Babylove

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Jaina, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különösen érzékeny és allergiára hajlamos bőr számára fejlesztették ki. A fürdető gyengéden tisztítja a bőrt, és megőrzi annak természetes savvédőrétegét. Kkíméletes összetevői révén akár mindennapos használatra is alkalmas. Felnőttek is használhatják.

A panthenol védi a bőrt a kiszáradás ellen. A lágy formula értékes bisabolollal és E-vitaminnal nyugtatja a baba bőrét.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illó-és paraffinolajat, valamint ásványi olaj alapú összetevőket. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

ViragFlora

2018. október 30.

Végre, végre! Egy olyan tusfürdő, ami nem mozdítja el a bőröm ph értékét! Arcmosáshoz is kíváló, nem érzem, ha a szemembe megy. Egy csillagot mégis leveszek, mert nagyon sok a szulfát az incijében. Amúgy jó kis cucc, ajánlom minden hiper szenzitív bőrű krémmániásnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

doraafelfedezo

2017. június 23.

A testvérem ajánlotta, csak sminklemosóként használom zuhanyozás közben. Nagyon kíméletes, mégis szépen tisztít, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

aalexaa

2016. július 30.

Két flakonnal elhasználtam, szerettem nagyon. Szépen lehozza a sminket (nem használok külön sminklemosót), nem csíp, nem irritál, nagy mennyiség jó áron. Az állaga kicsit folyós, így mindig több jött ki, mint amennyire szükségem lett volna, de még így is megérte. Eredetileg 5 csillagot akartam adni neki, de azóta találtam benne kivetnivalót. Egyrészt ha már fogyóban van, iszonyú nehéz kiszenvedni a flakonból, pedig érzem a súlyán, hogy még azért bőven van benne, másrészt nekem mindkét flakon kifolyt utazásnál eláztatva a nesszeszerem teljes tartalmát. Ebből okulva a legutóbbi utazáshoz arctisztító tejet vettem, és azzal összehasonlítva határozottan szárít. Ezek miatt csak 4 csillag, nem csodaszer, de teljesen korrekt cucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Bildiko78

2016. július 29.

Nagyon jó, illatmentes fürdető, nemcsak a gyerekek használják, néha én is. A férjem viszont úgy érzi, neki kevés a tisztító hatása. De ez nem von le az értékéből, végülis babáknak készült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

jemelja

2016. július 2.

A legkíméletesebb tusfürdő az egész családnak. Imádjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

A legkíméletesebb tusfürdő az egész családnak. Imádjuk.

sz93

2016. június 15.

Arcmosásra használom, nekem arra bevált! Semmi különös, de szépen tisztítja az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Losonczi Sziszó

2016. június 10.

Nem irritálja a baba bőrét. Semleges illatú. Nekünk kicsit gyorsabban fogyott a kelleténél, érdemes egy kis szivacsot használni a habosítására, így takarékosabb szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

clara12

2016. június 4.

Nekem ez a kedvenc tusfürdőm, nem viszket tőle a bőröm, gyengéden tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Nekem ez a kedvenc tusfürdőm, nem viszket tőle a bőröm, gyengéden tisztít.

Ivettlany

2016. május 10.

Nagyon szeretjük, nem szárít, babáknak kiváló. Az összetevői csodásak. Az ára is szuper. Csillagos ötös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

HRenata

2016. május 10.

Én kivételesen babafürdetésre használom :) Arra is nagyon jó. Kisebbik lánykámat születése óta ezzel fürdetjük, a nagyobbiknak is váltottunk erre, mert az illatosított fürdetőktől ekcémás foltok lettek rajta és alapvetően szárították a bőrét. Ezzel mindkettőjük bőre szép, finom puha. Jó az ára, könnyen beszerezhető, jó az összetevőlista. Szeretjük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol