Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: dorika18, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású maszk

Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzni a bőrproblémák kialakulását. Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt. A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

SCOFIELD

2015. november 21.

200 forintért 4x tudom használni, ami már önmagában is pozitívum. Szépen tisztít, nem szárít, mint a fehéragyagos társa, meg vagyok vele elégedve. Viszont egy csillagot levonok, mert mire az egész arcomra felapplikálom az elég sok idő az állaga miatt, valamint 1-2 percig nagyon csípi a bőröm, főleg az orromnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 21.

KlaudiaZs

2015. november 14.

Nem rossz maszk, a Baleások közül az egyetlen, amit nyugodtan kenek a bőrömre, elég jók az összetevői (a többiben ha jól láttam sokban megtalálható az első helyeken valahol az alkohol). Az állaga kicsit furcsa, sose tudom, hogy elég-e amit felkentem, általában 2 alkalomra elég így egy tasak. Még sose csípte a bőröm, nem is volt utána problémám, szépen letisztított mindent, amit kell, néha túl jól is.:D Épp ezért csak akkor használom, mikor extra zsírosnak/problémásnak érzem a bőröm, különben szerintem könnyen kiszárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

m.léna

2015. november 13.

Nem vagyok egy nagy pakolásos, de a Balea termékeket szeretem. Nagyon baráti az áruk, és a hatásukkal is elégedett vagyok. Amikor felkentem egy gondom volt, hogy az orromat nagyon csípte, szinte ahogy hozzáért, de máshol nem. Az egy adag nekem kicsit sok mennyiség, szóval jó vastagon felkentem. Szépen tisztította az arcomat, és pihe-puha lett utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

eminem

2015. október 31.

Szerintem egy egész jó kis pakolás, tényleg nagyon alaposan tisztít, de volt már, hogy énnekem is ilyen nagyon pici kis pattanásszerűségek jelentek meg a bőrömön, de ez nincs minden használat után. Tiszta, puha lesz utána a bőröm. Én újraveszem, mert más pakolások még ennyit sem érnek az én bőrömön..:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 31.

redheadvrouw

2015. október 23.

4 napja használtam először, azóta is nagyítóval keresem a pórusokat az orromon! Ezzel engem totál meggyőzött. Illatával, állagával semmi gond, nekem csak picit és 1-2 percig csípett az orrom körül, ahol általában is piros a bőröm. Ja, én már az új csomagolásút vettem. Felkenni-lemosni könnyű. Elégedettség. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

after8blog

2015. október 16.

Egyik este próbáltam ki, ez volt életem első Baleas maszkja, azt kell hogy mondjam, nem csalódtam. Azt kaptam, amit elvártam a pénzemért. Könnyen fel tudtam kenni, eleinte egy kicsit csípett, aztán pár perc múlva már abba is maradt. Lemosni kicsit nehéz volt, de megérte szenvedni vele. Olyan finom puha volt tőle a bőröm, mint a babapopsi és egyáltalán nem kellett hidratálókrémet kennem a bőrömre másnap reggel. Megérte kipróbálnom, szerintem máskor is veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

ribizlizizi

2015. október 16.

Az állaga miatt le kell pontozzam. Alig bírtam felkenni. Fura, zselészerű, szemcsékkel, és mikor kenném fel, a fele egy darabban lepotyog a mosdótálba. Miután nagy nehezen felkenem, olyan hatást kelt, mintha selyemvékony lenne a réteg. A hatása, olyan semmilyen. Szóval többször nem veszem újra ezt a fajtát, a többi sokkal jobb. Ja, és csípi is a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

Zaynab

2015. október 15.

Két csomaggal is vettem az összetevők és a jó kritikák miatt, de már megbántam.
Először csak egy az egyik tasak alsó részét használtam el, akkor átlagosnak tűnt, tehát láttam, hogy nem túl jó, de azt gondoltam majd elhasználom valahogyan.
Azonban 1-2 napja, amikor a másik adagot is kibontottam, hogy felteszem, eléggé meglepődtem, mivel a maszkot nagyon nehéz felvinni az arcbőrre. Ez az egyik. A másik probléma azzal van, hogy nem nagyon akar az erővel felvitt réteg ott maradni a helyén. Konkrétan gyors tempóban potyogtak az agyagdarabok az arcomról a mosdóba és a fürdőszoba padlójára.
A maszknak nagyon erős a szaga a tasakot kibontva, az arcomon, és kicsit még utána is.
Ezt igazán nem kellett volna a maszkhoz adni, én legalábbis nem látom az értelmét.
A szemcsék úgy éreztem, hogy kissé karistolják az arcbőrömet.
Az agyag nagyon laza, már-már vizes.
Gyorsan az arcra szikkad és nagyon de nagyon lemosni.

Ám a legnagyobb problémám az, hogy én kipattogtam tőle, és az arcom felső részén, főleg a homlokomon tele vagyok rózsaszín pöttyökkel, amelyek közül némelyik már pattanás kategória, a többi csak kiütés-szerű, mert viszket.

Számomra a termék nemcsak, hogy haszontalan, de inkább ártalmas.
A bőröm vegyes, au orcán enyhe rozacea, de pont ez az, hogy nem ott lettem kiütéses és pattanásos, hanem a homlokomon, szemöldöknél, orrtövemnél.

Mindezt azért írtam le, hogy más átgondolhassa, akar-e ilyen maszkot, ami másnál gondot okozott.
Bár attól mert én ezt tapasztaltam, még lehet, hogy hogy másnak teljesen jó ez a termék, de én nem tudom.

Csak a szép összetevők miatt adtam két pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 15.

Két csomaggal is vettem az összetevők és a jó kritikák miatt, de már megbántam.
A szemcsék úgy éreztem, hogy kissé karistolják az arcbőrömet.
Az agyag nagyon laza, már-már vizes.
Gyorsan az arcra szikkad és nagyon de nagyon lemosni.

Számomra a termék nemcsak, hogy haszontalan, de inkább ártalmas.

Csak a szép összetevők miatt adtam két pontot.

Langel

2015. október 5.

Az állaga szimpatikus volt és az is hogy vannak benne kis radírozó szemcsék.
Viszont, fel sem tudtam tenni az egész kis tasakot, ugyanis annyira elkezdte égetni az arcomat, hogy elviselhetetlen lett és le kellett mosnom. És ez nem egyenlő a normális melegítő érzéssel se az enyhe csípéssel, ami elmúlik. Ez egyértelműen irritált volt, úgy látszik az én bőröm nem bírja, pedig más iszapos pakolásokkal eddig nem volt gond. Sőt most fent van arcomon a fehér iszapos verzió és ott egy nagyon éppenh érezhető csípős érzés van csak, de az teljesen normális érzés.
Tehát az arcomon csak pár másodpercet töltött, így hatásáról nem tudok beszámolni az égető érzésen kívül.
Szerencsére lemosás után nem lett piros vagy pöttyös az arcom, de tuti nem próbálkozok vele újra, mert úgy látszik a bőröm nem igazán szívleli.
Így nálam 1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Az állaga szimpatikus volt és az is hogy vannak benne kis radírozó szemcsék.
Így nálam 1*.

Powderpuff Girl

2015. október 4.

A durva szemcsék, valamint amiatt,hogy szét csípte az arcom nálam nem igazán jött be. A bőrömet szépen mattítja és tiszta érzetűvé teszi, miután lemostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!