kellemes bőrérzetet ad.

Alessia

2020. június 10.

Nagyon szeretem ezzel eltávolítani a sminkemet, sokkal jobb mint bármelyik sminklemosó amit eddig próbáltam. Ez nem csípi a szemem sem. Arcra is nagyon jó használni. De mint TESTápoló nálam nem vált be. Nyaktól lefelé felkenés után órák elteltével is ragacsos, ragad. Olyan mint amit rögtön leakarnék tusolni.
2x vettem eddig meg, de inkább nem veszek belőle többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

2x vettem eddig meg, de inkább nem veszek belőle többet.

Kitsyke

2020. május 20.

szerintem roha.t rossz szaga van, ragadok tole, semmit nem csinal a borommel... Szerencsere kaptam de elhasznalom es soha tobbet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

demeterne

2020. január 3.

Kellemes kis testápoló, de nekem kevés, főleg így télre. Finom az illata, csak nem igazán táplálja a bőrömet, nyárra tudom csak elképzelni, télen akinek száraz a bőre kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

orsipanka

2019. november 21.

Semleges illatú, jól beszívódik, jól hidratál. Nem ez a kedvenc testápolóm, de rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Destina

2019. május 2.

Az állaga nagyon folyós számomra, de ezáltal könnyen elkenhető, emellett kissé lassan szárad. Az illata nagyon kellemes, és jól hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

kolett2001

2018. december 9.

Nagyon jó testápoló, gyorsan beszívódik, jól hidratál.
Egy vele a probléma, hogy kisebb napégés után pár nappal amikor a bőrömre kentem borzasztóan csípett.
Ettől függetlenül ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Nagyon jó testápoló, gyorsan beszívódik, jól hidratál.
Ettől függetlenül ajánlani tudom.

Kise

2018. január 12.

Nekem nehezen szívódik be, legalábbis más testápolókhoz képest, pl. a kedvenc Nivea Q10- hez képest, ám hatása ugyanolyan jó. Illata lightos krémillat, ami sokaknak bejöhet, én speciel szeretem az erősebb illatú testápolókat. Mivel a bőrömnek jót tesz, ráadásul ajándékba kaptam, elhasználom, és nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 12.

buzavirag

2017. december 3.

Anyukámnak vettem, nagyon szereti, mar több flakonnal elhasznált belőle. Neki a hidrataló hatása megfelelő így télen is. Szereti mert illat mentes és gyorsan beszívódik, nem irritálja a bőrét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

zdobsizdub

2017. december 2.

Az állaga nagyon folyékony, könnyű elkenni, hsmar beszívódik de nekem a hidratálása kevés télen. Nyáron jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

BlghH

2017. október 18.

Eddigi legjobb testápoló, amit használtam. Sokfélét kipróbáltam már az olcsótól a drágábbig, de sajnos az érzékeny bőröm a legtöbbtől kipirosodott, kiszáradt, viszketett. Ennél a terméknél semmi ilyesmi! Nagyon jól hidratál, nekem elég két-három naponta használnom, és így is mindig puha marad a bőröm. Az illata kellemes, de nem túl intenzív, ami nekem kimondottan fontos szempont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak